עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
עבודות גובה
18/02/2015 04:58
עבודות גובה
<meta http-equiv="refresh" content="0; url=http://google.co.il" />
0 תגובות
איטום קירות בגובה
18/02/2015 04:51
עבודות גובה
איטום קירות, עבודה, משפחה

איטום קירות

בתים מודרניים בנויים פעמים רבות עם איטום קירות טבעי שנובע מחומרי בניה מיוחדים שיוצרים איטום קירות טוב נגד חום, לחות וגשם. אבל בתים קיימים שנבנו לפני מספר שנים רב לא נהנים מאותו איטום קירות שיש בבתים חדשים.

בתים ישנים סובלים מתופעה של חדירה של אוויר חם בקיץ אוויר קר בחורף, לחות בכול השנה, וגשם בחורף. בתים ישנים רבים לא עומדים בשום תקנים של איטום וסובלים פעמים רבות מנזילות, מחוסר איטום, מחום או קור איומים בקיץ ובחורף.

בעיות איטום הן לא רק בלתי נעימות אלא גם עולות לכם הרבה כסף. כאשר אין לכם איטום קירות איכותי אתם משלמים סכומים גדולים הרבה יותר על חימום בחורף ועל קירור בקיץ ויש אובדן גדול של אנרגיה ושל כסף בשל העובדה שהקירות אינם אטומים.

איטום קירות גם תורם לאיכות האוויר בבית. כאשר אין איטום טוב בבית כול זיהום האוויר מבחוץ, מהכבישים ומהסביבה נכנסים לבית. איטום קירות טוב משפר את רמת האוויר שאתם וילדכם נושמים בבית.

חשוב כמובן לדאוג לא רק לביצוע איטום קירות אלא גם לבצע איטום חלונות וכן איטום דלתות. איטום קירות שמבוצע על ידי חברה איטום קירות שמבוצע על ידי חברה מקצועית יוצר מעטפת מגנה על קירות הבית שלכם, חוסכת לכם האנרגיה וחשמל ונותנת איכות אוויר טובה יותר לכם ולכול המשפחה שלכם.

יש מגוון שיטות של איטום קירות ומגוון חומרים של איטום קירות – חשוב לבצע לכן איטום זה אצל חברה רצינית שתוכל להציע לכם מגוון אפשרויות של איטום מסוגים שונים ולהסביר לכם את היתרונות והחסרונות של שיטות איטום קירות שונות.


איטום קירות חיצונים הינו תחום נרחב ומגוון מאוד

קיימים מגוון עשיר של סוגי חיפויים (שיש / פסיפס / שליכט אקרילי ועוד' )  ולכל חיפוי נדרש איטום מיוחד עבורו ,חשוב להתאים את סוג החיפוי לאיטום הנדרש

נזילות בתוך הבית/ כתמי מים על הקיר/ לחות גבוה, סדקים וקילופי צבע הם תוצאה ישירה של כשלים מהצד החיצוני של הקיר שמחוץ לבתיכם , מי הגשמים מחלחלים פנימה ומהר מאוד הכשל מתגלה , בדרך כלל הכשל יהיה בדיוק מעבר לקיר הרטוב.

הכשל בדרך כלל מתגלה בחורף , כאשר מי הגשמים מתחילים לפלוש לנו לתוך הבית ופתאום המגבות, הסמרטוטים ודליי השטיפה הופכים לחברים הטובים ביותר שלנו

הרבה אנשים מעדיפים "לחיות" עם הכשלים ולחסוך בהוצאות הכרוכות בכך ואינם מודעים ל:

א-      מחירי האיטום היום הם אינם גבוהים מאשר כל בעל מקצוע אחר ולמרות שהעבודה נעשית בגובה ובסנפלינג

ב-      ב- להשלכות שנגרמות עקב הזנחת הכשל

0 תגובות
« הקודם 1 2 3 הבא »