עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
חיפוש
ארכיון
'גאליס' - הסדרה ששינתה את כולנו!
25/02/2014 19:43
keren bhonker

והיום.. נדבר על כמה נושאים שמעסיקים את כולנו.. נתחיל עם הסדרה המדהימה "גאליס".

רובכם בוודאי יודעים, כבר הועלה תאריך העלייה של העונה החדשה – ה-16.3 אז.. הצטרפו אלינו לכמה עובדות על העונה החדשה וראיון קצרצר.

אז למי שלא יודע; חלק מהקאסט החדש בעונה החדשה הוא – מיטל מיכאלי, מייקל לואיס, רוני דלומי, עומר דרור, בן רביד, יעל חוטומלנסקי, לירית בלבן, אלון נוימן, ניב רז, דנה פרידר (ששיחקה בעונה הראשונה וחוזרת בעונה החדשה לתפקיד קבוע!) וכמובן – הכלב אריסטו שיחליף את הארנב רקסי!

ועכשיו, תצטרפו לראיון קצר שלנו עם הבמאי של גאליס, עודד רז.

מה שונה העונה הזאת משאר העונות?

"העונה האחרונה הייתה מוצלחת מאוד, רוב הצוות והקאסט כבר מאוד מנוסים ומשופשפים ויש תחושה שגאליס היא מכונה משמונת היטב."

הותיקים קיבלו את הקאסט החדש במהירות?

"הותיקים קיבלו את החדשים באהבה ובפרגון, חלקם חברים גם מחוץ לצילומים ומכירים מהתעשייה או מהצבא, ואלה שלא הכירו התקבלו בכיף ונכנסו מהר למשפחה המקצועית והחמה של גאליס."

יש משהו שאתה יכול לספר לנו? איזשהי התרחשות מסוימת?

"אני יכול לספר לך שהייתה סצנה אחת שצילמנו באכזיב ובה הייתה מדורה וכל החברה ישבו מול המדורה והיו אמורים לדבר וליהנות אבל הייתה רוח חזקה והעשן היה נוראי ומצאנו את עצמנו חצי לילה מנסים לצלם את הסצנה כשהעיניים של כל השחקנים דומעות והם בקושי מצליחים לנשום. היה מצחיק אבל גם עצוב. לילה קשה.."

אם אתם רוצים ראיונות עם הכוכבים החדשים והוותיקים, אתם מוזמנים לקרוא את הכתבה של פרוגי – כל מה שקופץ ולהתעדכן במה שצריך; http://www.frogi.co.il/bidur-tv/8412.html

רציתי לבדוק מה הצופים/המעריצים של הסדרה מצפים שיקרה בעונה הזאת, וקיבלתי תשובות מהרבה מעריצים.

שחר בונקר: "אני מצפה שהעונה הזאת תיתן לנו תשובות לכל השאלות שיש לנו מהעונה הקודמת, שיהיו זוגות חדשים והרפתקאות חדשות. שיונתן יתעורר כמובן ושהוא יתאחד עם ההורים שלו. אני מצפה מהצוות ומהשחקנים לתת לנו פיצוץ של עונה ושיהיה מעניין!"

תהילה שישה: "המון התרגשויות ועניינים חדשים.."

ברק בונקר: "הכל מהכל, שיפתיעו וירגשו את הצופים כמו שהם יודעים לעשות."

שירז שאקי: "שיהיו המון הרפתקאות חדשות, שיהיה מצחיק ומרגש."

עדי בן חמו: "אני מצפה שיהיה המון מתח בסדרה. אם חיכינו כל כך הרבה זמן שהעונה החדשה תשודר, וכל כך הרבה השקיעו בה, מן הסתם שהיא תהיה מוצלחת. נוסף לכך, יש דמויות רבות וחדשות, אז אני מצפה שהסדרה תהיה מפתיעה, מעניינת ומרתקת יותר. לדעתי יהיו זוגות חדשים ומפתיעים שלא ציפינו לראות אותם יחד, תהיה עלילה סוחפת שתותיר אותנו פעורי פה בסוף כל פרק ובעיקר, נחווה את גאליס כמו שחווינו במשך כל העונות הקודמות!"

אז.. מחכים לעונה החדשה?!

0 תגובות
כוכבת הנוער הכי שיש - אליאנה תדהר!
14/02/2014 13:20
keren bhonker

ביקשתם – קיבלתם. היום בפוסט השני שלנו נדבר על כוכבת הנוער הגדולה מכולן – אליאנה תדהר.

היא רק בת 21, וכבר הספיקה להשתתף בפרויקטים ענקיים עם מיטב הכוכבים שכולנו מכירים! החולמים, גאליס, פסטיגלים, אניגמה, קמפיין לבושם, ספיישלים, טקסי נבחרי הילדים ועוד ועוד.. בואו להכיר אותה מקרוב!

"כן. זה מצחיק, אין להם מושג מי אני בכלל. הם חולים על הדמות שהם רואים בטלוויזיה. יש פער מאוד גדול בין האהבה שהם רוצים לתת לי לבין מה שהם יכולים לקבל בחזרה." אמרה אליאנה כשאמרנו לה שילדים חולים עליה.

יש דברים שאת מופתעת מהם? שהמעריצים שלך עושים?

"אני יכולה לגלוש באינטרנט ולראות תמונות שלי מגיל 13 בצופים. אם תעשי גוגל תראי אותי ג'ינג'ית עם פלטה בשיניים, נראית כמו אלוהים יודע איך. זה נראה לי ממש הזוי. הפכתי למפורסמת בגיל 18 או 19, למה אתם צריכים לדעת מה היה לפני?"

את מי הערצת כשהיית ילדה?

"כילדה לא הערצתי ככה. כלומר, הערצתי את 'המורדים' ובנחמין רוחאס היה פסגת שאיפותיי, אבל בגלל שהוא היה בארגנטינה, גם כילדה הבנתי שהרבה לא יצא מזה, אז לא ממש התאמצתי לדרוש ממנו חתימה או לשלוח לו מייל. אני גם זוכרת שהייתי קטנה הייתי בטיול עם המשפחה בצפון ופתאום ראינו את יהודה לוי באיזה צימר. כאילו,אנחנו בחור בצפון, מה הסיכוי שיהודה לוי יהיה שם? אני כל כך התביישתי. אמא שלי הלכה לבקש ממנו חתימה. לא היה לי את האומץ שלילדים יש היום. ילדות באות אליי היום ככה, דוחפות לי את  הטלפון לפרצוף. אבל אין מה לעשות, הן גדלות לזה."

את תמיד סבלנית כלפי מעריצים?

"כן, מתרגלים לזה, אין מה לעשות. כשמבקשים ממני להצטלם אני מצטלמת. אני מצליחה, בינתיים, טפו טפו, לעשות הפרדה בין אליאנה של העבודה לבין אליאנה של החיים. אני ידעתי שאם הגעתי בבקרים לפסטיגל, ילדים תמיד חיכו לי ליד האוטו ורצו להצטלם. זה לא הפתיע אותי כל בוקר, אז גם אם אהיה בבאסה וגם אם אהיה עייפה עם צהוב בעיניים – אצטלם איתם."

יש איזשהו מקרה שאת זוכרת שמעריץ/ה עבר/ה את הגבול?

"זה לא שמישהי פעם הרביצה לי, אני יכולה להצטלם עם 40 ילדים ואז השומר ייקח אותי כי צריך לחזור להצגה, ואז האמא היחידה שלא הצטלמתי עם הבת שלה תגיד לילדה שלה: 'עזבי אותה, היא סנובית.' זה יכול להרוג אותי. הולכת לי כל ההפסקה, אין לי זמן להשתין, אין לי זמן לשים אודם, מה, את באמת חושבת שאני סנובית?"

לאליאנה כרגע יש חבר, אורן רוגובין. "הכרנו שהיינו בני נוער.לפני שנים! היינו באותה להקה, והכרנו אחד את השני באופן די שטחי. לפני שנה בערך נפגשנו ביום הולדת של חבר משותף, ומאז אנחנו ביחד." היא סיפרה.

כשאמרנו לה שהיא מרסקת למעריצי תובליאנה את הלב, היא הגיבה: "זה היה להם קשה בהתחלה. אני ממש מצטערת. תובל ואני עובדים כבר מלא זמן ביחד, הוא הגב שלי, כיף לי בכל פרויקט שהוא נמצא. אנחנו כבר שנתיים-שלוש בערך עושים גאליס-פסטיגל-גאליס-פסטיגל. נעים לי, זה נותן לי ביטחון."

לא היה מצב לכלום ביניכם?

"ממש לא. זה מההתחלה לא כיוון לשם. יש בינינו כימיה של שני שחקנים שהטקסט שהם דורש מהם כימיה."

את ותובל חברים מחוץ לצילומים?

"אני אוהבת אותו המון והוא חבר טוב ואתייעץ איתו על דברים, אני מאוד סומכת על הדעה שלו במיוחד מבחינה מקצועית."

מה אורן חושב על הרומנים שמדביקים לך ולתובל?

"תובל ואני חברים טובים, אני מתייעצת איתו המון, אבל זה ממש לא מטריד את אורן כי הוא יודע שזה סתם שמועות."

ספרי לנו קצת על תחילת הדרך שלך..

"אני זוכרת שהייתי בוכה באודישנים הראשונים שעשיתי כשהודיעו לי שלא התקבלתי, אף פעם לא חשבתי שאעשה משהו חוץ ממשחק, זו לא הייתה אופציה. מאז ומתמיד נרשמתי לכל החוגים הקשורים לתיאטרון, משחק ושירה. זה פשוט היה הדבר היחיד שדבקתי בו. בשלב מסוים, האודישנים הפכו להיות חלק מהשגרה שלי. זו עבודה קשה. אף פעם לא ציפיתי לשיחת טלפון ביום בהיר שתודיע לי שאני כוכבת. החלטתי להנמיך את הציפיות שלי כך שאם באמת אתקבל זו תהיה הפתעה."

את דומה לדני, הדמות שאת משחקת?

"דני ואני דומות בנחישות שלנו, אם יש לנו מטרה להשיג  - אנחנו נעשה הכל כדי להשיג אותה; אבל דני אמיצה הרבה יותר ממני. אני די פחדנית."

פחדנית פחדנית, אבל בצילומים הספקת להתעמת עם נחש ולטבוע בביצה!

"כן, נראה שלתסריטאים יש איזה סיפור עם הדמות שלי. אין ספק שהם כבר סידרו לי כמה חוויות בלתי נשכחות. זה כאילו הם מנסים להרוג את הדמות שלי כל פעם מחדש, ולא מצליחים. הצילומים לסצנות האלה מורכבים מאוד, מלאים בפדיחות וממש כיפיים."

איך זה להיות ברונטית?

"אני אוהבת את הצבע החום הרבה יותר, אני מרגישה איתו הרבה יותר בנוח, אין לי אופי של בלונדינית."

את חושבת שהמשפחה שלך גאה בך כיום?

"אני בטוחה, הם תומכים מאוד במה שאני עושה ואבא שלי הוא מעריץ מספר 1 שלי. כבר בצעירותי משפחתי עודדה אותי לרדוף אחר דברים שאני אוהבת ולהגשים את החלום. לא כעסו עליי כשלא קיבלתי 100 במבחנים. הם ידעו שלא אהיה רואת חשבון."

אליאנה סיפקה לנו הרבה תשובות לשאלות, אבל בכל זאת.. היה חסר לנו משהו. החלטנו לראיין כמה מעריצים של אליאנה כדי להבין מה באמת הם מעריצים בה. המעריצות והמעריצים הכי מסורות ומסורים הסכימו שאראיין אותן, וביניהן: מיטל שפקטורוב, שקד אוחיון, דנה בן צרפתי, נוי בן חיים ונועה לימור.

למה את אוהבת את אליאנה?

מיטל שפקטורוב: למה אני אוהבת את אליאנה?היופי,האופי,החיוך,הנשמה,הלב,היא פשוט מדהימה,היא הולכת ומשמחת חולי סרטן היא תמיד מוכנה להצטלם עם מעריצים ויש לה כבוד.

שקד אוחיון: היא פשוט בן אדם מוכשר בטירוף, בתור אחת שלומדת משחק, אני מבינה כמה היא מוכשרת ומעריכה את הרמות משחק המדהימות שהיא מגיעה אליהן, בלי קשר, היא בן אדם מדהים,באמת שהיא בן הכוכבים היחידים שאני מכירה שיש להם באמת סבלנות למעריצים.

דנה בן צרפתי: כי היא מדהימה , ישלה לב טוב והיא שחקנית מוכשרת מאוד.

נוי בן חיים: אני אוהב אותה כי היא מושלמת ויפה ומדהימה ושחקנית טובה ולפי מה שאני מכירהיא בן אדם טוב מאוד.

נועה לימור: וואו. למה אני אוהבת את אליאנה? בגלל כל כך הרבה דברים, קודם כל בגלל שהיא מדהימה, היא שחקנית מוכשרת וסוחפת. היא עשתה כל כך הרבה! המון כתבות עליה, קמפיין, סדרות.. הכל פשוט! היא ממש מודל לחיקוי!

אם היה לך רק דבר אחד להגיד לאליאנה – מהזה היה?

מיטל שפקטורוב: אם היה לי דבר אחד שאני יכולה להגיד לאלי זה כמה שאני אוהבת אותה ומה אני עושה למענה.

שקד אוחיון: הייתי מודה לה על זה שהיא נכנסה לחיי , זה דבר מאוד משמעותי אצלי.

דנה בן צרפתי: שהיא מושלמת (אבל לא מבחינה של התחנפות אלא באמת כי היא יפה מדהימה מוכשרת מיוחדת ועוד..)

נוי בן חיים: אני מאוהב בך.

נועה לימור: שאני אוהבת אותה הכי בעולם.

מה הדבר שאת הכי אוהבת באליאנה?

מיטל שפקטורוב: את האופי שלה.

שקד אוחיון: ההצלחה שלא עולה לה לראש, לפעמים אני מנסה לחשוב במקומה, זה לא פשוט לעמוד בזה והיא עושה את זה נהדר.

דנה בן צרפתי: את הכישרון המדהים שלה וכמה שהיא יכולה לתת ולאהוב.

נוי בן חיים: שהיא בן אדם טוב ושחקנית מדהימה.

נועה לימור: הדבר שאני הכי אוהבת באליאנה זה האופי המדהים שלה.

פגשת את אליאנה?

מיטל שפקטורוב: לא, הלוואי שאני אפגוש אותה!

שקד אוחיון: כן,פגשתי את אליאנה, פעמיים, בפעם הראשונה לא כל כך הצלחתי לזוז.. אז לא הצטלמתי איתה, אלא רק עם תובל שפיר, ובפעם השנייה הבטחתי לעצמי שאני מגשימה לעצמי את החלום.

דנה בן צרפתי: לצערי לא.

נוי בן חיים: לא, אוף זה הדבר הכי מעצבן ואני חולם על זה וכל פעם שאני רואה משהי דומה להאני ישר צורח "אליאנה, אליאנה יא שווה".

נועה לימור: לא פגשתי את אליאנה. זה החלום שלי כבר 3 שנים ואני מאמינה שאני אגשים אותו עם הזמן, אני לא מוותרת.

מה היית מוכנה לעשות בשביל לפגוש אותה?

מיטל שפקטורוב: הייתי מוכנה לעשות הכל,וכשאני מתכוונת להכל זה לקפוץ על השומרים בפסטיגל ובמופעים.

שקד אוחיון: עד עכשיו השתתפתי בתחרויות של ערוץ הילדים (ספיישל שלומי שבת וטקס נבחרי הילדים)וזכיתי בשתיהן, בכל תחרות שיש בה הזדמנות לראות אותה, אני אשתתף ואם בכלל, יש דרך לראות אותה, אני לא אפספס שום הזדמנות.

דנה בן צרפתי: הכל.

נוי בן חיים: הכל!! אבל אני לא חושב שמעריץ טוב זה מעריץ שהיה "מתאבד" בשביל לפגוש אותה... אני אמרתי את שלי ואת האמת שלי..

נועה לימור: הכל. פשוט הכל. אם זה לנסוע רחוק מאוד להופעה שלה או להתפלח לאירוע של ערוץ הילדים בליכרטיס.. לנסות להיכנס למאחורי הקלעים בפסטיגל או סתם לראות תמונה שהיא מעלה לאינסטגרם עכשיו ממקום לידך ולרוץ לשם ולראות אם היא עדיין שם.. הכל!!!

אז, לסיכום, לאליאנה ישגם מעריצים וגם מעריצות. חלקם שרופים, חלקם פחות. אבל כולם.. אוהבים אותה בזכות מה שהיא - וגם אנחנו! אהבתם את הכתבה? תרשמו בתגובות על מה הייתם רוצים שנכתוב בשבוע הבא וחכו לעדכונים!

(חלק מהשאלות שנשאלו אל אליאנה לקוחות מראש אחד)

14 תגובות
"החממה" ו"מועדון החנונים" - כל מה שצריך לדעת!
07/02/2014 16:08
keren bhonker

היום, בפוסט הראשון שלנו, נדבר על כמה מסדרות הילדים והנוער שכולנו מכירים. נתחיל עם הסדרה הידועה 'החממה'.

רבים מכם בטח יודעים שביום רביעי ה-5.2.14 התקיימה מפגש מעריצים עם הכוכבים שבו הם יחתמו על הספר 'החממה – הרפתקאה במאיץ שכתבה דניאלה זליגובסקי.

המוני ילדים הגיעו בשעה 17:00 לחנות סטימצקי, קניון אילון שברמת גן וחיכו לפגוש את הכוכבים שהם מעריצים.

מקורות שלנו סיפרו שהיו תורים שאפילו יצאו מהחנות, ושהכוכבים הלכו לאחר עשר דקות. לאחר כמה זמן גאיה שליטא כץ(המשחקת בסדרה את אלה-לי) העלתה תמונה לאינסטגרם ובה הצטלמו היא, ג'וי ריגר(המשחקת את דינה) ואלי קרן אסף (המשחקת את איימי) ובתיאור היא רשמה: "אתם לא מבינים כמה אנחנו מבואסים כולנו ממה שקרה, ממש לא תיכננו שככה זה יהיה. וזה עצוב לקבל את כל ההודעות שלכם. אנחנו יודעים שהרבה מכם הגעתם מרחוק ונורא מצטערים שככה יצא. אבל פשוט היו כל כך הרבה ילדים וזה היה בלתי אפשרי. אנחנו אוהבים אותכם כל כך וממש מודים לכם שבאתם. ואל תדאגו, בקרוב נפצה אתכם בגדול."

כמה דקות לאחר מכן גם דניאל ליטמן (המשחק בסדרה את דניאל) העלה תמונה לאינסטגרם בה הוא מצולם עם דר זוזובסקי(המשחקת בסדרה את נטלי) ובתיאור היה כתוב: "מסכימים עם גאיה ואוהבים אותכם."

גם סמדר חייט (המשחקת את אלונה)העלתה לאינסטגרם תמונה שלה ובה רשמה: "תודה לכל מי שבא.. מבאס שלא הלך כמו שצריך ולא זכינו לראות את כולכם. פיצוי בקרוב."

בנוסף, העמוד הרשמי של החממה בפייסבוק (החממה – העמוד הרשמי) העלו פוסט ובו רשמו: "תודה לכל אלפי הילדים שהגיעו לפגוש אותנו היום. מתנצלים שהמפגש בוטל עקב חשש לבטיחותכם, ומבטיחים לפגוש אותכם שוב בקרוב."

היו הרבה תגובות, חלקן טובות וחלקן קצת פחות.

"הייתי שם ולא היה שווה בכלל! נסעתי יותר משעה וחצי, אחר כך באתי עמדתי 3 שעות בתור ובסוף הודיעו בכריזה שהשחקנים הלכו. חשבתי שעובדים עליי אבל הם באמת הלכו, באו יותר מ200 ילדים שדחפו,שרטו, דחפו, נאבדו. לצערי זה באמת מה שקרה." סיפרה לנו ליהיא בקר, מעריצה שרופה שבאה לפגוש את הכוכבים ואת דניאל ודר במיוחד. "הייתי בהלם וממש הצטערתי. לא בכיתי כי על זה לא צריך לבכות אבל כאב לי. ולא רק זה, המאבטחים היו לא בסדר. אנחנו סך הכל ילדים והם התעלמו מזה. הם דחפו והרביצו חופשי."

לאחר מכן תפסתי את ג'וי ריגר,שמשחקת בסדרה את דינה לשיחה קצרצרה על מה שקרה.

"זה לא היה בשליטתנו.הכניסו אותנו ואז היו המון המון ילדים ודחיפות וצעקות, ופחדו על הביטחון של הילדים אז הכניסו אותנו פנימה ולא נתנו שוב לצאת.. כולנו מאוד התבאסנו מזה, הגענו במיוחד!" ג'וי סיפרה, כששאלנו אותה אם היא חושבת שזה ישפיע על הצפיות של החלק השני על העונה היא הגיבה: "מאוד התבאסנו שקראנו את התגובות, ממש. אבל לדעתי הצופים יודעים שזה לא באשמתנו ואם הם באמת אוהבים את הסדרה הם ימשיכו לראות."

 

ונעבור לסדרת נוער אחרת, הסדרה 'מועדון החנונים'.מועדון החנונים היא סדרה חדשה שתשודר בערוץ זום בהוט. לפני ימים אחדים נערכה ההקרנה של הפרק הראשון והכוכבים, כמובן – היו שם.

למענכם, נכיר את הדמויות טוב טוב. עומר דרור משחק את תום, מלך הכיתה. תום אוהב את תום ובטוח שכולם צריכים גם. הוא בן זוגה של תות,ולא רואה את החנונים ממטר.

שיר מורנו משחקת את תות, מלכת הכיתה והחברה שלתום, יפהפייה הורסת וסנובית אמיתית. מודעת לכוחה ומעמדה ומשתמשת בזה כדי לרדת לחייהם של החנונים. בטוחה שהחיוך המהמם שלה יציל אותה מכל בעיה.

יון תומרקין משחק את אורן טונה. הבריון של הכיתה.כנראה שלא עמד בתור כשחילקו את המוח. עוסק בפיתוח השרירים ומוכיח את זה על החנונים.

שירה נאור משחקת את שקד, כל כך מוזרה שלא ברור אם היא חנונית או מגניבה או מה הסיפור שלה בכלל? אז שקד. וכל ניסיון להסביר יבלבל יותר.

לני כהן משחקת את הגר. פרנואידית ורואה שחורות מקצועית.אם משהו עלול להסתבך, הגר תדע להסביר לכם איך.. היא בטוחה שסוף העולם עומד להגיעבכל רגע ועסוקה בדרכי התגוננות ומיגון מפני הקטסטרופה הקרבה.

אורי בלופרב משחק את צחי. החצי השני של שוסטק, צחיהוא תלמיד מצטיין והמוח שלו עובד בלי הפסקה לייצר רעיונות מופרכים (ולא מוצלחים)כדי להכיר בנות.

נווה צור משחק את שוסטק. נגן טובה מדופלם וחצי מהצמד הבלתי נפרד: צחי ושוסטק.

עמית פרקש משחקת את דנה. דנה היא גיקית אמיתית, חברותית ועם זאת תחרותית בטירוף, צינית, שנונה וחולה על קומיקס.

יואב רוטמן מגלם את יותם. יותם הוא 'החנון הראשי'.הוא מקים מועדון החנונים, הדבק והמנהיג של החבורה. חכם, בעל דמיון מפותח וקצת מבולבל.

בסיפור מסופר על בריון שמטיל אימה על בית הספר,שהילדים בבית הספר מפחדים ממנו. במרכז הסיפור עומדים חמישה ילדים 'חנונים' שמקימים את מועדון החנונים של בית הספר, במטרה לכתוב ספר כללים על איך לשרוד בעולמם שלהמקובלים בבית הספר.

הפרימיירה של הסדרה נערכה במתחם הסינמה סיטי.צעקות, חתימות, שני אולמים מפוצצים וסדרה אחת חדשה. במתחם הסינמה סיטי רגילים לא פעם לארח צופים נלהבים, אבל לפרימיירה כזו הם לא יכלו להיערך. אחד אחרי השני צעדו השחקנים על השטיח האדום ואנחנו הצלחנו לתפוס שיחות עם כמה שחקנים.

"היה נורא כיף לשחק פתאום ילדה בת15-16 ולהיות עם כל החבר'ה. מאוד נהניתי." אמרה עמית כששאלנו אם העבודה עלהסט החזירה אותה לימי בית הספר.

יכלת להתחבר לדמות החנונית שאת מגלמת?

"לצערי לא. הייתי ממש ילדה מרדנית ולא למדתי מספיק, בלשון המעטה. אבל זו הייתה חוויה לשחק משהו שונה ממני, באמת להיכנס לתוך הדמות."

איך זה לשחק ליד האקס המיתולוגי שלך, יון תומרקין?

"היה מאוד כיף. היינו ביחד לפני הרבה שנים והתגברנו. לכל אחד יש את החיים הפרטיים שלו, וזה נורא כיף לעבוד עם מישהו שאתה מכיר טוב ויודע איך הוא משחק."

עברנו ליון, יון, איך זה לשחק לצד עמית?

"האמת שהיה אחלה. היה ממש נחמד, מן הסתם אנחנו עובדים ביחד עכשיו, בטח נעבוד עוד בעתיד. והכל טוב – יחסים טובים."

והכימיה עם שאר השחקנים?

"היה ממש כיף. באמת בחרו קאסט מדהים – גם אנשים מקסימים, גם שחקנים מעולים, והיה באמת באמת כיף.

קצת החזיר אותך לימים שבהם אתה היית תיכוניסט?

"תשמע, זה לא היה בדיוק ככה, זה לגמרי שונה.מה שאנחנו עושים הוא תיכון מופרע לגמרי, ודמויות הזויות – במיוחד הדמות שלי, אבל זה כמובן הזכיר כל מיני דברים בבית ספר, למרות שלא הייתי באף אחד מהקבוצות."

איך אתה היית בימי בית הספר? התחברת לדמות בקלות?

"האמת שלא. רואים את זה עליי, אני הכי לא בריון..אבל אמרתי שאני אלך על זה עד הסוף ועשיתי דמות מופרעת לחלוטין עם בעיות דיבור,ואתה תראה – זה שונה לגמרי ממה שעשיתי עד עכשיו."

עזבנו את יון ופנינו לקורבן הבא – שיר מורנו.

שיר, את בעצם מגלמת את מלכת הכיתה לצידו של עומר דרור, איך היה לשחק לצידו?

"שיחקנו בסרט 'מקובלות' אז זו פעם שנייה שלנו ביחד. עכשיו יש ערך מוסף לזה שהוא דוגמן של קסטרו, אז זה היה יותר מגניב."

העבודה על הסדרה החזירה אותך קצת לימי בית הספר?

"האמת שלא. הדמות שלי היא נורא עוקצנית וקצת ביץ' ולא הייתי ילדה כזאת, אז עשיתי חוויה מתקנת לבית הספר."

גם כשאת עצמך למדת בתיכון, היית מקובלת כמו תות, הדמות שלך?

"זו שאלה שקצת קשה לי לענות עליה, כי לא הייתי מהילדים הלא-מקובלים, אבל גם לא מהמקובלים. הייתי כזאת ממוצעת."

שווה לחכות לסדרה. הסדרה תעלה החל ה-16.2 ללקוחות הוט בלבד.

 

רק רגע, עוד לא סיימנו.. לפוסט הבא שנעלה, אנחנו רוצים שאתם תבחרו על מה לכתוב! הגיבו לנו בתגובות מה הייתם רוצים לקרוא ואנחנו כבר נדאג לספק אתכם (;

סוף שבוע נעים! 

12 תגובות