עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אהבה & שנאה
01/11/2013 23:09
a fucked world
הכרתי אותו דרך חברים משותפים בהתחלה זה היה סתם שיחות בקבוצה עם החברים באווטספ !  ואז הוא פנה אלי בצא'ט הפרטי באווטספ וככה יצא שדיברנו די הרבה באותו לילה ! 
ואבל הוא היה טיפה עוקצני "כיאלו "  שהוא רומז ששום דבר לא יקרה בנינו !  ומצד שני הוא אומר לי דברים שיגרמו לי לחשוב אחרת !   למרות שבכלל לא דיברתי איתן בנושא הזה ! 
(אני בחיים לא פגשתי אותו וכנראה שאני יפגוש אותו בקרוב מאוד ןאני נוראה לחוצה בגלל זה - אנחנו מאוד שונים אבל גם מאוד דומים ! הןא דתי ואני חילוניה שהיית בעבר דתיה )
הבעיה שלי איתו זה שהוא תמיד "רשע" אלי ,  לפני כמה ימים הוא רשם לי דברים קצת מעלבים ואמרתי לו שהוא לא נחמד והוא מתנשא !  ואז הוא אמר לי "אז אין לך מה לדבר איתי , לא כך ? " 
ואני קצת נפגעתי מימנו והחלטתי לא לענות לו !  רבע שעה אחרי הוא שלח לי הודעה  "מה קורה ?"  אני עניתי לו "מה קורה ?"   ואז הוא אמר לי שהוא נפגע מימני !!  (הוא מימני !!!  שהןא זה שכל הזמן צוחק עלי )
והמשכנו לדבר כמה דקות על זה והוא ביקש סליחה !  כל השיחה אני היית אדישה ולא היית חמודה כמו שאני בדרך כלל !  והוא כל שנייה רק יחמיא לי ! 

ואז יום אחרי שאני שוב נחמדה וחמודה עליו הוא שוב מתנהג מגעיל ?  מה הקטע שלו ?  הוא אוהב שרעים עליו ? 


ואני לא מבינה למה זה בכלל מציק לי כל התנהגות שלו !!  אתם חןשבים שיש סיכוי שיש לי משהו עליו ? 
0 תגובות
דיכאון
27/11/2012 00:45
a fucked world
עצב, דיכאון

מכירים את זה שיש לכם כאב בלתי מוסבר בלב . שפשוט כואב לכם . ושאתם מבינים מה גורם לכאב הזה אתם מבינים שזה סתם משהו קטן ושאם חבר/ה שלכם היהי מספרת לכם את זה אתם היתי חושבים שהיא משתגעת . ולמראות זאת עדין כואב לכם. 

איך להיפטר מהרגשה  הזאת ??

 

:(

2 תגובות
יש מלחמה וכולם חושבים על מה שבר רפאלי אומרת ?
19/11/2012 23:38
a fucked world
בר רפאלי, סלב, מלחמה, עמוד ענן

סתם מחפשים איך לשנוא אותה . נכון שהיא לא עשתה צבא , אז מה ??? מיליונים לא עשו צבא !!!! {היא תורמת לישראל בדרך שלה , מה זה היה עוזר לכם עם היא היתה עושה צבא ? מה היא כבר היתה יכולה לעשות להיות פקידה {לא שאני מזלזלת באה ,אבל זה לא שהיא היתה יכולה לעשות משהו אחר באותו זמן שהיא ממשיכה לעבוד בתור דוגמנית } . באמת שאנשים בארץ אוהבים לשנוא את בר , אפשר לחשוב מה היא אמרה . היא רוצה שהיה שלום בארץ . שערבים לא ימות שהישראלים לא ימות ! שהם יחיו בשלום ! {לא שאני מאמינה שזה יקרה אבל אני אופתימית } . לכול הצדקנים האלה שמעצבנים על בר , אתם בדיוק כמו היטלר , תראו איך אתם מתנהגים ! אומרים שהיא צרכיה ליתביש באצמה אבל אתם  היחידים שצריכם ליתביש באצמם בתור עם שעבר את השואה וסובל מאנטישמית בעולם , אתם יותר גרועים . אתם לא פחות גרועים מערבים ! חוץ מי זה היא יכולה לחשוב מה שבאה לה , היא לא שגרירה של ישראל כי כולה דוגמנית {לא שאני מזלזלת במקצוע הזה } .וזה שנועה תשבי הולכת לכל חור בשביל לעזור לתדמית של ישראל {זה ממש יפה לראות שהיא חושבת עלינו } אבל עדין אפשר לחשוב שזה ממש עוזר לישראל , עדין יש בעולם אנטישמיות ! מגעיל לראות שבזמן שיש אנשים במקלטים יש אנשים שיותר חשוב להם מה בר רפאלי חושבת !!!

0 תגובות
שוב פעם אני עצובה .....
13/11/2012 19:36
a fucked world
פרידה, געגוע, עצב

יש איזה ילד אחד שלמד איתי ביוסדי, וכל כיתה א היתי מאוהבת בו עד כיתה ה ' לא דיברנו כמעט,ואז בכיתה ו' ניהנו חברים ממש טובים ושוב יתאהבתי בו, (וחברות שלי אמרו לי שגם הוא יתאהב בי). ואז עלינו לחטיבה וניתקנו את הקשר.עכשיו אנחנו כיתה ט' וראיתי עכשיו בפייסבוק שהוא רשם שהוא עבר דירה לחדרה: (. אני לא חושבת על ביום יום אבל שקראתי את הסטוסס הזה היה לי מין כאב לא מוסבר כזה שאומר לי שהכל ניגמר שאין סיכוי שאני יפגוש אותו עוד פעם. מה לעשות?

0 תגובות
העולם דפוק או שזה רק אני ?
12/11/2012 20:23
a fucked world
אהבה, חבר, ידיד

אני משתגעת מעצמי כל יום יש לי מרגישה משהו אחר  יום אחד אני מאוהבת בו  כמו איזה משוגעת ויום אחרי זה אני בכלל לא חושבת עלוי אני מתחיל לחשוב שאני משוגעת  , איך אני יכולה לדעת שאני מאוהבת בו ???? שאני רואה אותו אני ממש מאושרת שאני לא רואה אותו אני מתגעגת  , אבל יש ימים שאני לא חושבת עלוי ,בימים שאני רואה אותו  אני לא מפסיק לחשוב עלו . אני לא יודעת מה לחשוב אני מבלבלת את עצמי ! אני אוהבת אותו או לא ??

2 תגובות
עד שחשבתי שמתחיל תקופה יפה .....
11/11/2012 20:52
a fucked world
בית ספר, חברות, אהבה

אני באמת לא מבינה  את הקטע הזה שסוף סוף קורא לי משהו  טוב  ואז הוא חייב ליהרס {יתאהבתי במישהו  והוא גם בקטע שלי , בנתיים אנחנו ידידים  . אני עלתי ממש בציונים שלי ובטוח היה לי תעודה טובה  , בקיצור השנה הזאת יתחילה לי ברגל ימין חוץ מי דבר אחד " החברה הכי טובה שלי "  (ולא שאני מאמינה בשטיות האלו אבל היא הכי קרובה עלי  מכל החברות שלי ) ואיתה השנה יתחליה ברגל שמאל } .פעם הינו ממש שמחות  שמשהו טוב קורה לאחת מיאתנו . בזמן האחרון היא רק עצבנית עלי כיאלו שעשיתי לה משהו , אני לא מבינה למה היא לא מאושרת בישבילי . {היא עצבנית שיתחברתי לעוד בנות , שיש  יש  סוג של חבר , שאני קונה מה שבאה לי בזמן האחרון }.  באמת שהיתנהגות שלה כבר מחרפנת אותי היא כל הזמן מנסה לארות לי שהיא יותר טובה מימני . { סתם דוגמא , היא תספר לי שהיא קיבלה במבחן במתמתיקה  90 ואז אני יגיד לה יפה אני קיבלתי 96 אז היא לא תגיד כלום וכל היום  לא תתיחס עלי , אבל עם זה הפוך היא תקבל 95 ואני נגיד 80 באיזה שהוא יבחן היא כל היום תחפור על זה שהיא חכמה ושאני טיפשה וכו ' } . באמת שפעם היה ממש כיף לדבר אתה היא היתה מצחיקה וזורמת . ועכשיו כל היום היא עם פרצוף של 9 באב . מה לעשות ??? נימס לי כבר !

2 תגובות
אהבה פתאום היא מתפרצת ...........
08/11/2012 19:37
a fucked world
אהבה

הוא מושלם !  אני מכירה אותו כבר שנה וחצי , אף פעם לא ממש דיברנו רק שלום שלום וזה . { הוא בישן כזה , אבל תמיד ידעתי שהוא מחבב אותי הוא תמיד יסתכל עלי במבט מאוהב } עכשיו הוא עובר דירה :( בהתחלה איתי עצובה מי זה .אבל החלתתי שזה לא  צריך להפריעה  ושאני יכולה  עדין לראות אותו .  הוא לומד בשיכבה של חברה שלי והיום אני קבעתי איתה שאני יבוא עליה לבית ספר אחר כך נפגוש את חברות  שלנו . אז היתי ליד הכיתה שלו  והוא  יסתכל עליי  ואחרי כמה שניות הוא זיהה אותי וחייך עלי , באותו זמן דיברתי עם חברה שלי ועם ידיד שלי  אז הוא באה ליד כזה וסיפר לנו על משהו {לא זוכרת על, מה אני איתי עסוקה בליסתכל עלו  חחח [משלום ] } .  אני מאוהבת !!!

0 תגובות
למה סיפרתי ??
05/11/2012 19:29
a fucked world
חברות, בית ספר

אתמול בערב סיפרתי לחברות שלי על הבלוג הם ממש יתלהבו  מהרעיון של הבלוג  . וכמה מהם פתחו גם בלוג אתמול . והיום  היה לנו סיור  אחת מהחברות שלי אמרה לי "תעדכני את הבלוג שלך שאנחנו פה " היא אמרה את זה בצוחק {אני לא נפגתי או משהו }  היא חושבת שצריך לעדכן  את הבלוג על כל דבר שעושים {כיאלו כמו טיוטר } .ועכשיו כל הכיתה שלי יודעת על בלוג  ואני רציתי שזה היה סודי שרק אני וחברות שלי ידעו על זה  . עכשיו אני חושבת למחוק את הבלוג  שלי כי אני לא רוצה שיראו  מה אני כתבתי { מי שמכיר אותי ישר ידע זה הבלוג שלי  .} אוף אני מצתערת שספרתי להם . מה לעשות ??? למחוק או לא למחוק ??

6 תגובות
אני יושב בחדר והשעה כבר מאוחרת .....
05/11/2012 00:00
a fucked world
אהבה, פרידה

הוא עובר דירה !!! ואני לא יראה אותו יותר !!! .אני הכרתי אותו לפני שנה היתה לו אחות בגן של אחי הקטן אז תמיד אני והוא הינו מוצאים אותום באותו שעה ותמיד הוא יסתכל עליי בצורה מוזרה כיאלו שהוא מאוהב בי הוא משהו , הוא תמיד חיכי עלי הוא היה מופתח לי דלת לגן אז הוא היה מתבייש ליסתכל לי על העניים ,כל פעם שיסתכלתי עליו הוא ישפיל את העניים שלו . אף פעם לא היה לי אומץ לדבר איתו וגם לא היה הוא ילד די ביישן . והוא גם דתי ואני לא ממש דתיה {אני שומרת מסורת } ואז במשך כל השנה הזאת אני ישלמתי עם זה שכנראה אנחנו לא יכולים להיות ביחד . אבל זה שראיתי אותו כל בוקר וכל צהורים עשה לי רק טוב היה לי כיף לראות אותו . היתי מחקה כל היום עד שאחי ישתחחר מהגן רק בישביל לראות אותו . ואז ניגמר הגן  ואחותו עזבה ואחי נישאר בגן . אוחתו כבר לא בגן הזה. אז אני כמעט ולא רואה אותו , מדי פעם אני רואה אותו הולך בבוקר לבית ספר שלו כי אני גרה בדרך לבית ספר שלו .  יש לי חברות בבית ספר שלו אבל הם לא מכירות אותו אז אני לא יכולה לבקש מהם שכירו בנינו או משהו . אז בזמן האחרון אני התלחתי לעשות הליכות וליד הים וזה ליד הבית שלו אז תמיד היתי רואה אותו מהמרפסת או שהוא היה יורד בדיוק שאני עוברת שהם . והיום אני עברתי שם עוד פעם ובמקום לראות אותו אני רואה שלט ענק על המרפסת למכירה ... והוא עבר לשם רק לפני שנה אז למממממממה הם עובר??? ואני לי גם דרך לשמור איתו קשר כי אין לו פייסבוק וכו הוא ממש מתחזק אז הוא לא נוגע בדברים האלה .

 

 

מה יש לי כבר להגיד אני יתגעגע עלוי :( בחיים לא אהבתי מישהו ככה הוא באמת ילד מושלם !!! 

 

אני יושבת  בחדר והשעה כבר מאוחרת,
מסתכלת לך בעיניים
אבל את לא מדבר
והשקט הזה שמשתלט על האהבה
שפעם פעמה
אני לא יודעת מה קרה !

 

 

באה לי לבכות !

 

אז למה לבכות
תמיד אפשר לנסות
אם תנגבי ת'דמעות
אני פה
אז נדבר על הכל,
פתאום הזמן יעצור
ואת תראי שהלילה יעבור
כי כשרוצים באמת,
פתאום יש דרך לתת
ואת תראי שהלילה יעבור

 

 

2 תגובות
היא בולמית ??
04/11/2012 20:28
a fucked world
בולמיה, אנורקסיה, דיטה, בית ספר

אני חושבת שחברה שלי בולמית , היא יתחילה לעשות דיאטות לפני שנה . והיא הורידה כבר מלאה רואים לה כבר את עצמות . והיא לא מוכנה לאכול כלום . ואם היא כבר אוכלת משהו היא הולכת לשירותים וחוזר אחרי שנה בארך ... אני לא לומדת איתה באותו בית ספר , היא לומדת בבית ספר אחר אז דיברתי עם חברות שלנו שיספרו את זה ליועצת .והיועצת הסתומה הזאת לא עשתה כלום ועכשיו אנחנו לא יודעת מה לעשות  . ניסנו כבר לדבר איתה איזה אלף פעם והיא כל הזמן אומרת שהיא בסדר והיא צריכה להרזות עוד קצת  וזהו היא לא תעשה יותר דיטה ... מה אנחנו יכולות לעשות אנחנו מפחדת שיקרא לה משהו ??.

7 תגובות
« הקודם 1 2 הבא »
אודות

בבלוג שלי אני רוצה לכתוב על כל מה שמציק לי בחיים ,כל מה שאני רוצה לספר לאנשים שקרובים אלי ואבל אני לא מהעיז . זה פעם ראשונה שאני כותבת בלוג , ואני לא ממש מבינה איך זה פועל עדין . אני מקווה שגם אני יוכל לעזור לכם בבעיות שלכם .
דברים שאני אוהבת לעשות : אני מנגנת קצת בגיטרה ,פסנתר לקרוא ספרים ,לראות סרטים . והכי חשוב אני אוהבת לצלם ... :)

אה .... כמעט שחכתי אני בת 14 וחצי .
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
אהבה  (5)
בית ספר  (4)
חברות  (3)
חבר  (2)
עצב  (2)
פרידה  (2)
אנורקסיה  (1)
בולמיה  (1)
בר רפאלי  (1)
געגוע  (1)
דיטה  (1)
דיכאון  (1)
חברה  (1)
ידיד  (1)
מלחמה  (1)
סלב  (1)
עמוד ענן  (1)
פחד  (1)
ריב  (1)
ארכיון