עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות
חברים
Angal
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
מילים מתוקות כדבש בשביל דבורה עוקצנית
17/08/2013 05:48
לא הכי מושלמת
הלב שלי עיקצץ בעצבנות לקראת בואו. לא ראיתי אותו כל הקיץ, שלושה חודשים, ליתר דיוק. כבר הייתי צריכה אותו, כמו אוויר. ואז שמעתי את הצעדים במדרגות וידעתי שזה הוא. העפתי מבט חטוף לחברה שלי, מנסה לחלוק את ההתרגשות, אבל היא לא ענתה במבט משלה. אולי היא לא הבינה. בכל זאת, הלב שלה לא מעקצץ כל פעם שהיא רק חושבת שהוא מגיע. ואז ראיתי את הראש שלו מציץ מקצה המדרגות, והרגשתי את האבן הכבדה שהייתה שם, במקום שפעם היה הלב שלי, נופלת מטה.
הוא הגיע, סוף סוף. עמדתי בצד אחד של שולחן הפינג פונג, מנסה לא ליצור קשר עין. אני לא רוצה שהעיניים יסגירו כמה אני מרגישה. עד שהגל רגשות הזה לא עובר, הראש נשאר קבור באדמה. 
מה לא עשיתי כדי למשוך את תשומת הלב שלו. התנהגתי כמו זנזונת קטנה, כדי שישים לב. הוא שונא כשאני עושה את זה. הוא חושב שאני שווה יותר מזה. הוא חושב שאני יפה יותר כשאני מתנהגת כמו עצמי האמיתית (לא הזונה שאני מציגה את עצמי כמו). זה למה אני אוהבת להתנהג הפוך. כדי שהוא יכעס ויקנא ואולי יבין שהוא רוצה להיות היחיד שאני מפרלטטת איתו. אבל זה לא קורה, ובנתיים אני נהנית מהיתרונות האחרים של לפרלטט עם כולם- כיף חיים.
ואז הגיע הגל רגשות השני. זה היה כאשר הוא סיפר שבקיץ הוא התמזמז עם שתי בנות, ואחת מהן, באמת אכפת לו ממנה. אז סיפרתי שגם אני השגתי שני בנים. (מה שחצי נכון). ואז החלטתי שאני מתגברת עליו. עוברת הלאה. כי כמה אפשר לחכות למישהו שאף פעם לא יבין את הרמז? מישהו שאומר לך את כל הדברים המדהימים האלה על כמה מדהימה אני וכמה בנים רוצים אותי, אבל אף פעם לא רוצה אותי בעצמו. אני לא רוצה לאהוב אותו רק בגלל שאני אוהבת את המילים שלו. 
0 תגובות