עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
שאלה
06/02/2015 23:37
incognitome
כל מי שמרגיש כאן בדכאון, בחוסר שמחה, בעצבות, בייאוש, בפחדאו בכל תחושה לא נעימה, האם הכתיבה עוזרת לכם?האם יש שיפור בהרגשתכם אחרי הכתיבה??
0 תגובות
שאלה לכותבים...
05/02/2015 18:15
incognitome
כל מי שמרגיש כאן בדכאון, בחוסר שמחה, בעצבות, בייאוש, בפחד או בכל תחושה לא נעימה, האם הכתיבה עוזרת לכם? האם יש שיפור בהרגשתכם אחרי הכתיבה?? אני אשמח אם תשתפו
0 תגובות
חדש בשכונה
05/02/2015 15:03
incognitome

טוב

שלום לכולם,

פעם ראשונה, פעם ראשונה שאני בכלל כותב, מבלי לחשוב או לכתוב לפני, פשוט כותב -ככה כמו שאני בלי מסכות ואולי בעצם כן…

בחיים לא שיתפתי, ההפך הייתי ממתנגדי השיתוף אם הייתה כזאת אגודה , זה שלא יודע להביע את רגשותיו, הילד הזה שמציק לילדה שהוא דווקא אוהב.

האמת שאני מתרגש, לא מעכל, לא מבין, מה אני זה שכותב לאנשים? מה אני מסכן, אין לי חברים? אבל כנראה שזה פחות שייך אליכם אלא יותר זה אני שצריך פשוט להוציא , לשחרר ולבטא מעליי את הרגשות והמחשבות. ואני בכוונה רושם מעליי כי אני ממש מרגיש את התחושות מעליי שאני רוצה פשוט להסיר  ולהוציא אותם ממני.

אלה תחושות של שנאה, של כאב, של פחד, של בכי, של חוסר הבנה, כאילו אף אחד לא מבין אותי, ואני מחפש כבר הרבה זמן לכתוב, פשוט בוער בי דחף לכתוב, כאילו שזאת התרופה שלי לכאב. אני מודה לכם על האפשרות לשתף, מחכה כבר לכתיבה הבאה , זה היה קצר וענייני ממש כמו שנכנסים למים הקרים, בהתחלה זה רק את האצבעות, כדי לראות שהכל בסדר…

בהערכה רבה

אינקוגניטו

*אני לא מאמין שאני הולך לשלוח לזה send אז אל תגלו שזה אני :)

 

0 תגובות