עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
משרד חקירות בירושלים
01/02/2016 14:37
j.m

גרושתו של אחי עשתה לו בלגן שלם בחיים והמציאה עליו כל כך הרבה שטויות החלטנו שנעזור לו וניגש למשרד חקירות בירושלים שיבדוק כמה וכמה דברים לגביה. אני בד"כ לא מתעסקת עם הכפשות ודברים דומים אבל החלטתי שלטובת אחי חייב לעשות את הדרך למשרד חקירות בירושלים שנשכור מישהו/מישהי שתספק לנו הרבה תשובות לא ברורות בכלל. היא מקבלת המון כסף ותמיד דורשת עוד ועוד לפי דבריה היא גרבה בדירה  קטנה מאוד שלא מתאימים לתנאי גידול ילדים (יש להם ילד אחד) ועוד דברים מופרכים למיניהם וזו הסיבה שניגשנו למשרד חקירות בירושלים כדי שיבהירו לנו ולו כמה וכמה דברים. 

0 תגובות
מוניות מירושלים לנתב"ג
01/02/2016 14:35
j.m

חברה שלנו חזרה מהתגוררות בת ארבע שנים בקנדה והחלטנו אני ועוד כמה חברים להפתיע אותה בנתב"ג כשתגיע. תיאמנו מול מוניות מירושלים לנתב"ג כי רובנו מירושלים והחלטנו כדי להיות ולהגיע ביחד כולנו ולא בחלקים ניקח מוניות מירושלים לנתב"ג ונפתור את הסוגיה וזה מה שהיה.  הטיסה הייתה אמורה להגיע בשעה 21:00 ואנחנו קבענו עם המוניות מירושלים לנתב"ג בנקודות איסוף בשעה שש וחצי כדי שלא יהיה סיכוי ולו הכי קטן לאחר. המוניות מירושלים לנתב"ג הגיעו בדיוק בזמן אפילו קצת לפני ואספו את כולנו הכבישים היו פקוקים וכל כך שמחנו שקבענו עם המוניות מירושלים לנתב"ג קצת יותר מוקדם כי זה עזר מאוד.

0 תגובות
הסעות בירושלים
01/02/2016 14:25
j.m

רצינו לארגן טיול בירושלים, עיר הקודש בשביל הטיול והכיף שלנו ,את ירושלים תמיד נחמד לראות. ארגנו הסעות בירושלים שיאפשרו לנו לקיים את הטיול כמו שתוכנן. קבענו עם ההסעות בירושלים נקודת איסוף אחת של החבר'ה ומיותר לציין שההסעות בירושלים הגיעו כמה דק' לפני השעה שנקבעה וזה היה לנו טוב. נכנסנו להסעות בירושלים ונתחיל עם זה שהרכב שאסף אותנו היה נקי להפליא ונעים ונמשיך עם הנהג שנתן הרגשה כל כך בטוחה ונעימה  שזה עוד בונוס שקיבלנו לטיול המהנה והמעניין הזה. את הטיול עשינו כי כיום נורא מסוכן לטייל בחוץ בכל מיני אזורים בירושלים וכשנמצאים ברכב כלשהו ובמיוחד אם זה בהסעה עם נהג שמשרה עליכם אווירה והרגשה בטוחה זה משתלם עוד יותר.

0 תגובות
שיש בירושלים
01/02/2016 14:23
j.m
רצינו לחדש את המטבח שלנו עם רפאל קרמיקה(אנחנו נצמדים למקורות ומתגוררים בי-ם) שונה ומיוחד יותר. היינו במספר מקומות שניתן לרכוש שיש בירושלים שהמליצו לנו עליהם ובחנו את כל האופציות האפשריות שנתנו לנו. השיש בירושלים צריך להיות מיוחד אני נורא אוהבת ייחודיות שאת השיש בירושלים לא ניתן למצוא בהרבה מקומות. לאחר התלבטות די רבה אני חייבת לציין בחרנו בשיש בירושלים בחנות בשם 'רפאל קרמיקה' שנתנו שירות מאוד טוב ונתנו הרגשה שיש על מי לסמוך שבכל בעיה או שאלה ניתן לפנות אליהם בשמחה ובאהבה
0 תגובות
רקדנית בטן
01/02/2016 14:20
j.m

חברה טובה שלי החליטה שבעקבות האהבה שלה לריקוד ולאומנויות שונות ברצונה ללכת ללמוד משהו שהוא מיוחד ולא רגיל והיא החליטה ללכת ללמוד אצל רקדנית בטן מנוסה כדי שתוכל לעסוק בזה. היא הלכה במשך חודש שהיה די אינטנסיבי לרקדנית בטן כדי שתוכל להתחיל ולצאת ל"מסע" החדש שלה.  לאחר שסיימה ללמוד אצל הרקדנית בטן אותה רקדנית בטן עשתה צעד כדי לעזור לה ולהתקדם ולקחה אותה להופעת ניסיון כדי שתדע בדיוק על מה מדובר והיום היא כבר רקדנית בטן די מצליחה בעצמה ואוהבת כל רגע. האמת הייתי קצת מופתעת שפנתה לזה אבל אני הכי שמחה בשבילה שעשתה את הצעד הזה להנאה האישית שלה.

0 תגובות
רהיטים לבית
01/02/2016 14:06
j.m

חברה שלי ואני שכרנו דירה וגם היא וגם אני באות מבית ההורים אז לא היו לנו רהיטים לבית והעדפנו לא לקחת דירה מרוהטת. היינו צריכות לבדוק רהיטים לבית שונים כדי לרכוש ושנוכל לרהט את הדירה כמו שצריך וכמה שפחות כסף, מכיוון שאנחנו סטודנטיות אז...  . חיפשנו במספר חנויות רהיטים לבית אך לצערנו הם היו יחסית יקרים אז החלטנו לפנות לאופציה שנייה שזה האינטרנט ולחפש רהיטים לבית שנוכל לרכוש ושהמחירים יהיו אטרקטיביים. הגענו לאתר בשם 'גליבי' שהיו לו מגוון רחב מאוד של רהיטים לבית שנורא התאימו לנו ורכשנו מספר רהיטים לבית שישמשו אותנו לאורך זמן.

0 תגובות