עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
ראש השנה... דיכאון....
28/09/2011 14:43
קלאו

ראש השנה בפתח... ואיפה בעלי עדיין בעבודה המזד... שלו! נמעס לי מחיי הנשואים האומללים שיש לי! אני מרגישה שהתחתנתי עם עצמי. עכשיו הילדה ישנה שנת מלאכים הכנתי כבר את כל האוכל לחג ו... אני יושבת לבד עם עצמי כמו איזה עציץ. פעם זה לא היה ככה פעם זה היה אחרת, הוא היה מפנק מקדיש לי זמן דבר איתי. ועכשיו הוא שקוע רק בעבודה שלו... אני מרגישה כל כך בודדה בימים האחרונים שבה לי פשוט לבכות לבכות ולבכות. ועכשיו החג הזה - דיכאוןאחד גדול!!! השנה אצל אמא שלי... יהיו איזה 40 איש מתוכם לפחות 10 ילדים במילה אחת - סיוט!

אני כל כך רוצה שהכל יהיה אחרת אבל בעלי שקוע רק בכל מה שקשור אליו עבודה לימודים ושוב עבודה - אין לו זמן למשפחה כלל. הוא אומר לי שאחכה בסבלנות עוד חודש הוא מסיים את הלימודים והכל יהיה אחרת, משום מה אני ממש לא רואה את האור בקצה המנהרה.... ניראה לי שתמיד יהיה משהו שיעמוד לפני המשפחה אצלו בסדר העדיפוית. ואני עוד בטיפשותי רוצה ילד נוסף - למה?!!! כדי שאי אקבור את עצמי כבן אדם סופית?!

שלא תבינו ילדים זה הדבר הכי נפלה והילדה שלי זה האושר הכי גדול שלי, אבל... זה קשה במיוחד כאת כל היום לבד איתה ואין לך תמיכה מהאדם שהכי טיבעי שתקבל-הבן זוג שלך.

אני עייפה, אין ל זמן לעצמי בכלל...אני שמנתי איזה 10 קילו אני מרגישה מכוערת ולא מושכת. כל כך בא לי לעשות שינוי... אבל מאיפה לוקחים את הכוחות? אני כבר על סף התפרקות סופית ואיני לא יודעת מה עושים הלאה?

יופי של תחילת שנה חדשה :((((((

0 תגובות
החיים הלא פשוטים...
27/09/2011 21:51
קלאו

שלום לכלם... החלטתי לפתח בלוגר משלי... לא יודעת עם זה יענין מישהו בכלל וגם לא מש אכפת לי...

זאת דרך הביטוי שלי ונקודה.

אני רוצה לכתוב כאן מה שאני מרגישה ומה עובר עלי, מישהו יגיד פטטי, נו אז מה?

אם אין לי יותר עם מי לדבר אם אין לי יותר עם מי לחוק את הרגשות שלי, אני ארשום לעצמי.

מ שחשב לרגע שאני איזו מסכנה אבודה בחלל, שלא יטעה!

יש לי בן זוג, בעצם אני נשואה לו וגם יש לי ילדים. אבל הילדים קטנים, והבעל 25 שעות מהיום בעבודה, ואיך שהוא יצא כך שכל החברות שהיו לי פעם נעלמו לי מהחיים, ואין לי חבר אמת שאוכל לחלוק איתו את כל התיסכולים שלי העצב והשמחה.

מה עושים עם הבעל נמצא לידך אבל בעצם לא ממש איתך? מי שיסתקל עלי מהצד יגיד שהשתגעתי! שיש לי כל מה שאיש יכולה לבקש בעל אוהב ילדים מקסימים משפחה חמה ואוהבת... הבעיה היא שלא תמיד מה שניראה באמת ניראה אמיתי...

העובדה היא שאני ממש אבל ממש בודדה....

 

0 תגובות