עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות
לוק סטאר מנעולן בשרון
0528207043
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
המלצות של מנהל הבלוג
•  פרשנס
מנעול טביעת אצבע (ביומטרי)
03/04/2014 14:15
לוקסטאר
מנעולים ביומטרים
בשנים האחרונות, במיוחד עם כל הרעש סביב המאגר הביומטרי, מדברים רבות על עתיד אמצעי הביטחון והמנעולים החדשים בשוק אשר קיימים בישראל ובעולם כולו. אחד מהמוצרים החדשים שכבר פרצו לשוק הישראלי לפני מעל עשור (לפני כבר 10 שנים!) הוא המנעול הביומטרי, או מוכר גם בשם "מנעול טביעת אצבע".

בעסקים גדולים ובבנייני משרדים רבים בישראל כבר לפני 5 שנים החליטו להחליף את המנעולים הישנים בכניסה לבניין למעול טביעת אצבע, זה גם החליף את השימוש בכרטיסים מגנטים בעסקים רבים וכיום גם עסקים קטנים ואפילו אזרחים רבים בוחרים להתקין מנעול טביעת אצבע בכניסה לבניין שלהם ואפילו בכניסה לדירה או לבית הפרטי שלהם!

ניתן ללמוד עוד אודות מנעולים ביומטרים --> בקישור הזה
אזורי פעילות
15/12/2013 22:30
לוקסטאר
אזורי פעילות
לוק סטאר הינו מנעולן מומחה באזור השרון הפועל באזורים הבאים

רמת השרון

הרצליה

רעננה

כפר סבא

הוד השרון

נתניה

ניתן ליצור קשר בכל עת!
בחירת מנעול לבית העסק
15/12/2013 22:19
לוקסטאר
מנעול לבית העסק


מנעולן בשרון לוק סטאר 0528207043


בחירת מנעול לבית העסק איננה עניין של מה בכך והיא מחייבת השקעה – לא רק כלכלית. אם יש לנו בבית העסק חפצים חשובים או מכשירים יקרי ערך, ציוד כבד או כל מה שמשמש את הארגון להמשך פעילותו התקינה, הרי שמיגון איכותי וברמה גבוהה מתבקש לצורך שמירה על הביטחון האישי שלנו. בחירה של מנעול לבית העסק איננה עניין של מה בכך ולכן חשוב להשקיע מעט זמן ומחשבה בטרם הבחירה הסופית.

 

לא כל מנעולן המציע לכם את שירותיו הינו בעל הניסיון והיכולת להתקין בביתכם מנעול איכותי ויעיל. כיום, ישנם לא מעט בעלי מקצוע והתחרות גבוההגם היא ולכן נוכל למצוא מנעולנים שונים אשר אין להם את הניסיון אך מאידך מורידיםמחירים על מנת לצבור לקוחות. על ידי התקנה של מנעול זול או חיקוי למנעול איכותי –אנחנו מסכנים לא רק את הרכוש שלנו אלא גם את העובדים עצמם ואת עתיד הפעילות העסקית.

 

ייעוץ של מנעולן הינו דרך טובה לבחור מנעול איכותי מאחרוייעוץ זה יכול לבאר לנו המצב ואת מידת ההתאמה של מנעולים שונים לצרכים האישיים שלנו. אזורים הומים ובמיוחד אזורים החשופים למקרים של פריצות וגניבות, הרס אוגרימת נזק הופכים את הצורך במנעול איכותי לקריטי הרבה יותר. מאחר וישנם לא מעטסוגים שונים של מנעולים בתחום חשוב שנבחר בסבלנות ומבלי להיחפז.

 

הסוגים השונים של המנעולים הקיימים בתחום כוללים את מנעולי הצילינדר המוכרים לנו וכן מנעולים מתקדמים יותר כגון מנעולים הפועלים עלמנגנון דיגיטלי ומנעולי תלייה איכותיים. כמובן, ניתן למצוא בתחום גם לא מעטחיקויים של המנעולים המתקדמים והאיכותיים – הנראים ו"מתנהגים" בדיוק כמוכל מנעול רגיל אולם שבירים הרבה יותר ופחות עמידים.

 

אם אתם רוצים להבטיח את עצמכם ולבטח את בית העסק שלכם כהלכה, מעבר למיגון ואזעקה כמו גם חברת אבטחה מתאימה, התקנה של מנעולים איכותיים על ידי מנעולן מקצועי הינה הכרחית. על מנת למצוא את המנעול המתאים לכם ביותר תוכלו ליצור עמנו קשר כבר עכשיו ואנו נלווה אתכם לכל אורך התהליך עד לבחירת המנעולים האידיאליים ביותר עבור בית העסק שלכם.