עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
5 אסטרטגיות למסחר
17/07/2014 04:10
ISRALEDOR
  כאשר לומדים אסטרטגיות שונות של אופציות בינאריות, אתם יכולים להגדיל את פוטנציאל הרווח שלכם בטווח הארוך. ככל שאתם מתקדמים בתהליך המסחר,   כדאי שתשקלו שימוש באסטרטגיות שונות   שיכולות לעזור לכם למקסם את ההצלחה 
0 תגובות
אופציות בינאריות על ביטקוין
17/07/2014 04:23
ISRALEDOR
כששואלים אותי ×žמדוע לסחור באופציות בינאריות¨ באופציות   אני אוהב להביא את הביטקוין כדוגמא קלאסית למוצר פיננסי שכולם רוצים לסחור בו אך הגישה אליו מבחינה טכנית רגולטורית וכו מורכבת למי שאינו גאון מחשבים והסחר בו בצורה יומית לא זמין לרוב הסוחרים הרואים את פןטנציאל הרווחים הגלום בו בעייניים כלות.
כיום ישנם ברוקרים רבים המאפשרים סחר באופציות ביטקוין ומאפשרים לסוחרים לממש את התובנות שלהם שבד"כ מושפעות מפרסומי חדשות על הביטקוין ומגלמים בתוכם רווחי ענק. כל זאת ללא חשיפה למורכבות הטכנית של אחזקת ביטקוין והסיכונים הטכנים והרגולטורים הכרוכים במוצר מעניין זנ 
1 תגובות
אסטרטגיית גידור
17/07/2014 04:11
ISRALEDOR
1. אסטרטגיית גידור אופציה אסטרטגיה זו   מאפשרת לך  לנצל את חלון ההזדמנויות באופן שמנסה למקסם את הרווחים  ברמה נמוכה יותר של סיכון. לדוגמא, נניח שאתה מבצע אופציית Call על מניית HSBC עם מחיר מימוש של 80.00. 
נניח שעסקה זו נסגר מסחר במחיר של 81.00 מייד לאחר המועד האחרון. האם ברצונך למקם את פעולת מסחר אחרת על הכותרת של HSBC, אבל אתה מודאג מהעובדה שככל הנראה לא תמשיך לעלות. אתה יכול ליישם את אסטרטגיית גידור על ידי זיווג אופציית מכר PUT על   HSBC יחד עם אופציית Call על הפעולה. זה יאפשר לך להגן עליך מפני הסיכונים של שניהם האפשרות ולשמור על הרווח הראשוני שלך.

0 תגובות