עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
יש לי מינוי לוטו קבוצתי בחברת "שווה שווה".
30/12/2014 12:13
kobi

זו הייתה החלטה צרכנית מודעת ושקולה. החלום לזכות בלוטו מלווה אותי כל חיי. אני ממלא את הטפסים מצעירותי, ממש כפי שעשו הורי לפני. עם השנים התחלתי לחפש תחליף נוח ויעיל יותר לצורך לגשת שוב ושוב לדוכני הלוטו ולמילוי הידני של הטפסים.

אני מאמין במשחק שיטתי: אותם מספרים, הגרלה אחרי הגרלה. המספרים שלי נבחרו סביב תאריכים חשובים בחיי, ואני מרגיש שיש להם משמעות עבורי. אבל הצורך לגשת ולמלא את הטופס שוב ושוב הכביד עלי.

מעבר לכך, התעניינתי בלא מעט שיטות לוטו ולא השתכנעתי שיש שיטה מסוימת שעובדת טוב ושאני יכול לשלם עבורה. רק כששמעתי על מינוי לוטו קבוצתי זה דיבר אלי: הגיוני שאם אדם יחיד רוכש את הטופס, יש לו רק סיכוי אחד ויחיד לזכות. מצד שני, אם כל האנשים שמשחקים בלוטו יתאגדו לקבוצה- יש להם סיכוי של 100% להרוויח (אבל הסכום יתחלק בין יותר מדי אנשים).

הפתרון הנכון הוא באמצע: ב"שווה שווה" מאגדים קבוצות של מאות אנשים! זה אומר שהסיכוי שלי לזכות גדל ביחס ישר למספר החברים בקבוצה... ואם נזכה, הסכום יתחלק בין מספר לא גדול מדי של אנשים כך שכולנו נקבל סכום נאה.

התעניינתי במינויים קבוצתיים רבים שיש בשוק ולא מצאתי קבוצות גדולות מספיק לטעמי. יותר מזה: היה לי קשה להיפרד מחלום הזכייה בפרס הגדול. אם המספרים שלי יזכו- ואני מאמין במספרים שלי!- לא רציתי לחלק את הסכום שווה בשווה עם כל חברי הקבוצה.

מסתבר שחברת "שווה שווה" מציעה פתרון הוגן לאנשים כמוני שרוצים לשחק קבוצתי אבל לא מוכנים לוותר על חלום הזכייה בפרס הגדול: אם הטופס שלי יזכה, אני אקבל 50% מהפרס! ואם מישהו אחר בקבוצה שלי יביא את המספרים הנכונים- אני אתחלק עם שאר חברי הקבוצה ב 40% שנשארו. ומה קורה עם עוד 10%? הם ייגבו על ידי חברת "שווה שווה". ניהול מועדון מינויים דורש עבודה רבה, וזה נראה לי סביר. לטעמי זו חלוקה הוגנת של כספי הפרס.

קראתי הרבה על הנושא ומה ששכנע אותי זה שמינויים קבוצתיים ברחבי העולם (ובאופן מיוחד בבריטניה, שם מעודדים את משחק בקבוצה) זוכים פעמים רבות ביחס לאנשים מהשורה. נראה שהשיטה הזו עובדת אם נותנים לה צ'אנס.

זהו, שיחת טלפון אחת וסגרתי עניין. השירות מקצועי ואדיב, וההסברים ברורים. בחרתי במינוי כסף ואני מרוצה מאד. המספרים שלי משחקים תמיד ואני לא מפסיד אף הגרלה. הצ'קים מגיעים כסדרם ואני רואה שיש כיסוי לדברים, אני מרגיש שיש פוטנציאל גדול לזכייה. שלא לדבר על כך שכל המידע זמין לי באתר ואני נכנס אליו אחרי כל הגרלה לבדוק מה קורה.

אף חברה לא יכולה להבטיח ביושר זכייה בלוטו. אבל עם "שווה שווה" אני מרגיש שהחלום שלי קרוב יותר מתמיד!

0 תגובות