עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
חי את אומניות הלחימה המשולבות!
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
MMA  (1)
UFC  (1)
אומניות לחימה  (1)
ארכיון
החיים בכלוב!!!!
14/01/2014 00:41
johhnny magor
אומניות לחימה, UFC, MMA
יש הרבה מאוד סטיגמות על הUFC וקרבות ה MMA אומניות הלחימה המשולבות (MIXED MARTIAL ARTS) כולם חושבים שללכת לשם זה להתאבד נכון צריך אומץ וכוח סבל אבל רוב האנשים מסוגלים ללכת לא כולם מסוגלים להיכנס לכלוב אבל להתאמן אפשר!
איך זה להיות בטוח כלוב ? זאת לא שאלה !! אני לא יכול לענות על זה אבל אני יכול לענות על איך זה להילחם מבחינה ספורטיבית והגונה ולא מבחינה רגשית או נקמה כלשהי !! 
שבוע או אפילו חודש לפני מתכוננים לקרב צופים ביריב בוחנים כל נקודה וטכניקה שלו עובדים על נקודות נגד ותורפה כדי לא להסבתך מתאמנים יום ולילה מזעים דם!! קורעים את הנשמה !! ואז.. מגיע יום הקרב אתה נוסע במכונית\אוטובוס ומגיע לאולם ורואה את היריב שלך ניצב שם לוחץ לו את היד ומסתכל עליו בפעם הראשונה ומנסה לקרוא את המהלכים שלו עוד לפני שהקרב התחיל !! לפני הקרב מתרגשים ממש הלב דופק בחוזקה והמאמן מרגיע ואומר " אל תפחד לקבל מכות " "זה לא ישפיע עלייך והכי חשוב לא להניע את הגוף סתם " אף פעם לא הבנתי מזה אומר !!!
אני נכנס לכלוב ורואה את השופט סוגר אותו והפעמון מצלצל ... הקרב מתחיל כיף ראשון ליריב ומתחילים בכוח !! מסתובבים בזירה ה9X9 בוחנים כל פינה וכלי עזר שיעזור לנצח !! ואז אתה מוציא בעיטה ואגרוף ותרגיל ועוד אחד וכל מה שלמדת עובר לך בראש !! אצלי הקיקבוקסינג עדיף לא לרדת לקרקע !! אני יותר טוב על הרגליים !! אחרי שהבנתי את המהלכים שלו הוא מוציא בעיטות ואני חוסם וחוסם חוסם וקלינץ' (מי שלא יודע זה שכל אחד תופס בשני ואז קרב הפלות ומכות מהברך מגיעות והוא מצליח להפיל ואני נזכר במה שהמאמן לימד אותי בחיים לא לרדת לרצפה !! אני מנסה לקום ולא מצליח אני מנסה ונחסם וכו....... הוא עולה עליי ושולח אגרופים לכיוון הפנים אני כמעט מעולף (נוקאאוט) אבל איכשהו מצאתי מקור כוח והסכתי את דעתו נתתי אגרופים לפנים ולבטן והוא ניסה גם ואז חנקתי והפכתי אותו והוא ניסה לחקות אותי (יש לו יותר יתרון מלמעלה ) ואז שוב אני שולח אגרופים וככה כמו שחמט עד שאני על הרגליים ממשיך לחפור בבעיטות בעיטה ועוד בעיטה וחסימה ועוד אחד ואז אני נזכר בתרגיל שמזכיר בעיטה אבל מטעה את היריב אז חפרתי וחפרתי והוא התרגל לחסום !! ואז חתכתי לצד השני הוא חסם אבל במקום בעיטה הוצאתי אגרוף לכיוון הלסת שלו הנוקאאוט הראשון שהבאתי !! אני מפחד בגלל שהוא נפל מדמם ממש . אבל המאמן שלי מסמן לרדת כי הוא לא מעולף סופית ואני עולה ושלוח אגרופים לפנים ועוד ועוד ועוד ועוד ואז השופט זורק אותי אחורה ואומר זהו!! הרופאים באו לטפל בו אותי זה הפחיד אחר כך הרמתי אותו ואמרתי לו שנלחם היטב כי אני בצד בספורטיבי יותר !! כך היה הניצחון הראשון שלי !! 
0 תגובות