עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
הכול על
21/03/2013 16:59
עדן
אימון עסקי
כל מה שרצים
0 תגובות
שכפול מפתחות לרכבים, כל המידע שצריך לדעת
27/01/2013 15:39
עדן
שכפול מפתוח לרכב, מנעולן, מנעולן מקצועי

שכפול מפתחות לרכבים- בוחרים בקפדנות


לא מוצאים את המפתחות לרכב? אינכם יכולים להשתמש בצרור רזרבה כי הצרור אותו איבדתם היה הרזרבה? נבוכים משום המצב? לא נורא. אינכם היחידים אשר מאבדים את המפתחות לרכב ולמזלכם ישנם מנעולנים רבים אשר מספקים שירות של שכפול מפתחות לרכב. מאמר זה יגולל בפניכם את כל שצריך לדעת על שכפול מפתחות לרכבים.


שכפול מפתחות לרכב- ההיסטוריה של המפתחות


יש לזכור כי בעבר מפתחות לרכבים לא היו מורכבים כמו המפתחות כיום. המפתחות, בדומה אל מפתחות מנעולי הבית, היו מורכבים מזיזים בצירוף ייחודי לכל מפתח. נכון לשנים האחרונות, המצב השתנה ומפתחות לרכב עשויים בצורה מתוחכמת וזאת במטרה למנוע כל דרך בה אדם שאינו בעל הרכב יוכל לפתוח את הרכב ללא המפתח הספציפי אותו משכפלים. כיום, כל מפתח מכיל חלקיק אלקטרוני מיוחד הנקרא צ'יפ, ורק אדם אשר מחזיק באותו מפתח מקורי יכול לפתוח את דלת הרכב ולהפעיל את המנוע שלו. לכן, המנעולן או החנות אותה אתם בוחרים לשם שכפול מפתחות לרכב חייבים להיות בעלי ידע מקצועי במערכות אימובילייזר ושכפול של מפתחות לרכבים ולספק לכם מפתח המשוכפל בצורה מדויקת.


שכפול מפתחות לרכב חשובה בבחירת מנעולן מתאים


חשוב מאוד לבחור מנעולן או חנות אשר מספקת שירותי שיכפול מפתחות לרכבים בצורה קפדנית, תוך שאתם בודקים ומוודאים את הנקודות הבאות:


  • מנעולן מוסמך- חשוב לוודא כי המנעולן אשר מבצע שכפול מפתחות לרכבים הינו מנעולן מוסמך, דהיינו, מנעולן אשר עבר קורס מנעולנים ויכול להציג בפניכם תעודה או אישור שהוא עבר אותו בהצלחה.

  • ניסיון ומומחיות- חשוב לוודא כי האדם אשר מציע לכם שירות שכפול מפתחות לרכבים הוא בעל ניסיון בפעולה זו. יש לזכור כי מנעולנים רבים סיימו הכשרה בתחום, אך הם בוחרים להתמחות בפריצת מנעולים, בהתקנת מנעולים ובתחומים אחרים הקשורים אל מנעולים ולאו דווקא שכפול מפתחות.

  • ציוד- יש לוודא כי החנות אליה אתם פונים או המנעולן אשר מבטיח לכם שכפול מפתחות לרכבים שלכם מחזיקים בציוד טכנולוגי משוכלל המיועד במיוחד למטרת שכפול מפתחות. שכפול של מפתחות אימובילייזר ומפתחות משוכללים נוספים לרכב יעשה רק על ידי מכונות מיוחדות אשר ערוכות לבצע קידוד ושכפול של מפתחות.


0 תגובות