עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
ככה זה - כשאין תמיכה
25/12/2011 21:17
katie berger

למה כשאת הכי צריכה את התמיכה של הגבר שלך הוא לא שם…

עבר עלייך יום קשה,כל מה שיכל להתפקשש – התפקשש,התמונות שצילמתם עם חברות בטיול –נמחקו!הנסיעה הביתה הייתה ארוכה ומייגעת, והמיגרנה שהתפתחה בראש שלך כבר מזמן עברה כל גבול.

התמיכה שלו תמיד תהיה בטלפון : "אל תדאגי " , "מחר אני אבוא " , "זה יסתדר מעצמו", או ש"סתם עובר עלייך יום רע" , טוב תודה חכמולוג שאתה אומר לי משהו שידעתי עליו כבר מזמן - אני יודעת שעבר עלי יום רע ועכשיו מה שאני רוצה זה תמיכה!!! אני רוצה שתבוא, שתחבק אותי, שתגיד שהכל יהיה בסדר , כי רק בידיים שלך אני באמת מרגישה ככה. אבל לצערי הרב אצל הגבר זה לא ככה, פה הוא נהיה אובד עצות "אני לא יודע מה להגיד לך" , "איך לעודד אותך ",והרי הגבר הטיפוסי הוא עצלן אז הוא יתחיל מזה שהוא עייף ושהוא באמת באמת רוצה לעזור לך אבל הוא כבר מת מעייפות ,וכמובן שהוא יסיים בהבטחות לעזרה עתידית כולשהי, או שהוא יהיה ספציפי ויגיד שיבוא מחר .

באמת שאני לא מבינה, הוא שומע אותי עוד שניה בדמעות כבר בטלפון ולא נופל לו האסימון שהוא צריך לבוא,בכלל לא עולה על דעתו - באמת שגברים לפעמים חסרי כל טקט או מחשבה על האחר .

השיחה שלי ושלו נגמרה בזה שכמובן התעצבנתי - עצביי לא עמדו בזה יותר. גם יום חרא וגם חוסר תמיכה מהבן אדם הכי קרוב אלייך - אז אמרתי אין עם מי לדבר וניתקתי. כעבור כמה זמן חשבתי לעצמי שעשיתי טעות והייתי נמהרת. התקשרתי אליו בחזרה ומה הטלפון שלו מנותק - שולח לי הודעה "אין עם מי לדבר ? WTF? סבבה לא צריך", באמת שאני נתקלת בזה לעיתים קרובות יותר ויותר שגבר פשוט מעביר את הנושא אליו, ממתי הגברים נהיו כאלה מלכות דרמה , שניה הנושא היה עלי ועכשיו פתאום הוא נעלב- בסך הכל מה אתה לא מבין, אני רוצה לשמוע "אהובתי אני כבר בא , לחבק אותך ולשבת ולהקשיב לך " חחחח כן על מי אני עובדת,גברים כאלה לא קיימים בעולם ואם כן אני אישית לא פגשתי כזה.

בסוף הגבר האהוב שלי התקשר והרגיע אותי הרבה זמן בטלפון, הבטיח לבוא מחר לנסות לשחזר את התמונות , אמר שבטיול העיקר שנהנינו ושאנחנו זוכרות את זה,הבטיח לעשות מסאז'... :) בכל זאת אולי הגזמתי טיפה, הגברים (או לפחות הגבר שלי ) לא כלכך נוראים, אולי הוא לא בא אישית, אבל עצם העובדה שהוא דיבר איתי שעה והרגיע - גם זה סוג של תמיכה..ואני צריכה להגיד תודה גם על זה .


נ.ב הבלוג הזה נועד לקריאה של כולם, אבל בעצם הוא יותר בשבילי להוציא את הדברים שיש לי על הראש על הנייר או יותר נכון באינטרנט, אני לא מרחיבה בפרטים אלא סתם דנה על חיי ועל נשים וגברים בכללי...אני אשמח אם לפחות מישהו יקרא אותו ויגיב לי :)


1 תגובות