עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
קישור לעריכת וידאו
עריכת וידאו והגשמת חלום בקליפ וידאו ליום הולדת
03/10/2012 16:02
יהושע פנדלטון
עריכת וידאו, קליפ וידאו

אומרים כי לכל אחד יש איזה שהוא חלום או לפחות משהו שהיה רוצה להיות או לעשות.

אני רציתי להפיק ולערוך סרט אבל, כמו הרבה אחרים, לא הגעתי עדיין לחלום הזה. אולי בעתיד הקרוב, נראה ...

התחביב שלי הוא לצלם תמונות סטילס. אף פעם לא צילמתי בוידאו למרות שהיום יש כבר הרבה מצלמות משוכללות עם אפשרות לצלם סרטוני וידאו. הצטברו אצלי המון תמונות שצילמתי במשך שנים ולא ידעתי מה לעשות בהן, חוץ מלשים אותן באלבומים, במחשב ובפייסבוק. במקרה נתקלתי לא מזמן בבחורה מוכשרת ששמה ענב הורוביץ, מומחית עריכת וידאו, אנימטורית ומפיקה.

פגשתי אותה בגלל שרציתי לשמח את הנכד שלי ביום הולדתו במשהו שמאד ירגש אותו בחגיגת יום ההולדת. ראיתי באתר של ענב הורוביץ, הנקרא "חלום של סרט" כי היא הופכת ערמה של תמונות סטילס, כאלה שיש לי המון מהן, לקליפ וידאו בעזרת תוכנות לעריכת וידאו שהיא מומחית בעבודה איתן.

היות וצילמתי את הנכד החמוד שלי, מיום שנולד ועד עכשיו, כבר אלפי תמונות, בלי הגזמה, מסרתי לה אותן והיא ערכה מהן סרטון וידאו מדהים. כשרואים את התמונות רצות בסרטון והמוזיקה מושמעת ברקע זה נראה אחרת לגמרי מאשר סתם תמונות המוצגות אחת אחרי השניה. גם המוזיקה היתה מורכבת משירים האהובים על הנכד שלי שהוא מאד מוזיקלי בעצמו.

אין מה לדבר, כשראיתי את התוצאה שמחתי מאד ששמרתי את התמונות של הנכד שלי וכל המשפחה והחברים שלו ממש נהנו מהסרטון היפה והמדהים שענב ערכה והפיקה מתמונות שסתם שכבו להן באלבום וכעת היא הפיחה בהן רוח חיים. המלצתי החמה לכם לגשת אליה אם אתם צריכים עריכת וידאו או סרטון ויש לבם הרבה תמונות שמעלות אבק.

0 תגובות