עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

בת 16 מהדרום
מכורה לים,מוזיקה,עיצוב-ציור,לגיטרה...:]
אוהבת להתבודד ואת השקט שלי
אני אוהבת אנשים, ואף פעם לא שופטת אף אחד אבל לא נקשרת לאנשים בקלות-אבל אם כבר נקשרתי נורא קשה לי להתרחק מהם,גם אם הם פוגעים בי.. אם יש שאלות או סתם רוצים לדבר אני תמיד במייל..D:
נושאים
לא צפויי...!
07/01/2013 15:45
X~Lilly~X
Im Move On
אוקעי אז... עכשיו אני יספר על הקבוצה של יום העצמאות..
ביום העצמאות האחרון אני,ושתי חברות שלי(אחת מהן הכי טובה נקרא לה-שני ולשניה יעל) ניפגשנו עם 3 בנים(בנדוד של שני-אלון,החבר הכי טוב שלו-רן ועוד חבר-יעקב).
באותו לילה זה היה היציאה הכי טובה שלנו.. היה צחוקים ובאמת שכולם זרמו.. באותו ערב אני שמתי עין על רן..
אחרי היציאה המשכנו לשמור על קשר,אלון בנדוד של שני תמיד היה מתחיל איתי שיחות והיינו מדברים הרבה עד שהיינו ביחד.
אחרי חודשיים בערך רן ויעל היו ביחד למרות שליעל היה קטע עם אחד הידידים שלה..
אחרי שבועיים וחצי יעל ורן ניפרדו ברע.. יעל זרקה אותו בהודעה ביום האהבה.. הוא נפגע ולא דיבר איתה..
אחרי 5 וחצי חודשים שלי ושל אלון ניפרדנו יחסית בטוב אבל הוא לא רצה להיות איתי בקשר ואינלי מושג למה עד עכשיו..
באותה תקופה רן ושני רבו ביחד עם יעל ואז אני ואלון רבנו כי הוא הוציא עליי שמועות.. בקיצור כל החבורה התפרקה ברע וסיימה אתזה עם הרגשה מגעילה! עברו חודשיים בערך מאז וחשבתי על זה... אם התחלנו בטוב למה שלא נסיים בטוב? אז דיברתי עם שני ושיכנעתי אותה להשלים עם רן ושתדבר עם אלון ויעל ואני ידבר עם רן(אני ורן ידידים ממש טובים ויש לי עליו יכולת שיכנוע).
רן קרא לי לצאת לשכונה סתם לשבת כמו שהיינו תמיד.. והתחלנו לדבר על הכל הוא אמר שבהתחלה הוא היה דלוק עליי ושאלון היה דלוק על יעל.. ובגלל שיעל אמרה לאלון שיש לה קטע עם מישו אז הוא עבר אליי(היה נואש לחברה) ורן התעצבן עליו ובצדק...
והוא גם סיפר שהוא היה דלוק עליי הרבה זמן עוד כשאני ואלון היינו ביחד,וכל פעם כשאלון היה פוגע בי הוא עמד להכניס לו מכות והיו פעמים שהוא באמת הלך איתו מכות(יום כיפור אלון הביא לי אגרוף ולא עשיתי לו כלום סתם התבלבל ביני לבין מישהי אחרת אז רן התפוצץ עליו)
בקיצור אחרי שהוא התוודה שאלתי אותו אם יש לו רגשות עכשיו.. והוא כל הזמן התחמק עד שהוא אמר אם אני יגיד בערך מה תעני?אמרתי לו שאני באמת יחשוב עלינו בתור זוג.. ואז הוא שאל אם אני מרגישה אליו משו ואמרתי לו שכן עוד מיום העצמאות.. אז.. בקיצור עכשיו אנחנו סוג של ביחד רק שהוא מפחד מהתגובה של אלון.. אני דיברתי עם יעל והיא באמת אמרה לי שזה לא מפריע לה וסיכמנו בנינו באמת הכל..
אמרתי לו שיקח תזמן ושיספר לו מתי שזה יצא.. אבל בנתיים הקשר שלנו הוא עדיין ידידי.. תכלס אנחנו ביחד רק מלפני שבוע בדיוק ויש זמן אבל אני לא יודעת אם הוא באמת אוהב אותי או סתם בקטע ידידי..:\ 

נ.ב שכחתי לספר שהשלמתי רק בין רן לשני,רן-יעל,אני-אלון בריב עדיין..
מקווה שיהיה טוב!!                                                                                                                                        In Love
                                                                                               Lilly♥

0 תגובות
O.M.G!!!
30/12/2012 21:53
X~Lilly~X
The Good News
לפני כחודש הייתה תאונה ליד הגבול ואמרו לי ש3 דודים שלי מתו... 
היום היה לי מן פרוייקט בבצפר על אנשים שנמצאים בכיסא גלגלים שמעבירים מסר לצעירים לא לנהוג בשיכרות ולהיות אחראיים בכבישים..
ובמקרה אחד האנשים שם היה דוד שלי!! לא זיהיתי אותו בהתחלה הוא היה מלא חבלות מהתאונה וסימנים סגולים בפנים.. אבל כשהוא סיפר את הסיפור שלו של התאונה ואמר את השם שלו פשוט קמתי ורצתי לחבק אותוו!!עם דמעות של אושר!!
הייתי כל כך מאושרת לדעת שהוא בחייםם!!שמישהוו שרד!! ישר התקשרתי לאמא שלי וסיפרתי להה והיא רצתה שהוא יבוא אבל הוא היה צריך להישאר עם הקבוצה לעוד סדנה.. אמא שלי סיפרה שאחרי התאונה הוא פשוט ניתק קשר מהמשפחה ולא יודעים למה.. אבל לפחות לדעת שהוא בחיים,שהוא נושם את אותו אוויר שאני נושמת, שאני יכולה לדבר איתו... זה עולם אחר.. 
הדבר הכי טוב שקרה ליי בחודש האחרוןן!!^^


נ.ב-לגביי המריבה,ביום שלישי רק יהיה התקדמות...D:

                                                                                                                                                   I Hope For More Good New's
                                                                                                               
                                                                                                          Lilly♥
0 תגובות
My StaRt...
30/12/2012 15:50
X~Lilly~X
אני עצמי ואנוכי..
אוקעי אז רקע על עצמי..
היי אני לילי נערה בת 16 מהדרום.. אני מאלה שנראים קצת מוזר..עם הסטייל השונה, הדיבור השונה... פשוט שונה.. מוזרה..
ישלי 3 אחים..2 גדולים ואחד קטן.. אני באה ממשפחה מסורתית.. אבא דתי ואמא לא-ככה שיש קצת פילוג בבית והרבה מריבות אבל מתרגלים..
הדבר הכי חשוב ליי בחיים זה משפחה.. אני נקשרת לאנשים בעזרת צחוק,יותר נכון משתדלת להיקשר ולא ממש מצליח לי.. אבל מי שאני מצליחה להיקשר אליו הופך לבנאדם קרוב אליי שזה אומר קשר יומיומי לתקופות ארוכות,הופך למשפחה שלי לכל דבר.. אני אחת כזאת ממש מופנמת שומרת הרבה דברים לעצמי ורק לאנשים בודדים שאני סומכת עליהם אני נפתחת..רוב הזמן אני מתבודדת-רק אני והמוזיקה.. ולפעמים גם הדפים והצבעים..P:
מאז שהייתי קטנה עברתי הרבה השפלות מהמשפחה,חברים או אפילו סתם אנשים ברחוב.. הרבה ירדו עליי על המראה בעיקר.. מאז אני מחשיבה את עצמי לקוף,פשוט קוף! אני לא מחזיקה מעצמי ההפך אני עם ביטחון עצמי בריצפה אבל אני יודעת להעלות אותו לאחרים.. ישלי כוח שיכנוע,ברוב המקרים אני צודקת וגם אם לא אני יודעת להודות בטעויות שלי..=)
בגיל 12 עברתי אונס ע"י בנדוד שלי.. הוא גר בצפון ובא אלינו לשבועיים ופשוט ניצל אתזה במשך הזמן שהיה כאן.. הוא סימם אותי אז אני לא זוכרת מזה הרבה.. בשנה האחרונה נפטרו 17 אנשים מהמשפחה שלי מתאונות שונות משתי בצדדים.. אחד האנשים שניפטרו היה דוד שלי-אחד האנשים החשובים שהיו לי במשפחה..הייתי ממש קשורה אליו ועדיין לא השלמתי עם זה שהוא לא כאן אבל מתמודדים..אין הרבה ברירות...
בכיתה ד' היה לי חבר ראשון-יותר בכיוון של החבר הכיי טוב ומשם זה עבר לקטע רומנטי(אכן נשמע הזוי בגיל כזהXD) היינו ביחד 3 שנים עד שהוא עבר לתיכון והכיר שם מישהי כשהיה בכיתה ח'.. הוא פשוט ניתק ממני קשר בלי הסברים.. כשאני עליתי לתיכון נהייתי פריקית הייתה לי תקופת דיכאון קשה והייתי חותכת את עצמי ברמה מוגזמת.. עד שזה הגיעה למצב שכשהייתי סהרורית דקרתי את עצמי בגב עם סכין... (זה קרה אחרי האונס)
לאט לאט השתקמתי והתחלתי לחייך,לצחוק,השתנתי בקטנה.. השתדלתי ועד היום אני משתדלת... החבר השני שלי היה בסוף כיתה ח' סוג של סטוץ לחודשיים.. היה קטן ממני בשנה וחיפש חברה לפוזה אז זרקתי אותוXD ביום העצמאות של כיתה ט' אני ושתי חברות שלי יצאנו עם בנדוד של החברה הכי טובה שלי ושתי חברים שלו... משם איכשו יצא שאני ובנדוד שלה נהיינו חברים לחצי שנה ונפרדנו לפני כחודשיים בערך.. לא נגמר ממש בטוב-עכשיו הוא מנסה לנתק ממני קשר ואינלי מושג למה,פשוט שונא אותי..=
עכשיו אני ממשיכה בחיים שלי,אומנם לא יכולה לשכוח את העבר אבל אני לא יתן לזכרונות הרעים להשפיע לי על ההווה.. למדתי מטעויות שעשיתי ואם יש לי את האופציה למנוע אתזה מאחרים אני אשמחD:
בקרוב אני הולכת לסגור מריבה שנוצרה מהקבוצה של יום העצמאות.. אני יעדכן אותכם בהמשך...:)                                                                                                                                                                                                                                In LoVe
                                                                                    Lilly♥
5 תגובות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון