עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות
שיווק, השכרה, תיקון ותחזוקה של גנרטורים ושל ציוד מכני לבניין ולעבודות עפר ופיתוח.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
עובדים בשקט
10/11/2013 10:10
hamadches

זה לאמשנה אם אתם שוכרים גנרטור לעבודה או אולי מבקשים לקנות גנרטור, מה שמשנה זה האםמדובר בגנרטור שקט.

רועש, אבל פחות

תכונות הבסיס של מרבית הגנרטורים הנמכרים כיום זהות למדי, כאשרההבדלים נעוצים במידת ההספק של הגנרטור, באופן בו הוא מונע (בנזין, גז, דיזל וכו')ובאופן בו ניתן לנייד את המכשיר.

על אף ההבדלים הקטנים משמשים מרבית הגנרטורים את אותה. הם מספקים חשמללצרכי גיבוי או במקומות בהם לא ניתן להתחבר למקור חשמל קבוע. אך ההבדל העיקריהקיים כיום בשוק הוא בין גנרטור רגיל לבין זה אשר שומר על שקט מרבי בעת העבודה.

יתרון שקט

חופה רגילה מגנה על הגנרטור ושומרת עליו מפני חום, רטיבות, לחותוכדומה. חופה אקוסטית הנלווית לגנרטורים מושתקים מגנה גם עליכם מפני הרעש שנלווהלעבודת הגנרטור. למעשה, היא מסייעת להפחית את רמת הרעש עד כדי כך שהם אך נמצאוכמתאים לשימוש לא רק בשטחים פתוחים, אלא אף בחללים סגורים.

הגנרטור המושתק נהנה אם כן מיתרון ניכר על פני הגנרטורים האחרים ולכןהוא גם עולה יותר מהם. אך לא כל מי שיבחר להוזיל עלויות ולעשות שימוש בגנרטור רגילגם יוכל לעשות זאת, שכן ישנם מקרים שונים בהם השימור בגנרטור מושתק הינו בגדרחובה.

מומלץ על פי חוק

גם ללא ההכרח של חוק או תקנה כזו או אחרת ישנם מקרים בהם מומלץ לעשותשימוש רק בגנרטור מושתק. קחו לדוגמא אירוע המתקיים בשטח פתוח כמו למשל חתונה, יוםכיף לעובדי החברה ועוד בהם לא תרצו רעש גנרטורים שיפריע לאורחים ליהנות מן המאורעעל הצד הטוב ביותר.

כמובן שגם החוק מגדיר מצבים בהם קיימת חובה לעשות שימוש אך ורקבגנרטורים מושתקים. בין היתר לדוגמא כאשר מבוצעות עבודות בנייה באזורים מאוכלסיםישנה חובה לעשות שימוש בגנרטורים מושתקים על מנת לשמור על איכות ושגרת חייהם שלהגרים בסביבת אתרי הבנייה.

כל מה שאתם צריכים במקום אחד

בחברת א.ד. המדחס שכטר תמצאו מגוון רחב של ציוד מכני, בכלל זהכמובן גם גנרטורים מושתקים בעלי חופות אקוסטיות. בואו להתייעץ עם הצוות המקצועישלנו בדרך לבחירת הציוד המתאים ביותר לצרכים שלכם ולתקציב שלכם.

החברה עוסקת כ- 50 שנה בשיווק, מכירה והשכרה של ציוד מכני מגווןהמתאים לעבודות עפר ופיתוח ועבודות בנייה. מגוון רחב של ציוד הכולל כמובן גם שללגנרטורים, קומפרסורים שונים כגון קומפרסור אוויר ואחרים ועוד.

 

0 תגובות
דברים שכדאי לדעת בטרם מחליטים לקנות גנרטור
02/12/2012 12:35
hamadches
גנרטורים

מתלבטים בין קניה או השכרה של גנרטורים? במאמר שלפניכם תוכלו למצואאולי מידע שיעזור לכם להחליט בתבונה.

למשתמשים כבדים

כידוע, תפקידו העיקרישל הגנרטור הינו לספק אנרגיית חשמל המאפשרת שימוש במכשירים מבוססי חשמל במקומותבהם לא קיים חיבור לקו מתח. עסקים גדולים, חברות מובילות ומפעלים העוסקים במגווןרחב של תחומים, ביניהן עבודות קידוח, חציבות, ועבודות עפר, עושים שימוש בגנרטורים, רתכות למיניהן, מדחסיםוכלים רבים נוספים לביצוע עבודתם.  כאשר יש צורך ושימושתדיר בגנרטור מובן כי גנרטורים למכירה יאפשרו לכם ליהנות תמורת השקעה חד פעמית משימוש ארוך טווח, שעד מהרה יכסה על ההשקעה. לעומת זאת, מה עושים כאשר זקוקים לגנרטור רקלפעמים?

לראשית הדרך

אלו מכם שאינם נמניםעם הקטגוריה העליונה יוכלו ליהנות מגנרטורים להשכרה. כך ניתן ליהנות מאספקת חשמלבעת הצורך מבלי להיכנס להוצאה שאין בה צורך. מאחר ולא חסרים אנשים שכאלו, בשנים האחרונות הפכה השכרת הגנרטורים לנפוצה ביותר. במיוחד גם לאור העובדה, שעם התפתחות הטכנולוגיה והמדע אנו מוצאים את עצמנו זקוקים ליותר ויותר חשמל ביותרויותר מצבים בחיים. מתי למשל?

קו הזינוק

אמנם עסקים ומפעליםהעושים שימוש בגנרטורים במסגרת עבודתם מעדיפים לרכוש גנרטורים, ובצדק, אך לא כלעסק שנמצא בתחילת דרכו יכול להרשות לעצמו את ההוצאה הגבוהה הנדרשת. לכן, לא מעטעסקים קטנים נעזרים באופציית ההשכרה המאפשרת להם להמשיך ולקבל פרויקטים ולקוחותשיביאו לצמיחה המיוחלת, שתוביל היא בתורה לרכישת הגנרטורים.

כמו בבית

השימוש בגנרטורים הפךפופולארי במיוחד בקרב מטיילים המתכננים להעביר את הלילה בחיק הטבע. השכרת הגנרטורמאפשרת להם תמורת עלות סמלית ונמוכה ליהנות ממקור חשמל, אשר יספק להם תאורה,מוזיקה וכדומה. אמנם חלקנו עדיין מעדיפים את החוויה הטבעית, אך חלק לא מבוטלמהמטיילים מעדיפים חיים קלים, גם הרחק ממקום המגורים.

אירוע בלתי נשכח

כיום, אירועים בשטחיםפתוחים הופכים נפוצים יותר ויותר. אירועים אלו מחייבים אספקה של חשמל צורך הפעלתגופי התאורה, מערכות ההגברה, מקררי השתייה ועוד. לכן, גם הם מהווים סיבה טובהלהשכרת גנרטור. עם זאת, חשוב לציין כי כל גנרטור יכול לספק כמות מוגבלת של אנרגיה,לכן חשוב להקפיד בעת הבחירה לדעת אילו מכשירים בכוונתכם להפעיל, וכמה.

עצה טובה לפני ההחלטה

כמובן שבין אם מדוברעל השכרת גנרטורים או על רכישתם יש לדעת על מה חשוב לתת את הדעת, על מנת להבטיח כיההשקעה שלכם לא תרד לטמיון. לכל מטרה צרכים שונים וצריכה חשמלית שונה כך שחשובלהתאים את הגנרטור בהתאם לצרכיכם האישיים.

אם אתם זקוקים למידענוסף בדרך לבחירת הגנרטור המתאים בשבילכם, תוכלו למצוא מידע מפורט בנושא באתר המדחס, לצד מידע מקצועי ומפורט על כלי עבודה נוספים ביניהם מדחסים, מכונות ריתוך ואחרים.

0 תגובות