עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
איך לשמור על שפיות
20/04/2013 21:26
kisa grustnaya
שלום רב!
אני לא יודעת אם מישהו יקרא את מה שאני עומדת לכתוב, נו מילא אני כותבת לשם ניקוי הלב שלי מזבל.
לא מזמן גיליתי כי בעלי בגד בי או בוגד בי. גליתי לא בעזרת "אנשים הטובים", אלא לבד חיפשתי ומצאתי עדויות מרחיקות לכת, כביכול. אולם אנו משפחה עם ילדים בגיל די רך ולא בא בגלל חוצפה של בעלי לפגוע בהם. ופה נשאלת השאלה האם הקרבן הזה שווה את חוסר השפיות, שאליו אני מתקרבת או פשוט צריך להסתכל על זה מהצד ולנסות לשים מאחוריי, לאחר, כמובן, שבעלי הבטיח לי כי זאת שגיאה והוא לא יחזור עליה שוב. 
העניין הוא שהפעם הזאת היא בעצם חזרה על השגיאה שכבר נעשתה בעבר ונסלחה, והופקו לקחים בצידי (אז חשבתי שאני לא בסדר וניסיתי לשנות את הלא בסדר).  
לכן שוב אני שואלת עת עצמי מה לא בסדר איתי! לאחר מחשבות רבות אני מגיעה למסקנה כי אני בסדר גמור והבעיה היא שלו ולא שלי. טוב, אני חושבת בעיה שלו לא שלך, תמשיכי לחיות כאילו לא קרה כלום. אולם העלבון החוזר לאחר שנים של רוגע (כפי שזה נראה לעין שלי, כן) שורף אותי מבפנים והופך אותי לאובססיבית בכל הנוגע לבעלי, דהיינו: מצלצל נייד שלו, אני שואלת אותו מי זה(בחיים לא עשיתי את זה וגם הוא לא, היינו מספיק בוגרים בשביל לסמוך אחת על השני), בדיקת תיקים, כיסים ומה לא. אובססיה!!! כשאני מדברת אתו הוא בצורה קצת צינית עונה לי על השאלות, זה בכלל מעלה את הסעיף וכמובן לא מרחיק אותי מהאי שפיות של חוסר אונים ואי יכולת לעשות משהו דרסטי על מנת לשנות את המצב(לדוגמה לדרוש גירושין-ילדים שלי חשובים לי יותר מהעלבון האישי, מסתבר). 
       לכן שוב אני שואלת איך יוצאים מהמעגל של אובססיה וממשיכים לחיות עם בן אדם, שהוא עובד, מרוויח, מביא משכורת הביתה, אבא נהדר לילדים ובגדול אף פעם לא אלים או משהו בסגנון וגם די מנסה לשנות את היחס שלו כלפיי?
זה לא סוף הסיפור-הספקות אף פעם לא נגמרות!
 
0 תגובות