עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אישה שמחפשת את בן זוגה לחיים - אדם שיהיה חבר טוב ושותף מצוין ואבא פנומנלי.
מעצבת למדיה אינטראקטיבית,
מתגוררות בתל אביב, משתוקקת לגור גם במושב חזרה.
פנטזיונרית, אופטימית.
נושאים
הרה  (1)
מטרה  (1)
סיפור  (1)
ראש השנה  (1)
שופר  (1)
שנה טובה  (1)
המטרה: לעמוד מתחת לחופה מאושרת גאה ובטוחה.
13/09/2012 00:52
ifat&____
סיפור, הרה, מטרה
הבלוג הראשון שלי.
כל המחשבות והמילים שהתרוצצו לי בראש זה שנים ורצו שאקיז אותם על דף אר אול גון. זה פחד הבמה ששוכן בקרבי, משתק את הייצור הכל כך יצירתי הזה, אני, וכובל אותו אל פחדיו. דרמטי נכון? שיהיה.
אני רוצה לחבק אותי. להגיד לי שהכל בסדר ושהכל יהיה בסדר. שאני אמצא את אהבת חיי ואהיה מאושרת בחלקינו.
יוני,איתי,בן,איילון,אייבי,אסף,גולן,אריאן,שרון,גבע,זוהר,יובל,גידי,ערן,דני,אייל,דורי,יונתן ןאם הייתי, רק לשם העיצוב עושה מסיכה שעוברת לשקיפות מלאה הייתי מצילה את עצמי מהרשימה הבילתי נגמרת של הגברים של חיי שאפילו אחד מהם לא היה מספיק טוב בשבילי וכנראה שגם אני בשבילם. הם כולם חיים חיים אחרים. עם מישהי אחרת או עם אף אחת. ולי. לי עכשיו זה הכי חשוב. אני רואה אותו בדימיוני יושב איפה שהוא בעולם, יפה בשבילי, טהור, זכ. מחכה רק לי. ובלי שהוא ידע, ובלי שאני, בהקשר לא הקשר, במקריות, דרכינו יצטלבו. זיקוקים יעופו באויר בשבילינו והלב ירגיש כל כך בנוח. אני אמצא את זה שאיתו אני רוצה לחיות את שארית חיי. את זה שיכיר אותי יותר טוב מכולם. זה שיפגוש אותי כל יום בבוקר ויאחל לי שהיום שלי יהיה מוצלח ואני יאחל לו. זה שאלד את ילדי, ילדיו, יחד איתו. וגם אני, גם אני אהיה מאושרת. אוכל ללכת ברחוב עם בטן הרה ולדעת שגם אני זכיתי. זה יעודי בחיים. להיות אמא. אני אהיה האמא הכי נהדרת שיש.

אני רוצה לספר את הסיפור. לרקום אותו ולהביא אותו לחיים. לעשות אותו לספר. להקיא את כל הישות הנהדרת הזו עד שתיחשף. ללא פחדים, ללא מחסומים- ככה תוצג על במה במלא הדרה המופלא ותהיה גאה, תהיה מוערצת.
4 תגובות
פרופורצייה
22/10/2012 23:27
ifat&____
קיבלתי סתירת לחי. 
אדם משכיל, חמוד ושנעים לדבר איתו. נכון, הוא חנון, הוא שר במקהלה והוא גם שמן ולא הייתי בטוחה לגביו.. אבל לשמוע ממנו שהוא מרגיש שזו ידידות.. שאין אין הפרפרים בבטן אחרי ששנים חייתי בביטחון שאני עושה את זה לאנשים. שאני יפה. שאני חכמה, שאני מדברת יפה. ולא. לא כל אחד רוצה אותי. אני מרגישה שהעולם מלמד אותי כל יום מחדש. להעריך את מה שיש. להעריך את החברים ואת המשפחה. את הבית הנפלא. את המחשב, את מערכת השמע, את המים החמים באמבטיה, את השקט כשנוסעים הביתה להורים, את הפארק, את הבריאות, את האוכל הטעים.. 
ראיתי תוכנית על גלעד שליט. הוא מדבר מעט, לאט אבל בטוח ומושכל והוא מעורר הערצה. הוא אדם גדול. באמת אדם גדול.. 
למדתי היום משהו.
למדתי על פרופוצייה, על כנות, על היותי לפעמים גם לא רצויה.
ברגעי משבר. מאלו שכעסתי על אלוהים על שהוא לא נותן לי קצת נחת. הרשתי לעצמי להפסיק לחלום. להפסיק לשאוף.. לחשוב שאולי לא מגיע לי.. 
אבל הנכון הוא שאלוהים נותן לי המון. הוא שם כל יום, שומר עלי. אוהב אותי. נותן לי המון מכל טוב. 
סתירת הלחי הזו. ההרגשה שמישהו לא מעוניין בך הכתה בי ואמרה לי בקול גדול -
תחפשי את מה את רוצה. תחפשי את הריגוש- כזה בדיוק, כמו שהרגשת ברגע ההוא אי שם בהיותי צעירה והרבה יותר יפה ותמה. כמו שהאיש שהכי רציתי אמר - יפה יפה יפה מוזרה מוזרה מוזרה.. 
כל פעם שארגיש מוזרה או דחויה או לא רצוייה אדע. אני עם אחד שלא מתאים. צריך להמשיך הלאה.. גם אם מגע השפתיים נעים.  
לזכור שכשרעבים הכל טעים 
שלמרות שרעבים לבחור את הטוב ביותר. 

אני רוצה אותו חייכן, מוכשר, חכם ואמיתי.
בריא וחסון
רחב כתפיים, גבוהה, חם ומחבק
שיצחיק אותי כמו שאני יכולה לצחוק עם אמא שלי ואחותי,
שיספק לי ביטחון ויציבות.
שיאהב המון!
אני כבר אוהבת אותו.

אני מתנשמת בכבדות כשאני קוראת את המשפטים האחרונים. אלו שאני כותבת שוב ושוב כבר שנים על גבי שנים.
אני מתפלאת נוכח העובדה שאחרי כל הזמן הזה אני עדיין מצליחה לשמור על האופטימיות ועל התקווה.

רוצה לבכות אבל גם רוצה לחבק את עצמי ולהגיד בבטחון! זה ממש ממש קרוב!
תתמידי, תהיי כנה!
ולנשק אותי נשיקה גדולה כמו שמגיע לי, כמו שהייתי רוצה לקבל מאמא ואבא. מבעלי. מהאב שבחרתי לילדיי...

לילה טוב!0 תגובות
משאלות ליבי לשנה החדשה.
17/09/2012 18:10
ifat&____
ראש השנה, שנה טובה, שופר
שנה טובה ומתוקה, שכל משאלות לבך יתגשמו, זה מה שאומרים, באמת ומתכוונים באמת.. ובגלל שחושבים על זה כל כך הרבה.. מה אני רוצה להשיג לשנה החדשה? מה לא השגתי בשנה שחלפה, מה יש לאחרים שלי אין.. ובכל זאת.. מה באמת אני רוצה.

היום כשהייתי במושב בבית הורי, הלכתי עם גיסתי וביתה ואחיינית נוספת שלי לבית הכנסת כדי לשמוע תקיעת שופר.. הלכנו לנו ברחבי המושב הצחיח כששמש מרביצה מחממת את הראש לכיון בית הכנסת. כדי לעשות את מה שההורים שלנו עשו - להראות לדור העתיד תקיעת שופר. יש משהו מרגש בלהיות בבית כנסת. אני לא שומרת שבת, לא שומרת כשרות ולא עושה מצוות שהיהדות מצווה עליהן.. אני מאמינה בדרכי שלי, מאמינה באל העסוק שלנו שהוא לפעמים מקדיש גם לי קצת זמן. הוא נותן לי את חלקת האלוהים ששייכת לי כמו שלכל אחד יש את חלקת האלוהים שלו. ככה זה, באמת, רשום בטאבו..
בזמן תקיעת השופר גיסתי לחשה לבנות - עכשיו אתם יכולות לבקש מה שאתן רוצות. אחת ביקשה בית ורוד, השניה ביקשה בובה ואני ביקשת אהבת אמת. אהבת אמת, אהבת אמת, אהבת אמת, ככה אמרתי וחזרתי וביקשתי. זה כל מה שאני מאחלת לי לשנה החדשה ובריאות והצלחה וניצחונות והישגים כשאהבת אמת מעל הכל. אהבת אמת.


אמן, כן יהי רצון!

שנה טובה לכולם!
0 תגובות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון