עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
מזרנים
07/08/2012 15:35
judi

כשאנשים אומרים שהמיטה היא אחד רהיטים החשוב ביותר שירכשו במהלך חייהם, זה לא בהכרח נכון –הפריט החשוב ביותר הוא המזרן שיונח עליה. אנחנו מבלים לפחות כשליש מחיינו בחדרהשינה, ולכן אל לנו להמעיט בחשיבותם של מזרנים לחדר השינה.

 

כלמי שסבל מנדודי שינה על מזרן רך או גבשושי מבין עד כמה חשוב לבחור במזרונים לחדרשינה מהאיכות הטובה ביותר. שינה לילה אחרי לילה על מזרן מאיכות ירודה, תגרום לכאביגב בתקופה מאוחרת יותר. מזרנים לחדר השינה צריכים להיות נוקשים דיים כדי לתמוךהשדרה, אבל לא נוקשים עד כדי כך שיעקמו את הכתפיים והאגן באופן לא טבעי. אם המזרןרך מידי תתקשו להתהפך מצד לצד, והתנועתיות הטבעית של הגוף בזמן השינה תפגע.

 

בבואכםלרכוש מזרנים לחדר שינה חשבו על הגודל הרצוי - במזרן יחיד או במזרן זוגי. בנוסף,חשבו על מי שאמור לקבל את המזרונים -  ילד צעיר, בני נוער או בני זוג. ההתאמהשל המזרנים לחדר השינה קריטית מאוד לשם השגת הנוחות. במעמד הקניה אל תחששו לשבתואף לשכב על המזרונים כדי לקבל תחושה אמתית של שנת הלילה שתצפה לכם בשנים הקרובות.

 

בנוסף,חשבו היטב על החומרים מהם יהיו עשויים המזרנים בחדר השינה שלכם. מזרונים חדר שינהלא חייבים להיות עסק יקר – קיימים בשוק פתרונות טובים שינה בעלות נמוכה יחסית.ישנם מזרנים מחומרים אלסטיים חדשניים כמו וויסקו ג'ל שאמור להפיג לחץ בנקודותכואבות בגוף ותורמים לתחושת איזון. כמובן, שישנם גם מזרני הקפיצים הטובים והמוכריםבגמישותם ובתרומה האורתופדית שלהם להקלה על גב דואב. ניתן לבחור במזרנים בהרכביםשונים הנבדלים זה מזה באיכות הקפיצים, המרחק ביניהם ושכבות הריפוד שעוטפות אותם.

 

עםזאת, מי מעדיף במזרנים רכים לחדר השינה שלו, מוטב שיבדוק קניה של מזרני ספוג.היצרן בדרך כלל מאפשר לקונה אפשרות להוסיף למזרן הספוג שכבת ריכוך לפיזור הלחציםבהתאם להעדפה אישית. כמו כן, מי שמעוניינים במזרנים לחדר השינה שיתאימו עצמם לגוףהמשתמש ולמיטתם המתכווננת, יבחרו במזרן מלטקס. הלטקס ייחודי משום שהוא טבעי ואלסטיועמיד בפני קרדית האבק והינו אנטי בקטריאלי.  

 

חשובלציין שמזרנים לחדר השינה מאיכות טובה מחזיקים מעמד עד עשר שנים, והיצרן יעניק לכםאחריות לטיבו למספר שנים. את המזרנים בחדר השינה יש לשמר ולתחזק כדלקמן: שמרו עלניקיונו ופעם בשלושה חודשים החליפו צד במזרון וסובבו אותו ב-180. כך המזרנים לאיאבדו מגמישותם ולא ייווצרו בהם שקעים או שחיקת קפיצים.

 

0 תגובות
מטבחים במבצע
02/08/2012 15:23
judi

כולנו יודעים כמה עולה לנו התענוג של רכישת מטבח חדש. לרוב,אנחנו משקיעים את מיטב כספינו במטבח,כיוון שתפקידו בבית הוא מאוד קריטי. המטבח נחשב כיום למקום המרכזי ביותר בבית,והוא זה שמעיד על אופיים של בני הבית. אבל האם הכול חייב להיות כזה יקר? האמת,שלא.

 

רובנו בטוחים שמטבחים מעוצבים יוקרתיים הם אלה שעולים המון כסף,אבל אף אחד לא אמר שדווקא המטבח היקר ביותר הוא זה שמתאים לכם. מטבח הוא לא עסק זול לא משנה מה,ועלינו להיות מוכנים להשקיע לא מעט כסף.לרוב,יש באפשרותנו להשיג מטבחים במבצע. איך עושים את זה? פשוט מאוד. דבר ראשון,אתם קובעים תקציב שאותו אתם מוכנים להוציא על מטבח,וחשוב מאוד שלא תחרגו ממנו. לאחר מכן,ניתן לרפרף בין אתרי האינטרנט השונים. כיום,לכל חנות או גלריית מטבחים יש אתר אינטרנט המציג את מוצרי החברה. כיוון שכל הזמן יוצא עיצוב מטבחים חדש ,היצרנים והמשווקים מעוניינים למכור את המטבחים שנחשבים לישנים יותר כדי לפנות מקום לעיצובים החדשים. פה אתם נכנסים לתמונה. כדי "לחסל" את מלאי המטבחים בעיצובים ישנים,היצרנים מכריזים על מבצעים מטורפים של מכירת מטבחים. ישנם כל מיני סוגי מבצעים,לפעמים מוכרים מטבחים במחירים מוזלים מאוד,ולפעמים מכריזים על מבצע כמו "קנה מטבח וקבל מקרר מתנה" או כל מיני דברים מהסוג הזה.

 

לרוב,אנחנו נוטים להתפתות למבצעים מיוחדים למטבח,אבל אי אפשר להאשים אף אחד מאיתנו. אחד הדברים החשובים הוא לא לקנות מטבח רק בגלל שהוא זול,אלא לקנות מטבח שמשרת את צרכי בני הבית בצורה האופטימאלית. יש לבדוק היטב ולעבור בין דגמי המטבחים השונים,כיוון שמטבח הוא לא משהו שמחליפים כל שנה,ואנחנו רוצים שהמטבח שלנו יהיה העמיד ביותר שיש. ישנן חנויות המוכרות מטבחים במבצע כיוון שהחומרים מהם עשוי המטבח נחשבים לזולים יותר ורוב גם פחות איכותיים,הרי בואו נודה באמת,אין ארוחות חינם. לפעמים המטבח "מושלם",חוץ מזה שיש לו פגם קטן שאנחנו כלקוחות לא יודעים להבחין בו. חשוב מאוד לבדוק טוב את המטבח המוצע במבצע,ולחפש אם יש דבר כזה,אין זה אומר שזה חייב להיות המצב,אבל לא יזיק לבדוק. אם אתם תקבלו מכשיר חשמלי במבצע יחד עם המטבח,מומלץ לבדוק שהמכשיר החשמלי הוא טוב ותואם את הצרכים שלכם. 
0 תגובות