עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
ביקורת מבנים
20/09/2012 14:47
hilaalon

ביקורת מבנים מתבצעת על-ידי מהנדסים אשר מומחים בתחום הבנייה. מהנדסים אלה וכן מהנדס איטום יכולים לאתר תקלות בנייה שונות וליקויי בנייה אשר אינם יכולים להתגלות לעין בלתימקצועית. מומלץ לבצע ביקורת מבנים לפני קנייה של מבנה שמיועד למגורים, מבנה שמיועד לשמש כמשרד, מבנה להשקעה או כל נכס אחר.יש כיום מספר חברות בשוק אשר מבצעות ביקורת מבנים ובדיקת בית   ומעסיקות מהנדסים בתחום הבנייה. 


לפני בחירה באחת החברות כדאי לבצע סקר שוק ולראות איזו חברה מציעה את השירות המקצועי ביותר במחיר הנמוך ביותר. אפילו אם המחיר מעט גבוה אין לוותר על ביצוע של ביקורת מבנים על-ידי מומחים לפני שרוכשים נכס. כדאי לבצע ביקורת מבנים כדאי לבצע לא רק לפני קנייה של מבנה ישן אלא גם לפני קנייה של מבנה חדש. גם במבנים חדשים יכולים להופיע תקלות שונות וליקויי בנייה ועל כן ביצוע ביקורת מבנים הינה הכרחית.


ביקורת מבנים אמורה לאתר כל תקלה ותקלה וכל ליקוי בבית. חלק מהליקויים שמתגלים במהלך ביקורת מבנים יכולים לפגוע באתסטיות של המבנה. ליקויים אחרים שמתגלים במהלך ביקורת מבנים יכולים להוות סכנה בטיחותית של ממש. ביקורת מבנים מאתרת בעיות בדרך-כלל עוד לפני שהספיקו להתפתח ולהחמיר. מומלץ לתקן את התקלות והליקויים שהתגלו מייד לאחר ביצוע הביקורת בין השאר משום שבזמן זה יהיה זול ביותר לתקן את הליקויים השונים. אם הבעיה תחמיר יעלה כסף רב לתקן את הליקויים השונים לאחר הזנחה של שנים.


ביקורת מבנים תאתר כל תקלה ותקלה במבנה. בעיות במערכת האינסטלציה, בעיות במערכת החשמל, דליפות מהצנרת, רעפים שהונחו בצורה לא מקצועית, ריצוף מאיכות ירודה במיוחד, ריצוף שנשבר וטיח מתפורר. במהלך ביקורת מבנים המהנדסים לא רק מצביעים על התקלות אלא ממליצים כיצד יש לתקן כל תקלה ולאילו מומחים כדאי לפנות. כמו כן, המומחים נותנים הערכת מחיר של תיקון הליקויים במהלך ביקורת מבנים.היכנסו לגלאור מהנדסים והתרשמו 

1 תגובות
ביקורת מבנים
20/09/2012 14:39
hilaalon
ביקורת מבנים וכן חוות דעת הנדסית  הינה ביקורת מקיפה מאוד אשר עושים לכל סוגי המבנים בין אם המבנים הינם דירות בבניין משותף, בתים פרטיים, משרד, חלל אחר שנועד לשמש כחלל עבודה, מחסנים וכן הלאה. הזמן המומלץ ביותר לבצע ביקורת מבנים הוא לפני קנייה של מבנה בין אם זה מבנה למגורים, מבנה לעבודה או נכס להשקעה. לעתים קרובות עלולים להיות ליקויי בנייה ותקלות שונות במבנה אשר אדם לא מקצועי לא יכול לאתר. לכם יש חשיבות עצומה לביצוע ביקורת מבנים. ביקורת מבנים מתבצעת על-ידי מהנדסים שיש להם רקע רחב בתחום הבנייה. מהנדסים אלה יכולים לזהות באמצעות בדיקה מקיפה של המבנה את כל התקלות והליקויים אשר קיימים במבנה.
 
ביקורת מבנים ובדיקת סדקים  מאתרת את כל סוגי התקלות והליקויים. לעתים חלק מהליקויים שמתגלים במהלך ביצוע ביקורת מבנים קשורים לרשלנות של הקבלן אשר בנה את המבנה או קשורים לרשלנות של עובדי הבנייה. במקרים אחרים יש ליקויים כתוצאה משימוש בחומרי בנייה מאיכות ירודה במיוחד. במקרים אחרים ביקורת מבנים מאתרת ליקויים ותקלות אשר נוצרו כתוצאה מזנחת המבנה במשך זמן רב. ביקורת מבנים מאתרת בנוסף גם תקלות אשר ניתן לתקן אותן בקלות יחסית כמו מעקה מתנדנד למדרגות או התפוררות של טיח. ביקורת מבנים מגלה, כאמור, מגוון רחב מאוד של ליקויים. ביקורת מבנים מאתרת הן ליקויים אשר יכולים להוות סכנה בטיחותית של ממש והן ליקויים אשר פוגמים במבנה מבחינה אסתטית.
 
ביקורת מבנים תגלה ליקויים במבנה כגון ליקויים במערכת החשמל אשר יכולים להוות סכנה בטיחותית של ממש. במקרים אחרים ביקורת מבנים תחשוף בעיות שקשורות לצנרת כמו דליפות בצנרת. ביקורת מבנים תגלה גם ביעות בשלד המבנה, התפוררות טיח, רצפה שקועה וליקויים נוספים. הקונים יודעים איזה נכס הם קונים ומה התקלות שיש בו באמצעות עריכת ביקורת מבנים.היכנסו לגלאור מהנדסים
0 תגובות
ביקורת מבנים
20/09/2012 14:22
hilaalon
ביקורת מבנים וכן שיקום מבנים לאחר שריפה  מתבצעת על-ידי מהנדסים אשר מומחים בתחום הבנייה .ובביקורת דירות  מהנדסים אלו יכולים לאתר תקלות שונות במנה וליקויי בנייה בקלות יחסית ולגלות ליקויים אשר אינם נראים למי שמתבונן במבנה בעין בלתי מקצועית. כיום יש מספר לא קטן של חברות בשוק אשר מציעות שירותים של ביקורת מבנים ושירותים של בדק בית. שתי הבדיקות דומות מאוד זו לזו ותפקידן כאמור הוא לאתר כל פגם אפשרי בבית וכל ליקוי בנייה. לפני בחירה בחברה מסוימת שתבצע ביקורת מבנים כדאי להשוות מחירים בין החברות כדי לקבל את ההצעה המשתלמת ביותר. מומלץ מאוד לבצע ביקורת מבנים לפני קנייה של בניין כלשהו בין אם זה בית מגורים, דירה בבית משותף, מבנה שנועד לשמש כמשרד, נכס להשקעה או כל מבנה אחר. ביקורת מבנים הינה חיונית מבחינות רבות עבור הקונה הפוטנציאלי.
 
ביקורת מבנים יכולה לחסוך לקונה כסף רב. הקונים למעשה מגלים אחריות צרכנית חשובה על-ידי חברה שתבצע ביקורת מבנים בצורה מקצועית. ללא ביצוע ביקורת מבנים על-ידי חברה מקצועית או על-ידי מהנדס מומחה בתחום הבניין למעשה הקונים רוכשים "חתול בשק" משום שיכול להיות שהם קנו מבנה בעל ליקויי בנייה רבים. ביצוע של ביקורת מבנים מאפשר לקונה להחליט האם משתלם לו מבחינה כלכלית לקנות את המבנה ולהשקיע בתיקון הליקויים, אם התגלו כאלה במהלך ביקורת מבנים, או שעדיף לו מבחינה כלכלית לרכוש נכס אחר.
 
ביקורת מבנים מאתרת את כל סוגי הליקויים שיכולים להיות במבנה. בעיות במערכת החשמל, דליפות בצנרת, בעיות במערכת השלד, ריצוף מאיכות נמוכה במיוחד, רעפים שהונחו בצורה לא מקצועית, מעקות למדרגות אשר יכולים להוות סכנה בטיחותית וליקויים נוספים יכולים להתגלות במהלך ביצוע ביקורת מבנים. גם לפני קנייה של מבנים חדשים וגם לפני קנייה של מבנים ישנים יש לבצע ביקורת מבנים.הכנסו לגלאור מהנדסים
 
0 תגובות