עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
וורלדונצ'רס ישראל הסיפור של ענבר שפלר
20/01/2015 17:34
inbar shefler

היי חברים, ענבר שפלר בת 22 מכפר סבא.

כיום מאמנת כושר אישית.

החלטתי שהגיע הזמן לשתף אתכם בחוויה שלי.

כשאני ראיתי את הקונספט של וורלדונצ'רס בפעם הראשונה הייתי בקורס מאמני חדר כושר- בשיא המבחנים.

חברה שלי נסעה לירושלים וכשהיא חזרה היא אמרה שהיא לא יכולה לספר לי מה היא עשתה שם.

למחרת ראיתי בסרטון על מה מדובר.

לא הבנתי הכל. אז התחלתי לברר,לשאול. קראתי הרבה ידעתי שאני רוצה את החיים האלו שמציגים לי. אז פשוט נצמדתי לדברים הטובים והחיוביים. והיום אני כל כך שמחה שלא נתקעתי על למה לא. אלא רק למה כן- למה כןוורלדונצ'רס ולמה זה כן טוב. וגיליתי את העמוד בפייסבוק בשם worldventures שמונה עשרות אלפי אנשים מכל העולם!

כל השנה שקדמה לוורלדונצ'רס ידעתי שיש לי חלומות ענקיים: כמו טיול מסביב לעולם, בכל היבשות של כמה חודשים או שנים. שאני לא רוצה לעבוד כל החיים שלי בעבודות שבהן אני צריכה להכריח את עצמי לצאת מהמיטה אליהן. שאני רוצה להיות אדון לעצמי. ידעתי שאפשר לעשות אחרת, אפשר לחיות אחרת. אבל לא היה לי מושג איך עושים את זה.

אז נרשמתי. הבנתי שזאת ההזדמנות שלי לעשות אחרת .

מאז שנרשמתי הכרתי את האנשים הכי מפרגנים ותומכים שיכולתי להכיר. אנשים שרוצים להצליח בחיים ולא רק לדבר על החלומות שלהם, אלא באמת להגשים אותם.

שבועיים אחרי שנרשמתי הזמנתי את הדרימטריפ הראשון שלי. החלטתי לבדוק את המוצר. אז באוקטובר נסעתי עם סיוון, חברה שלי, לדרזדן למלון הילטון במחיר מגוחך.חצי פנסיון, הייתי בקומת הביזנס, קיבלתי ארוחת גורמה , יצאתי לסיור לחברי המועדון בלבד,הכרתי חברים מאירלנד, פולין בולגריה ועוד שהם גם באו ל dreamtrip. קיבלתי את כל מה שהיה רשום ויותר מזה. הבנתי שוורלדונצ'רס זה מה שסיפרו לי שזה.

בחצי שנה האחרונה הייתי בקפריסין, בפראג,דרזדן,ברלין ומדריד  ושוב קפריסין.

 אספתי חוויות לכל החיים וכמובן הבנתי שזאת מתנה ענקית ושזה הדבר הכי מטורף שיכולתי לקבל!

הספק האם זה אמיתי, ושזה לא חארטה נמחק באופן מלא אחרי האירוע במדריד שהייתי בו

  

מה שחוויתי והבנתי שם . ואו.

קודם כל ראיתי בעיניים שלי 3000 איש באירוע. מאירופה ואפריקה וגם כמה אמריקאים קנדיים וברזילאים הגיעו.. מכל המינים הצבעים הגילאים. בני 18 ובני 60+. כולם בוורלדונצ'רס. הבנתי שזה הרבה הרבה יותר גדול ממני ומישראל כולה.

ראיתי את האנשים שיושבים מאחורי הקלעים אי שם בארה"ב ודואגים לכל מה שקורה בחברה. ראיתי את החזון ולאן הולכים להגיע. הבנתי שאני בזמן הנכון במקום הנכון. וworldventures לא הולכת לשום מקום. היא באה כדי להישאר. אז אני לגמרי נשארת. הבנתי שהייתי יכולה להיות סקפטית ממש.. והכסף שלי.. ואם זה לא בדיוק.. ואם ואם ואם... ידעתי שיש מלא אם. לכל דבר בחיים.אז החלטתי שהפעם אין אם. יש לעשות. יש להנות מהחיים, יש לצבור חוויות. החברה תמשיך איתי או בלעדיי.

אני עד היום אומרת תודה לסיוון שהיא הראתה לי את זה בסרטון ולא סיפרה לי במילים. אומרת תודה שהראתה לי את זה. כי זה באמת שינה את החיים שלי.

מוזמנים למצוא אותי בפייסבוק ולראות עוד תמונות inbar shefler.

ואם יש שאלות מוזמנים להתקשר אליי לטלפון 0544301370

ולמייל inbarshefler@gmail.com

0 תגובות
סרטוןyou should be here מה זה השלט הכחול