עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות
בלוג קידום אתרים
jonny.bloger.co.il
yonatanmim@gmail.com
052-2217071
נושאים
קידום בגוגל


קורס איביי חינם


ברוכים הבאים
17/11/2013 09:53
Jonathan
קידום אתרים, קידום בגוגל
בבלוג שלי אעדכן אותכם מידי פעם (לפחות פעם אחת בחודש) אודות עדכונים בעולם האינטרנט, עסקים וקידום אתרים בעולם ובישראל בפרט, אני מקווה מאד שתוכלו ללמוד הרבה בבלוג.

מומלץ גם לגלוש אל האתר הראשי שלי בכתובת http://www.eznetseo.co


אני רוצה ללמוד הכל אודות SHOPIFY, פתיחת חנות
24/10/2016 17:24
Jonathan
שופיפיי, SHOPIFY
אני רוצה ללמוד הכל אודות SHOPIFY, פתיחת חנות שופיפיי, בניית אתר שופיפיי ועוד! אז גלשתי לאתר בקישור הבא:


מומלץ ביותר!

עדכון פינגווין נוסף עד סוף 2015
28/09/2015 07:09
Jonathan
עדכון פינגווין
לאחרונה אנחנו כל הזמן שומעים על עדכונים חדשים של גוגל, אבל זה הרוב ספקולציות. אתמול (25.9.15) ג'ון מולר, בשיחתו השבועית עם וובמאסטרים (Google Webmaster Central office-hours hangout) הגיב על שאלה בנושא עדכון קרוב של פינגווין.


לימודי איביי חינם
28/09/2015 06:52
Jonathan
לימודי איביי חינם
איביי היא חנות מקוונת בה מוצעים למכירה מוצרים בקטגוריות שונות ומאוד מגוונות. איביי לא סתם עוד חנות מקוונת, אלא פלטפורמה המאפשרת לסוחרים למכור את הסחורה באמצעות האתר של איביי. מסתבר שזה עובד ומסתר שמתגלגל שם הרבה מאוד כסף. פתיחת חנות באיביי היא דבר שיכול להיות מאוד משתלם.


כאשר שואלים אותי מי יכול לפתוח חנות איביי, למכור בה מוצרים וליהנות ממקור הכנסה נוספת, אני מייד עונה שכל אחד. אכן זה כך, כל אחד מכם אר יושב מול המחשב וקורא שורות אלו הוא במרחק שני צעדים מפתיחת חנות איביי.  שני הצעדים המפרידים ביניכם לבין המכירות באיביי הם: לימודי איביי ופתיחת החנות עצמה.

הצעד הראשון – לימודי איביי חינם

אני תמיד מדגיש כמה שזה פשוט למכור באיביי אבל באותה הנשימה גם ממליץ על קורס באיביי חינם ומדגיש שזו הדרך היחידה להצליח. האם יש סתירה בין הדברים? ממש לא. הרשו לשאול אתכם שאלה האם זה מסובך לקשור את שרוכי הנעליים? בוודאי שלא. כנראה שעברו הרבה שנים והספקתם לשכוח שהיו צריכים ללמד אתכם לקשור את השרוכים. ככה זה איביי, זה פשוט אבל יש דברים בסיסיים שמישהו צריך להראות ולהסביר לכם. בשביל זה בדיוק ישנם לימודי איביי חינם. 

קורס איביי חינם נותן לסוחרים, המנוסים או חסרי הניסיון, את הכלים בשביל פתוח חנות אינטרנטית באיביי ולהתחיל לסחור במוצרים. זוהי יכולה להיות הדרך שלכם לעצמאות כלכלית. קורס איביי חינם נותן לכם את הכלים הבסיסיים ביותר הנוגעים לפרטים טכניים של פתיחת החנות ועד לכלים מתקדמים יותר אשר יסייעו לעם להגדיל מכירות ולהגיע להישגים. 

מה לומדים בקורס איביי חינם?

בקורס איביי חינם לומדים את אחד הגברים החשובים ביותר – נושא הסחורות. לרובנו אין שום סחורות ואם היו לנו סחורות סביר להניח שכבר מזמן היינו מגלים את איביי. בקורס מלמדים אתכם הכול על נושא הסחורות ואיך למצוא ספקים. מבחינת רבים, גולת הכותרת של נושא הסחורות הוא מכירת סחורה של ספק צד שלישי ללא אחזקת סטוק. מעבר לסחורות תלמדו איך מגדירים חנות איביי ואיך מבצעים מכירות; אסטרטגיות שיווקיות לקידום מכירות; תקשורת עם לקוחות וספקים; תיאורי מוצר; שימוש בתמונות; שוק מקומי לעמת שוק גלובאלי; עמלות ועוד הרבה דברים חשובים.

הצעד השלישי – פתיחת החנות

לאחר שלמדתם את הנושא תוכלו לקפוץ למים הקרים ולהקים חנות באיביי. קורס איביי חינם נותן לכם את כל הכלים והתמיכה לעשות זאת. זהו הזמן שלכם לדאוג לעתיד שלכם וליצור לעצמכם מקור הכנסה. שימו לב שמכירות באיביי אינן דורשות הרבה השקעה. לאחר שהקמתם חנות והגדרתם את כל המוצרים ההכנסה נחשבת להכנסה פאסיבית.

מנוע חיפוש של "אפל": בקרוב?
11/11/2014 09:02
Jonathan
קידום אתרים
האם נראה מנוע חיפוש של חברת APPLE בקרוב?
פוסט חדש שלי בבלוג של אליאבוס (בלוג קידום אתרים).


נראה כי "אפל" אולי מפתחת מנוע חיפוש חדש - האם זה יכול לשנות את העולם?

מודל עסקי לעסקים קטנים ובינוניים
08/09/2014 22:49
Jonathan
מודל עסקי

מודל עסקי לעסקים קטנים ובינוניים – למה הוא כל כך חשוב לעסק שלך


כל עסק, בכל נקודה בזמן ובכל תחום נדרש להגיע לרווחים מסוימים על מנתלהצדיק את הקמתו וכדי להמשיך להתפתח. בישראל ישנם לא מעט עסקים בתחומים שוניםהנפתחים ונסגרים בתדירות גבוהה מאד בשל חוסר ניסיון ניהולי, היעדר מודל עסקי נכוןותכנית עסקית שאינה מבוססת על היכרות מעמיקה עם אופן הקמת מיזם. על ידי הכנת מודלעסקי מבעוד מועד יכולים עסקים רבים ברחבי הארץ להגיע להצלחה משמעותית המבוססת עלתכנון מקצועי.


מהו המודל העסקי?


יזמים מנוסים כגיא גלבויז ודומיו כבר מבינים את חשיבות המודלהעסקי ובונים אותו בכל מיזם מחדש. המודל העסקי הינו למעשהדוגמה, תבנית אב לחיקוי ולפעולה על פיה החוזה את אופן הפעילות של בית העסק ואתהדרך ליצירת רווחים והכנסות. בין אם מדובר במכירת מוצרים ובין אם מדובר במתןשירות, התפתחות החברות השונות מחייבת את בניית המודל העסקי. המודל העסקי מניח אתהעקרונות המנחים ואת הקווים המרכזיים ליצירת הפעילות העסקית הרצויה.


התמודדות בשוק העסקים


שוק העסקי מביא עימו לא מעט התמודדויות בהיבטים השונים. בין שמדוברבתחרות בענף או בתחום ספציפי, בין אם מדובר בעלייה במסי יבוא או מכירה, בין אםמדובר בעלויות שיווק גבוהות או התלבטויות באשר לאפיקי השיווק והניהול הרלוונטייםהרי שאלו מעמידים את העסק בפני לא מעט קשיים ומהמורות ניהוליות. על מנת להתמודדכהלכה עם השינויים והתמורות היומיומיות בסביבה העסקית חובה על כל בית עסק ומיזםלפתח מודל עסקי מפורט ומקצועי.


הצבת יעדים


המודל העסקי מתאים גם לעסקים מסורתיים וגם לעסקים חדשניים. בחוכמתו,מציב המודל העסקי את המטרות והיעדים אליהם על העסק להגיע. הצבת המטרות היא זוהמקנה לעסק את יציבותו בשוק עסקי מלא תנודות ותמורות שונות יומיומיות. תודות למטרההעסקית, יכולה החברה להתמקד במטרותיה ולפרוט אותן לכדי פעולות ממשיות השומרות עלהתרבות העסקית. המודל העסקי הוא זה המונה את המטרות של בית העסק ומסביר את ההכנסותהמלוות להשגת המטרות.


לסיכום, ראוי לומר כי המודל העסקי הוא זה המאפשר לכל ארגון וחברהבתחילת דרכם לשרוד בהצלחה ולהגיע לקיום מכובד כבר בימים הראשונים. כמו כן, לימיםאלו השפעה משמעותית על המשך קיומו של העסק ולכן המודל העסקי הינו בעל חשיבות רבה.

"MozBar" - סרגל הכלים של "מוז" למקדמי אתרים
30/08/2014 00:19
Jonathan
כלי קידום אתרים
כלים לקידום אתרים

כלי מצויין למקדמי אתרים מבית "moz.com" ניתן להוריד את הכלי בחינם בקישור הזה

בכלי הזה מומלץ מאד להשתמש! הכלי נותן נתונים רבים שאי אפשר למצוא בכלי הקידום האחרים (כמו SEOQUAKE) וכיום חשוב יותר מאי פעם לקבל את מלוא המידע אודות אתרי אינטרנט ועמודיהם לפני שמחליטים לקבל מהם קישור למשל.


צילום מסך של סרגל הכלים המראה את הנתונים הבאים:
 • איתותים חברתיים
  כמות סימוני "גוגל פלוס" ולייקים מ"פייסבוק" וטוייטים מ"טוויטר"

 • DA - DOMAIN AUTHORITY
  ציון מאחד עד מאה שכול הכל מהכל (איכות תוכן, קישורים נכנסים, וכל שאר מדדי הSEO) של האתר באופן כללי

 • PA - PAGE AUTHORITY
  אותו הדבר רק של הדף הספציפי

 • סימון קישורים באתר
  סימון קישורים יוצאים ופנימיים בשלל צבעים

 • קישורים נכנסים
  מקבלים רשימה שלמה כשלוחצים

 • נתוני עמוד
  אליזה של כותרות, H1 ועוד
ניתן להוסיף עוד מדדים לסרגל הכלים בגירסה החינמית והגירסה בתשלום כוללת גם עוד מגוון רחב של אופציות לאנליזה של איכות אתר ועמוד (למשל mR - mozrank - שהוא דומה לPR ומתבסס על הקישורים הנכנסים בלבד).


לסיכום - רובנו כבר יודעים שהPR כבר הינו רק מדד אחד מתוך מאות מדדים, כיום ניתן דרך ציוני הPA והDA לקבל תמונה כוללת של כל המדדים יחדיו כדי לקבל מושג לגבי הסמכות של אתר אינטרנט ולגבי הכוח שלו מבחינת SEO.

מידע נוסף בסרטון (אנגלית)
סרטי תדמית לפרסום באינטרנט
27/06/2014 16:53
Jonathan
סרטי תדמית
אחד מהכלים החזקים ביותר לשימוש ברחבי האינטרנט הם סרטוני וידיאו שניתן לפרסם באתרים כמו VIMEO או YOUTUBE ולקדם בעזרתם את האתר ואת האתר שלו. בתוך התיאור בסרטוני יוטיוב ווימיאו ניתן להוסיף קישור אל אתר העסק, קישורים מסוג זה מביאים לאתר גולשים רבים ויש בהם גם ערך SEO רב. למידע נוסף אודות סרטי תדמית לחץ כאן


מדריך: אתר נישה ב7 צעדים
10/06/2014 17:59
Jonathan
אתר נישה
פוסט חדש בבלוג קידום אתרים בקפה דה מרקר - שווה קריאה! כיצד להקים ולקדם אתר נישה ב7 צעדים פשוטים, מדריך מדהים!

אנידור ואליאב - פוסט בנושא כלים למחקר מתחרים
14/05/2014 14:40
Jonathan
כלי קידום אתרים
חשבתם שאתם יודעים הכל על כלי קידום אתרים וההוראות השונות בהן ניתן להיעזר כדי להשתמש במנוע החיפוש עצמו כדי לקבל מידע על המתחרים שלך? הפוסט הזה של אליאב באתר של אנידור יוכיח מחדש את הקלישאה הישנה ש"לומדים משהו חדש בכל יום".. כמה שהאמירה הזו נכונה בתחום הSEO. שבו, תקראו, תהנו - פוסט מאד מוצלח!


רימרקטינג (Remarketing) - מה זה?
21/04/2014 08:09
Jonathan
רימרקטינג
הרבה דובר אודות "רימרקטינג בגוגל" לאחרונה - אבל מה זה בדיוק ואיך זה עובד? בכתבה הבאה של adactive תוכלו ללמוד אודות רימרקטינג בגוגל ועל היתרונות הרבים של הרימרקטינג.


למה גוגל ממשיכה "להוריד" רשתות אתרים...
08/04/2014 23:07
Jonathan
עונשים
למה גוגל ממשיכה "להוריד" רשתות אתרים לבניית קישורים?

גוגל ממשיכה בכל הכוח בעבודת הסרת רשתות של אתרים אשר נבנו אך ורק לצורכי SEO, בכל מדינה בעולם (כן בכל מדינה בעולם!) יש לגוגל צוות מיוחד אשר צד את אותם רשתות האתרים ופשוט "מוריד אותם" כלומר מסיר אותם לגמרי מהאינדקס של גוגל או פשוט מתעלם מהם לגמרי על ידי ענישה קבוצתית של כל רשת האתרים.

מה התוצאה?

אם האתרים יורדים לגמרי מהאינדקס אז זה כאילו הם כבר לא קיימים, אם גוגל רק מתעלם מהם ומכל הקישורים היוצאים מהם אז זה גם כאילו הם כבר לא קיימים. זה אומר שכל האתרים שקיבלו מהם קישורים כנראה ירדו בדירוגים ואפילו חלקם יקבלו עונש ידני או אלגוריתמי של גוגל.

מה זה אומר?

למה גוגל ממשיכה לפעול באגרסיביות כזאת? כנראה שקישורים הם עדיין חשובים מאד! אם קישורים לא היו חשובים אז צוותי גוגל לא הייתה מבזבזת את זמנה על מציאת רשתות של עשרות, מאות או אפילו אלפי אתרי אינטרנט בעלי PR שנבנו ונועדו רק לצורכי SEO. 

בחודשים האחרונים גוגל הצליחו לאתר ו"להוריד" עשרות של רשתות אתרים כאלו בכל מדינות העולם! המסקנה היחידה שיש למקדם האתרים הזה היום (ג'ון) הוא שהאלגוריתמים החדשים של גוגל עדיין מיחסים חשיבות וערך רב לקישורים נכנסים, גם בישראל, גם בארצות הברית וגם בכל שאר העולם ובשל כך הם נוהגים בצורה שכזו!

כיצד להתגונן מפני "הורדת" רשת של אתרי תשתית או אתרי לוויין?

שאלת המליון דולר... אם בבעלותכם רשת של אתרים אשר משמשים בעיקר לקידום אתרי לקוחות ו"אתרי כסף" נוספים, כדאי מאד לברר שאתם עושים זאת בצורה חכמה, ולא משאירים "עקבות". הדרך הטובה ביותר לעשות זאת?

לא להשתמש באותה התבנית בכל האתרים, להשתמש בIP ואפילו NAMESERVER אחר לכל אתר, לדאוג שלא יופיע בהם תוכן מועתק, לא לקשר ביניהם עם קישורים, לא להוציא מהם קישורים לאותם האתרים או לכל אתרי הלקוח שלכם, לדאוג שכל אחד מהם רשום על רשם דומיינים נפרד בחשבון נפרד ואפילו על כרטיס אשראי נפרד, לא להשתמש באותו מספר הטלפון או דואר אלקטרוני באתרים ועוד המון המון שיטות ברורות מאליו שיעזרו לכם להישאר מתחת לרדאר של גוגל...

~ בהצלחה, ג'ון
אנידור חקק על מאמרים בלינקדאין - שווה קריאה
08/04/2014 22:48
Jonathan
לינקדאין
בפוסט הבא של AD תוכן ומדיה אנידור חקק מעדכן אותנו על החידוש ברשת החברתית של לינקדאין - מהיום נוכל גם לפרסם מאמרים בלינקדאין! כמו כן בפוסט אנידור מפרט לנו בדיוק כיצד להגיש בקשה לקבלת אישור לפרסום מאמרים דרך הפלטפורמה החדשה של מפיצי מאמרים בלינקדאין - גדול!קצת הומור לא יהרוג אותנו
08/04/2014 22:43
Jonathan
הומור
אז מקדמי אתרים יושבים כל היום מול המחשב וכשהם לא עובדים הם גם מדברים וחושבים הרבה על קידום אתרים ועל תכני SEO כאלו ואחרים. בפוסט הבא של אליאבוס תוכלו להנות קצת מההומור שמאחורי עולם הSEO - "שיט של מקדמי אתרים" מאת אליאבוס - בלוג קידום אתריםעוד עדכון של גוגל - היה או לא היה?
05/04/2014 13:05
Jonathan
עדכון גוגל
לפני 9 ימים חלק ניכר מבעלי האתרים חוו שינויים בדירוגים - לא משהו דראסטי אבל עדיין הייתה תנועה לא אופניינית ומפתיעה. האם זה היה עדכון נוסף של גוגל פאנדה? קרא עוד בכתבה הבאה של באתר eznetseo.co - שווה קריאה!

--
קישורים פנימיים - Daniel Zrihen
05/04/2014 12:49
Jonathan
קישורים פנימיים
דניאל משחק אותה שוב עם מדריך מורחב בנושא קישורים פנימיים באתר אינטרנט, אופטומוזציה של מבנה האתר כולל הרחבה מלאה על היררכיה של אתר אינטרנט, בכתבה שלו "איך לבנות קישורים פנימיים כמו מלך".


עוד מדריך מדהים של דניאל באתר danielzrihen.com קידום אתרים - מומלץ מאד

--
קייס סטאדי מעניין: כפילויות תוכן
01/04/2014 01:56
Jonathan
תוכן
קייס סטאדי שמראה את הקשר הבולט בין כפילויות תוכן ודירוג בגוגל
ניתן ללמוד אודות הקייס סטאדי הזה ועוד הרבה על קידום אתרים באתר של דניאל.


עונשים שונים של גוגל
24/03/2014 18:29
Jonathan
עונשים
כדאי לדעת להבדיל בין סוגי העונשים השונים שגוגל מחלקת לבעלי אתרים בעייתיים, בכתבה שבקישור באתר של אליאבוס, תוכל ללמוד על ההבדלים בין עונשים מסוגים שונים וכמובן גם על אופן הטיפול הממוקד בכל סוג של ענישה שמנוע החיפוש מחלק לאתר. העונשים מתחלקים לשני סוגים עיקריים, עונש ידני ועונש אלגוריתמי, קרא עוד בקישור הנ"ל.


מה זה CALL TRACKING - ואיך זה עובד?
24/03/2014 18:24
Jonathan
מעקב אחר שיחות טלפון
זה הוא נושא שקשור לתחום פרסום באינטרנט מכיוון שמי שמשתמש בשירותי מעקב לשיחות הטלפון שמגיעות דרך אתר האינטרנט יודע להגיד בוודאות אם הקמפיין האינטרנטי שלו מוצלח או פחות מוצלח. מומלץ מאד לחברות ועסקים אשר מוציאים הרבה על קמפיינים פרסומיים ורוצים לדעת תכלס אם הקמפיין שלהם מוצלח או לא.

האם זה אפשרי לקדם אתר אינטרנט ב-3 שעות בשבוע?
24/03/2014 18:16
Jonathan
קידום אתר ב-3 שעות
לפי מה שאומרים בחברת טורונט זה יותר מאשר אפשרי - בכתבה שבקישור נותנים לך רשימה של משימות שבועיות שדורשות רק כ-3 שעות של עבודה בשבוע שאם תפעלו לפי ההוראות בצורה הנכונה תצליחו אכן לקדם את אתר האינטרנט שלכם בצורה עצמאית. שווה ניסיון לא?


« הקודם 1 2 הבא »
חיפוש
ארכיון
שופיפיי ישראל SHOPIFY
גוגל פלוס