עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
חוזים עתידיים- טיפים למסחר בזהב
17/11/2014 16:53
kobi dor

טיפ מס' 3: גיוון/פיזור תיק ההשקעות.

משום מה, זה מרבה להימצא במחשבותיהם של הסוחרים שהם צריכים להשקיע במשהו אחד ושהם יכולים להרוויח מאותה ההשקעה. אין שום סחורה וירטואלית שמניבה רווחים בטוחים אלא רק סחורה עם הסתברות גבוהה יותר לגריפת רווחים.

זה חשוב לפזר את השקעותיך כך שבמידה וסחורה אחת לא מניבה רווחים, יהיה לך מקור נוסף שמכניס לך כסף. במילים אחרות, יהיה הרבה יותר בטוח בשוק תנודתי. דוגמה כגון- להשקיע כ-20% מערך התיק שלך במניות הזהב, אולי כ-25% במטבעות זהב ובמטילי זהב, 30% בגולד ספוט (חוזה עתידי על הזהב) ואת שאר התיק בנזילות מזומנים.

ככל שתניב יותר רווחים כך גם בהתאם תגדיל את גודל התיק ואת היקף השקעותייך,  ככה בעצם כסף עושה כסף(!).

0 תגובות
חוזים עתידיים- טיפים למסחר בזהב
17/11/2014 16:49
kobi dor

טיפ מס' 2: חוזים עתידיים או מסחר על הגולדספוט.

זו בין הדרכים הכי פשוטות וזולות למסחר בזהב בצורה אינטרנטית. דבר ראשון, אין צורך במקום אחסון מכיוון שהזהב הוא אינו בצורתו הפיזית. דבר שני, במידה ואין לך הרבה הון להשקיע, תמיד תוכל להשתמש במינופים גבוהים יותר אשר יש לברוקר שלך להציע.

כאשר השוק נמצא כעת במגמת עלייה, אתה תרצה לקנות חוזה על הזהב כשמחירו יורד. אבל, במידה וחל איזה שהו אירוע משמעותי אשר עלול להפיל את המחירים, תמיד תוכל למכור את החוזה ועדיין לעשות רווח. הסימול של הזהב מיוצג כך: XAU/USD והמחיר היחיד הוא הספרייד שנע בין 50 ל-70 פיפס אצל רוב הברוקרים. מלבד זה הרווחים באים מהר יותר ממסחר בזהב פיזי.

דבר נוסף שחשוב לציין זה שמרבית האנשים שנכשלו במסחר בחוזה על הזהב זה שהם פשוט מינפו יתר על המידה ולא ניהלו את כספם כמו שצריך. זו טעות קטסטרופלית שעליך להימנע מלעשות אותה במידה ואתה מעוניין לגרוף רווחים לטווח הארוך.

0 תגובות
חוזים עתידיים- טיפים למסחר בזהב
12/11/2014 21:53
kobi dor
חוזים עתידיים, טיפים, זהב, מסחר

טיפים למסחר בזהב

 

טיפ מס' 1: קניית זהב בצורתו הפיזית.

אחת הדרכים הכי אפקטיביות להשקיע בזהב היא להשיג מטבעות ומטילי זהב.הרבה אנשים היום לא קונים זהב רק בשביל לייצר רווח אלא גם בשביל התחושה הטובה שהם מקבלים מעצם החזקתו. זה תמיד נחמד להחזיק מטיל זהב או מטבע זהב ביד כשאתה יודע שישלו ערך כספי אמיתי ובכל זמן נתון אתה יכול להמיר אותו בכסף.

כשערך הזהב כל כך גבוה תאלץ לאחסן אותו במקום בטוח, הגישה הנוחה זה לאחסן אותו בקופת הפקדה או במקום שנסתר מעיניים סקרניות.

על אף שמסחר במטילי זהב ובמטבעות זהב עשוי לספק הכנסה קבועה ולהיות פחות מסוכן  ממסחר במניות הזהב, זה עלול לקחת כמה שנים עד שתראה רווחים  משמעותיים,אז מבחינה פוטנציאלית, החזקת הזהב יותר זמן משמע גריפת רווחים גבוהים יותר. זה תמיד מומלץ להשקיע במטילי זהב או במטבעות זהב אמיתיים כגון מטבעות הזהב-"הנשר האמריקאי". 

 

0 תגובות