עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
חברים
The Cheshire Cat
נושאים
חייה בסרט
13/04/2015 17:38
shahaf

זה מצחיק לחשוב שאיפה שהייתי לפני שלושה חודשיים היה נראה לי הדבר הכי מסובך שקיים! ואו החיים משתנים אנשים משתנים....אני השתנתי....הכרתי חברים חדשים מושלמים ומקסימים באמת אבל היו עוד כמה דברים מכירים את הדברים האישיים האלה שהם בינך לבין עצמך שאף אחד לא יודע עליהם אז היה לי משהו כזה וההורים שלי הגיעו להודעות שלי והם קראו הכול ואני פשוט רוצה למות! אבל אני לא יודעת איך מה שעברתי עוזר לי להתמודד ולהישאר בחיים אני חייבת ללכת אכתוב בהמשך....התגעגעתי

LOL

0 תגובות
אהבה
28/01/2015 23:49
shahaf
אהבה, בנים
מזה אהבה? אתם מאמינים בזה? אני האמנתי וזה התנפץ לי מול העיניים פעמיים! כשההורים שלי התגרשו כי ׳נגמרה להם האהבה׳ וכשברוב טיפשותי החבר הכי טוב שלי שהיינו ידידים ארבע שנים הפך להיות חבר שלי בקטע של חבר-חבר ומאז שהוא נפרד הוא מתנהג כאילו כל השנים האלה כל הדברים שעברנו שקרו לנו גם הרעים אבל בעיקר הטובים הכול נמחק כאילו לא היה קיים אף פעם. אז איך אני אאמין באהבה? כשהבנאדם נפרד ממני ואמר לי שהוא אוהב אותי?
0 תגובות
חיים נורמאלים
28/01/2015 13:44
shahaf
התבגרות, בנים, החיים שלי, אהבה

היי אני חדשה פה :)

כולם נולדים מתישהו ומאותו רגע כל דבר שיעשו ישפיע להם על העתיד, נכון כשאנחנו קטנים בדך כלל ההורים מחליטים מה נעשה אבל כשאנחנו גדלים ומתבגרים אנחנו לא תמיד מבינים שכל בחירה, כל אמירה, כל דבר הכי קטן שאנחנו עושים משפיע לנו על החיים.

לא תמיד אנחנו מחליטים על השינויים הגדולים שקורים לנו אבל אנחנו מתמודדים איתם כל אחד בדרך שלו. החיים שלי זה הדבר הכי מסובך שיש, בדיוק כמו לכל נערה מתבגרת לא? אז זהו שלא. הרוב עוברות רק חלק מהדברים שקרו לי ושקורים לי. החיים שלי השתנו, משתנים וישתנו בכל בחירה שאני אחליט לעשות לא ההורים שלי, לא החברות שלי, לא ידידים, לא חבר (לשעבר), רק אני כי נכון שבגללם אני נמצאת במצבים האלה אבל רק אני יכולה להבין שההפתעות האלה לא יפסיקו וזה תמיד ימשך ככה לנצח? לפני שבועיים מישהי ממש קורה אליי אמרה לי 'הלוואי שיהיה לי קצת אקשן בחיים כמו שיש לך, החיים שלי משעממים' והייתי שמחה שהחיים שלי יהיו קצת משעממים.

זה הפוסט הראשון שלי ואני אחת שאוהבת לשתף ולספר אבל אף אחד לא באמת רוצה לשמוע. איבדתי הכול בחיים שלי הבנאדם שהיה הכי קרוב אליי עזב אותי ועם כל השאר זה פשוט מזוייף אבל אין מה לעשות החיים ממשיכים, נכון? אני אשמח לעזור לכל מי שצריך פה תמיד

תודה,

LOL

6 תגובות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון