עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

שלום לכם, הבלוג הה הוא בעצם הדרך שלי לביטוי יהיה בו מלא דברים, כל יום משהו חדש, אני ידבר פה על החיים שלי על דברים טובים שאני חושבת עליהם ועל דברים פחות טובים, אני ינסה להראות לכם צד אחר בחיים אל הדרך וכמובן אני חושבת שזה ברור לכל בת שהיא חייבת לדבר גם על אופנה, אך הבלוג הולך להתנהל? פשוט מאוד אני הולכת בטום כול ערב לחשוב על היום שעבר עליי ואני יכתוב את הדברים שבלתו ביום הזה, ואם לא יהיה כלום מה אני יעשה? אני יכתוב לכם או סיפורים שכתבתי או שירים שלי או שאני יכתוב לכם פואמה בקיצור כמו בטח הבנתם אני מתקוננת לחפור כמו שצריך, חלק מכם בטח יחשוב שאני חופרת או משעממת ולא ימצא את עצמו במילים שלי וזה בסדר אל תתביישו להביע דעה זה דבר טוב גם אני חושבת לפעמים שאנשים חופרים ושהם סתם מדברים שטויות, וואלה זה בסדר לחשוב ככה אלה החיים אז תחייה!
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
התחלה חדשה שלי ושלכם...
16/01/2015 23:20
לי אזולאי

שלום לכם, הבלוג שלי הוא בעצם הדרך שלי להתבטאות יהיה בו מלא דברים, כל יום משהו חדש, אני ידבר פה על החיים שלי על דברים טובים שאני חושבת עליהם ועל דברים פחות טובים, אני ינסה להראות לכם צד אחר בחיים אל הדרך וכמובן אני חושבת שזה ברור שכל בת ה חייבת לדבר גם על אופנה, אך הבלוג הולך להתנהל? פשוט מאוד אני הולכת בסיום כל ערב לחשוב על היום שעבר עליי ואני יכתוב את הדברים שבלטו ביום הזה, ואם לא יהיה כלום מה אני יעשה? אני יכתוב לכם או סיפורים שכתבתי או שירים שלי או שאני יכתוב לכם פואמה בקיצור כמו בטח הבנתם אני מתכוונת לחפור כמו שצריך, חלק מכם בטח יחשוב שאני חופרת או משעממת ולא ימצא את עצמו במילים שלי וזה בסדר אל תתביישו להביע דעה זה דבר טוב גם אני חושבת לפעמים שאנשים חופרים ושהם סתם מדברים שטויות, וואלה, זה בסדר לחשוב ככה אלה החיים אז תחייה!

0 תגובות
מזלות
17/01/2015 23:40
לי אזולאי
לכול בן אדם יש מזל לפי השנה שבא הוא נולד ... אני נולדתי היום כן כן ממש היום , יש לי יום הולדת:) וגם לי יש מזל, אני רואה את העולם כדבר מתוכנן כמו סרט שבסוף יש איזה משהו טוב בחיים אצל כול אחד. אני החלטתי שלבלוג הזה אני הולכת לכתוב את המזלות כי אני רואה מיליוני אנשים ביום ויש לי חברות וחברים שלכול אחד מהם יש מזל שונה בקיצור תהנו....

גדי: ילכל אלה שמזל גדי, אתם אנשים בעלי אופי בולט לא אוהבים ממש לשבת בשקט רוצים לפעמים לעשות הרבה רעש, וזה דבר טוב אצל רובכם, אתם בעלי בטחון בנוני ואתם יודעים מתיי לפתוח את הפה כשצריך ומתי לא, השבוע הזה הוא שבוע אם הרבה הפתעות שימו לב מאוד אם יש משהו מסביבכם שמוצא חן בענייכם ואל תתביישו לעשות את הצעד.
טלה- אתם אנשים שלא אוהבים להיות בצד הנחמד של החיים אתם תמיד רוצים יותר, למשל אם יש לכם חברים מסויימים תמיד תרצו יותר חברים או יותר דברים במובן אחר לגמרי בקיצור לא תיהיו אף פעם מסופקים,אתם רוצים מאוד להצליח בעולם הרועש של הבידור ואולי גם תצליחו, השבוע הזה לא יהיה שום דבר חריג מהרגיל אצלכם ואתם תרצו בסוף השבוע לעשות משהו בלתי שגרתי אז אני מאחלת לכם בהצלחה!
שור- אתם אנשים מאוד חרוצים אבל לא תמיד מקבלים את מה שאתם רוצים, תלמידים טובים אל תפעגו אבל אתם סוג של (חננות) כאלה שהולכים על בטוח ולא מסתכנים יותר מידי, אך השבוע יש שינויי בהלילה תכירו במשהו שישנה אותכם לאט לאט.
תאומים- אתם אנשים שתמיד מנסים למשוך צומת לב, הזהרו לפעמים רואים את זה כבלתי נסבל, יש לכם נטיע להציג את עצמכם כאנשים "סתומים" וכאלו שאין להם מוסג מהחיים אך זה ממש לא אתם אתם ממש חכמים ומסוגלים להגיע להשגים מדהימים אך תעשו הכול כדי לקבל צומת לב וזה ממש עלול לפגוע לכם בהמשך החיים, עצה שלי אל תשתנו אף אחד לא אוהב אנשים שלא אמיתיים עם עצמם, השבוע אתם תכירו חברים חדשים תתחברו אליהם ותמשיכו עם השיטה של להתנהג לא באתאם לגייל שלכם, אם תצליחו לשנות את התכונה הזאת הרבה יותר אנשים ירצו להיות בחברתכם אבל אם לא תשנו לאט לאט תשארו לבד.
סרטן- אח אתם אנשים בעלי רצון נועז ומלא אנרגיות לא מתביישים להגיד את האמת ומסוגלים להכול, השבוע תשארו בבית הרבה וזה הולך להרגיז אותכם מאוד, עצה שלי לשבוע הבא לכו לעשות אקסטרים!
אריה- אתם אנשים ביישנים מאוד ומופנמים, תמיד נמצאים בצל של אנשים לא אוהבים לצאת אל העולם מה שנקרא אוהבים את השקט שלכם, לדעתי זה תכונה שיש בא צד חיובי וצד שלילי, הצד החיובי הוא שאתם מצליחים לסקרן אנשים בלי לעשות הרבה רעש, הצד השלילי שאתם לא צוברים חברים, השבוע התנהל כמו כול יום אבל אם תרצו אז השבוע הזה ישנה לכם את החיים.
בתולה-יתכן שכאשר יגיע לתיכון, נער בן מזל בתולה יתקשה להסתגל לסביבה החדשה. בהמשך, יכול להיות שהוא יגלה שהוא יותר אינטליגנטי מאשר נערים אחרים, בני מזלות אחרות מגלגל המזלות אך בכל זאת יהיה לו קשה להופיע מול כולם.
מאזניים-נער בן מזל מאזניים מאד חברותי, חביב, לא אוהב להיות לבד ולכן, הוא ביחד עם החברים שלו. הוא יזמין את החברים הביתה, לא רק בימי הולדה אלא בכל הזדמנות, הכנה למבחן, צפייה בסרט חדש שהוא
עקרב-יתכן שבתקופת הנעורים, יליד נער מזל עקרב יהיה במלחמה ממושכת עם הוריו. אך עמוק בתוך נפשו, הוא ירגיש שיש לו קשר חזק איתם והוא יעריך את הכול מה שהם עושים בשבילו. הוא מעוניין להיות חבר עם הוריו .
קשת- נער בן מזל קשת אוהב ללמוד. לכן, מומלץ להורים למצוא לו תיכון מתאים, עם סטנדרטים של משמעת ולימודים גבוהים, שבו הוא יוכל להתרכז וללמוד בקצב שלו. הוא זקוק למסגרת אשר ייתן לו את האפשרות לחשוב.
דלי- הנער בן מזל דלי יהיה תלמיד מצטיין, בזכות היכולות למידה שלו. הוא מסוגל לקלוט מהר את כול נושא חדש שמעניין אותו. אך אסטרולוגיה טוענת שיש בזה סיכון. הוא יכול לחשוב שהוא יודע את הכול ויכול לזלזל במקצועות.
דגים- יתכן שבתחילת התיכון, הנער בן מזל דגים יהיה זקוק לתמיכה של הוריו יותר מצעירים בני מזלות אחרים מכול גלגל המזלות. אסטרולוגיה טוענת שהוא מעוניין להצליח בלימודים אך יתכן שיהיה לו קשה להסתגל למסגרת החדשה. מוטב שיהיה לו תוכנית לימודים גמישה


0 תגובות
אופנה
16/01/2015 23:46
לי אזולאישלום אני היום הולכת לדבר איתכם אל אופנה שממש חוזרת להיות אופנה מגניבה ומשודרגת רוצים לדעת על מה מדובר? מדובר בצבע שער שתמיד היה באופנה ותמיד יהיה, רק שבזמן האחרון הוא יותר הפך למשחק בשביל מתבגרים אבל המבוגרים משתמשים בזה לצביעת שער,השער שלהם מתחיל להיות לבן והם עושים צביעת שורשים כדי שלא יראו את זה... אבל היום אנשים צובעים את השער סתם כך לפאן!!! מה שנקרא ולטעמי זה ממש שייק, גם יש מפורסמים שצובעים את השער, אז השבוע החלטתי להתנסות במוצר חדש והוא גירים לשער, כן כן חברים שמעתם נכון ,יש דבר כזה גייריים שצובעים את השער ולכן ברגע ששמעתי על כך הייתי חייבת לנסות כדי לראות מזה שווה אז קניתי ועשיתי ותאמינו או לא יצא מושלםםם, הכנתי סירטון קצר שלי עושה את זה ובסוף בקרדיטים כתוב שם את השם של המוצר אז תראוות ותמהרו לקנות צ'או...

0 תגובות