עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
מהם הסיבות עבור אימון כושר אישי?
05/01/2014 15:12
irit7878

 רבים מאיתנו רוכשים מאמן כושר אישי על מנת שיבנה עבורנו תוכנית אימונים ויעזור לנו לשמור על אורח חיים בריא וירידה במשקל, אך מהם הסיבות הנכונות עבור האימון כושר?

סיבה מס' 1: תחושת הרגשה טובה – האימון כושר מעניק למתאמן תחושה מעולה. לאחר האימון התחושה מפרישה אנדורפינים חיובים והורמונים מהמוח.

סיבה מס' 2: לחזק את הגוף – על ידי אימון עם מאמן כושר אישי המתאמן יחזק את גופו כמו השרירים שחשובים בגוף, הבטן, הגב, האגן ובכך הגוף יכאב פחות ביום יום.

סיבה מס' 3: צפיפות עצם – על ידי אימון כושר המתאמן יצופף את מסת העצם ויחזק את העצמות והמפרקים אשר בגופו. על ידי החיזוק זה גורם למתאמן להיות יותר חזק ופחות רגיש עבור הכאבים שיש בעצמות גופו.

סיבה מס' 4: שיפור – על ידי פעילות גופנית המתאמן משפר את סיבולת לב הריאה והנשימה שלו הופכת להיות יותר בריאה כי היא מגדילה את הנפח של שרירי הלב ומביאה לזרימת דם עבור הרקמות

סיבה מס' 5: פעילות של מעיים – על ידי אימון כושר המתאמן מגביר את פעילות המעיים וזה עוזר עבורו לעשות את צרכיו בזמן ורוקן את קיבתו.

סיבוב מס' 6: קלילות ביום יום – על ידי אימון כושר שנעשה עם משקולות, גומיות ההתנגדות במכשירים אלו מסייעת עבור המתאמן לבצע את תנועתיו בחיי היום יום בקלות יותר, אם מדובר בשטיפת הבית, בהרמת משקולות ועוד.

סיבוב מס' 7: הרגשה של סיפוק – לאחר האימון גוף המתאמן מפריש הורמונים חיובים מאזור המוח ובכך הוא מרגיש תחושה של יעלות וחיוביות.

 סיבה מס' 8: עיקול מהיר וחילוף חומרים – על ידי האימון האישי המתאמן מחליף חומרים בצורה גדולה הרבה יותר ושורף הרבה קלוריות.

סיבה מס' 9: השלילי מתחלף בחיובי – אחרי האימון כושר בפרט אימון אירובי המתאמן מגדיל את המאגר החיובי שהוא השריר ומוריד את המאגר השלילי שהוא השומן, לפיכך נוצר מאוד גבוהה של שריר מאשר שומן.

 

 

 

0 תגובות