עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
מוזר לכתוב בלוג
03/08/2013 17:05
tal

באמת מוזר. אני זוכרת שזה היה פופולארי כשהייתי בת 15. אבל זה בכלל לא רלוונטי כי אני מוכרחה לפרוק את מה שעובר עליי . גם אם מישהו יתייחס לזה או לא , זה פה וזה שלי ואולי זה ייתן לי גם קצת פרספקטיבה אחרת על החיים.

בכל אופן, להזיק זה לא יכול.

אז קצת עליי  ולעצמי: אני טל, הפורקן הראשי הוא בכלל נגינה בפסנתר. מוקפת במשפחה והרבה חברות טובות אבל תכלס אני לא יכולה להגיד שאני לגמרי מרוצה מהחיים שלי.

יש לי חבר, שאני מאוד אוהבת, אנחנו יחד כבר יותר משלוש וחצי שנים. ואני לא יכולה להגיד שהכל מתחבר לי.

אני באמת בן אדם שמאוד אוהב אנשים והוא זה שגרם לי להיות כל כך פתוחה. כי לפניו מעולם לא נפתחתי ככה לאיש  . אפילו לא לעצמי. אני זוכרת איך פחדתי לצאת מהבית - לא ידעתי איך נכון להתנהג מול אנשים , מה אומרים , מה יחשבו עליי. וזה לא שאני מכוערת ושמנה או טיפשה פשוט אף פעם בזמנו אף אחד לא אמר לי אם אני טובה במשהו - בזכות המראה או השכל . תמיד הרגשתי לבד. ופשוט איתו זה השתנה. פתאום מישהו מסתכל עליי, אומר לי שאני יפה, חכמה, מישהו מעריך אותי. איזה כיף זה!

 

אבל עכשיו? אני לא יודעת אם זאת האמת , אבל אני ממש לא בטוחה באהבה שלו כלפיי. הוא כבר לא אומר לי שהוא אוהב אותי, לא אכפת לו אם לראות אותי. אני יכולה להיות שם כמו עציץ או לא להיות בכלל והוא לא ישים לב. אני יכולה להגיד לו את כל מה שאני מרגישה וכמה שאני פגועה ממנו וזה אפילו לא יזיז לו. אני כבר לא מבינה מה אני בשבילו. אפילו סקס אנחנו עושים אחת לשבועיים בגלל שהוא לא רוצה או אין לו כוח ואז כשאנחנו כן עושים זה לא נמשך יותר מ 20 דקות.  אז אני כבר לא מבינה מה הוא עושה איתי? כי ממש לא נראה לי שמה שהוא מרגיש כלפיי זה אהבה, ואם כן אז ככה זה ירגיש תמיד?

 

 

אתמול רבנו, אז אני מתקשרת ומנסה להשלים למרות שאני זו שכועסת עליו. והוא מפנה את הכעס שלי חזרה אליי. מה שאני לא עושה אין שקט. הוא בחיים לא מנסה לדאוג שאני יהיה מרוצה. כאילו מה שהוא גורם לי להרגיש זה לא באשמתו זה באשמתי. שאני מחפשת לריב והוא כנראה פשוט עומד מהצד ורואה איך אני מתדרדרת במורד הגבעה. .  לראשונה אמרתי והרגשתי שנאה כלפיו. אני מפחדת משנאה, אני לא רוצה שנאה בחיים שלי. יש בי אהבה והיא תנצח.

 

 אני מרגישה שלתסכול שלי אין סוף.  וזה ממש לא אני. זה הוא.

4 תגובות