עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

שלום..קוראים לי מאור, אני בת 10, וגם אם אני כזו קטנה עוברים עליי דברים לא קלים... אז? ברוכה הבאה לבלוג שלי!
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
שיחה עם רומי
30/08/2012 19:42
מאור
שיחה עם רומי
זוכרים את השיחה שאמרתי שאדבר עם רומי היום? בסוף לא הייתה שיחה והתחלנו דף חדש. לא אמרנו את זה אחת לשנייה, זה היה טבעי. ייום טוב ושנה טובה לכולכם (-:
0 תגובות
רומי ודניאל
29/08/2012 19:49
מאור
לא תמיד מסתדרו

היום, רומי החברה הכי טובה שלי הסתובבה איתי. פתאום באה דניאל. דניאל היא עוד ילדה הכיתה שרומי דיברה איתי עליה ואמרה שהיא טום-בוי, וגם אני חשבתי כך עוד לפניה. אמנם כולנו חברות, אבל דניאל מנסה לגנוב את רומי וחושבת שאני לא יודעת. זה ממש מפריע לי. חשוב להגיד שדניאל ממש הפודל שלה. אם אני ורומי רבות אז דניאל הולכת אליה, מחבקת אותה ואומרת: "היא לא שווה אותך.". מה שהכי מפריע, זאת רומי שלא יודדעת להחליט. היום ביקשתי ממנה לעשות שיחה. היא אמרה שהיא צריכה להיות עם דניאל אז אמרתי:"אם אני חשובה לך, ובאמת אני ה'חברה הכי טובה שלך', היית מוותרת על הפסקה עם דניאל ובאה לשנייה איתי." בסוף היא ארה בסדר בזלזול. אנסה לדבר איתה מחר, השיחה תתפרסם אז תמשיכו לחכות (-:

0 תגובות
חוגים (:
22/08/2012 10:23
מאור
חוגים
לאיזה חוג אתם נרשמים השנה? אני אולי ריקודים סלוניים!
1 תגובות
חופש..
21/08/2012 18:42
מאור
חופש גדול

גם אתם מתבאסים מזה שנגמר החופש? איזו באסה.. אשמח אם תספרו לי מה עשיתם בחופש... אני הייתי 5 ימים באילת, במרכז המבקרים של ידיעות אחרונות,ווהו, המון דברים שקשה לזכור! אז דברו, מה עשיתם?

 

0 תגובות
מאיה מלכה ואני...
21/08/2012 15:23
מאור
יחסים בחברה
מאיה מלכה היא ילדה מהכיתה, לא כל כך מקובלת, אולי בגלל אחוזי שומן (מאיה סליחה...).אני חושבת שמד המקובלות שלה ירד בגללי. מאיה אוהבת לשיר, הייתה החברה הראשונה שלי. אני חושבת שכל הסיפור התחיל בגלל שהיא שרה. יום אחד המורה העביר אותה ליידי והיא פשוט התחילה לזמזם ברמה שכאב לי הראש. משם, ביקשתי ממנה בצורה יפה להפסיק והיא סירבה. זה קרה שוב,ושוב... עד שצעקתי עליה! מאחר ואני ילדה די מקובלת (בלי להשוויץ, כן?) אז היא אמרה שבגלל זה כולם גמדים ליידי, ומשרתים שלי. אולי זה נכון. בכלל, אף אחד לא עמד לצידה, והיא יותר החמירה את המצב. מאותו מקום, התחלתי לדבר עם המורה על זה. וגם היא. ואז, גם המורה החמיר עם המצב. הוא נתן לכל הכיתה עבודה, והוציא אותנו. הוא עשה איתנו שיחה מעמיקה על הכל... וביקש עכיו שנהיה חברות. מאיוש, אוהבת אותך!!
4 תגובות