עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
סטריאוטיפים
23/01/2013 21:21
lea kirlov <3

אנשים... ישר איך שהם רואים מישהו. יש להם נטייה לתייג אותו. על המקום בלי להכיר אותו.זה לא טוב מבחינתי כי... אם נגיד הם רואים ילדה שמנה ברחוב מה ישר עולה להם בראש? " בטח אוכלת כל היום" "יושבת מול הטלויזיה" " סתם ילדת כאפות מכוערת ושמנה" לא חושבים אפילו לרגע שזאת יכולה להיות בעיה רפואית.. לא שהיא אוכלת כל היום.. אלא משהו שעובר בגנים אולי. אותו דבר לגבי בנות רזות, ילדים שלא מתלבשים כמו כולם. זה רודף אותנו כל יום כל הקטע של הסטריוטיפים והבריונות. אנשים שופטים סתם ככה ילדים בלי לדעת מה הם עברו בגיל 10 ולא אכפת להם מהרגשות של אותם הילדים.

זה גורם לי לבכות וגורם לי להתחיל לשנוא את העולם.. אנחנו דור מזוין. כל אחד דואג לתחת של עצמו וקשה למצוא אנשים לסמך עליהם. כולם נסחפים אחרי הזרם. את כל אחד מעניין רק איך שאנשים רואים אותו-המוניטין שלו. זה גורם להם להיות עיוורים ולא להבין בעצם שיש אנשים שמתאבדים בגלל מילים כאלה.

זה מעצבן אותי שנראה לי שרק אני רואה את זה! כמה שכולם נהיים משהו אחר כדי לרצות מישהו. ומה שהכי מצחיק. זה לא נראה להם מוזר. זה מבחינתם בסדר גמור..

כל אחד פתאום חושב שהוא יכול להוריד לילדים את הביטחון שלהם כי הם קקצצתתת שונים ממנו. כי הם לא מה שהוא רוצה שהם יהיו. כאילו... מי אתה חושב שאתה שתחליט מה הוא צריך להיות ומה הוא לא?!  אני לא מבינה את זה וזה מעצבן כי זה כבר הפך לשגרה. אני לא אכפת לי מה חושבים עליי אני שמה זין על כל מי שאומר עליי דברים. אלא אם כן זאת ביקורת בונה על סמך משהו נורמלי.. אבל אני מדברת על ילדים שקשה להם לקבל את מה שאומרים עליהם. כל מה אני מנסה להגיד פה זה-תפתחו את העיניים!!!

4 תגובות
השינוי שלי
23/01/2013 20:43
lea kirlov <3

תמיד כשהסתכלתי במראה ילדה ראיתי ילדה לא יפה.. לא שלמה עם עצמה לא יודעת מה היא רוצה מהחיים שלה ואף פעם לא יואהבו אותה.. הייתי הבן אדם הכי חסר ביטחון שיש עלי אדמות. פחדתי ללכת ברחוב בלי ג'קט ועם טייץ. פחדתי לפזר את השיער שלי או להתאפר. פחדתי לדבר עם אנשים.. שלא נדבר אפילו על בנים.. פחדתי מהכל-מהעולם, מהחיים..
אבל אחר כך השנתי... שאני יפה כמו שאני ואני לא צריכה להסתיר את זה.. עברתי שינוי ממש גדול בכיתה ט'. עברתי מילדה ביישנית ולא שמים אלייה לב.. לבן אדם עם הכי הרבה ביטחון לגבי מה שהוא. ואני שמחה.
אם תראו אותי ברחוב עכשיו לא תאמינוו לסיפור הזה שלי כי אני משדרת הרבה ביטחון, בדיבר שלי,בהליכה,במראה.. כל שפת הגוף שלי מראה-ביטחון.
שלא תבינו לא נכון זה לא הגיע ככה סתם פתאום השינוי הזה.. זה בא בשלבים אבל זה היה שווה את זה. עכשיו אני שלמה עם עצמי יודעת טוב מאוד מי אני ומה אני ואני לא נותנת לאף אחד לשבוא אותי או להוריד לי את הביטחון.

אני לא מפחדת מהידרדרות המוניטין שלי.. אם ישלי בכלל אני לא יודעת. כי זה לא מה שמחזיק אותי בחיים זה לא מה שאני חושבת עליו כל היום. שבלי וניטין ובלי 1000 חברים אני כלום. לא שווה שום דבר. אני מעדיפה שיהיו לי 2 חברים אמיתיים מאשר 200 צבועים שכל היום רק ירכלו עליי ולא יהיו ישרים איתי.

12 תגובות
להיות שונה.
23/01/2013 20:14
lea kirlov <3

אוקיי.. אז להיות שונה.

אני בן אדם שחווה את זה כל יום.. כל שעה.. כל דקה.. עד גיל 14 חשבתי שזה לא בסדר.. אני צריכה להיות כמו כולם ולא שונה, אני לא רוצה להיות מוזרה שמנדים אותה מהחברה,אני רוצה שיאהבו אותי. ואז יום אחד.. בגיל 14 זה נפל עליי בבום! הבנתי... אני לא צריכה להתבייש ולנות את עצמי בגלל שאני שונה ולא כמו כולם. אני לא בוחרת להיות שונה.. אני פשוט כזאת ואין שום דבר בעוולם שיכול לשנות את זה.

עכשיו אני כבר שלמה עם עצמי. אני לא אחת שיש לה 1000 חברים ו-1000 לייקים בתמונות בפייסבוק. יש לי רק כמה חברים ומה שהכי טוב.. זה שכולם אמיתיים אני יכולה לספר להם הכל בלי לפחד שמחר בבוקר תקום שמועה חדשה עליי. אני אוהבת להיות שונה ומי שיודע שהוא שונה ואוהב את זה מבין איזה הרגשה מדהימההה זאת.

לא אכפת לי מה אומרים עליי. כי אני יודעת,שהדעות שלהם זה לא על סמך עובדות וזה לא ביקורת בונה ... הם סתם מחפשים מה לשנוא וכשאני מפנה להם את הגב הם מקבלים שוק שאני לא בוכה או הולכת לחתוך ורידים או משהו.. אני מחשיבה את עצמי כילדה חזקה. אני לא מפחדת להתמודד עם אנשים פנים מול פנים.. כל בן אדם שיש לי בעיה איתו אני אומרת לו בפרצוף ולא מרכלת עליו מאחורי הגב.

אני יודעת... זה נשמע כאילו אני משוויצה. זאת ממש לא הכוונה שלי. אני רק רוצה להראות מי אני.

אני רק רוצה להגיד ש... לא צריך לפחד ממה שאנשים יגידו.. אם ישלך דרך משלך שאתה מאמין בה.. לך איתה!! מה אכפת לך איך אנשים יגיבו! אנשים יואהבו אותך הרבה יותר אם פשוט תהיה מי שאתה.

9 תגובות