עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
אני מיואש !!
17/04/2012 15:31
sankoren

טוב נימאס עליי מבתי הספר האלה ומשרד החינוך הזה , זה שיש לי ציונים גבוהיים אבל לא מספיק כדי להתקבל למגמת טכ''ם לא מתקבל על הדעת הדרישות שמשרד החינוך קבע הם הקבצות א באנגלית ובמתמטיקה כשהממוצע הכללי עובר את 80 והציונים בהקבצות אנגלית וחשבון הם מעל שמונים .

 

 

אוקיי אני  א באנגלית אבל ב בחשבון (דרך אגב אני גאון בחשבון בכיתה ד' למדתי מישוואות הייתי באולימפיידה לחשבון ניצחתי את כיתות ז אבל הפסדתי ל ח') אני לא ב א' כי בכיתה ז' ו ח' לא רציתי להשקיע מיכוון שלא רציתי את טכ''ם אבל עכשיו אני רוצה ואין סיכוי שאני יכול ללימוד בחודש את כל משפט ההוכחה בחודש זה יותר 40 משפטים   וזה חומר של שנתיים ב - 30.5  יש לי מבחן ל 4 יחידות ואני חייב לעבור אותו מעל 75 אם לא ביי ביי לטכ''ם הם פשוט דפוקים אני עוסק בזה בבית ואני יודע על מה מדובר אין כל צורך בהקבצה א' זה אפשרי גם להקבצות ב' .

מממממ אולי אני יפרוץ למשו''ב בית הספר וישנה לעצמי את  הציונים , כן , אני יראה להם שאני צריך להיות בטכ''ם .

אני יבדוק אם יש פריצות במערכת אם לא אני יצור כאלה בעזרת sql injected. 

אבל לא ניראה שיש לי כוח הוא מאובטח מאוד על ידי חברת טל קוד יקח לי שעות עד שאני ימצא פריצה או יצור אחת .

חוץ מיזה גם בא לי להוכיח לכולם שאני יכול לעלות הקבצה בעצמי ככה הם יראו מה זה .

טוב אז אני יחפש את כל משפטי ההוכחה באינטרנט ילמד קצת עם מורים פרטיים וזהו זה, טוב אז יאללה אני זז יש לי הרבה עבודה ביי (:

0 תגובות
טוב זה מתחיל להימאס עליי
16/04/2012 20:53
sankoren

טוב זה מתחיל להימאס עליי אני לא יישב ויבדוק 403 דפים אני יריץ כתובת כוללת בתוכנה והיא תצמצם את האפשרויות או שאני פשוט יפסיק מממממממ להה לא ניראה לי חחח ...

 

אוקיי בשביל לא לצאת מגעיל אני רק אפרוץ ולא הפיל את אתר או ישנה בו כלום .

טוב אז אני יודע שהאתר פריץ זאת אומרת שמי שבנה אותו לא השקיע הרבה וזה אומר שהוא לא למד רבה שפות אינטרנט חח וזה אומר שהאתר בנוי משפות פשוטות כמו html ו css אז אני יקח את הכתובת ''www.moomoo.co.il/?ok'' ואני יוסיף לו את כתובת ההיתחברות שרוב האתרים משתמשים בא בקיצור בסוף הכתובת אני ירשום /administrator רוב הסיכויים שז הדף שאני מחפש אז בוא נבדוק את זה .

אוקיי הדף עלה בלי שגיאה זאת אומרת זהוא קיים ממממ טוב לי חח אוקיי אם דף כזה קיים אני ינסה ניסיון התחבות אם לא מממ טוב לפחות צימצמתי את האפרויות ל 402 חחחח .

טוב זה לא הצליח אבל מצאתי את הכתובת אני כמעט בטוח אוקיי אני ינסה נסיון התחברות .

יופי חחחח הצלחתי אני בפנים אבל מכיוון  שבטחתי שאני לא ישנה כלום באתר או הפיל אותו אז אני יתנתק ממנו .

חח ניראה העסקתי את עצמי סבבה עד עכשיו טוב אז נדבר כבר אני הולך ליראות טלוויזיה ...

1 תגובות
חזרתי
16/04/2012 20:05
sankoren

היי חזרתי אוקיי בדקתי האתר האפס הזה פריץ  עכשיו אני ישתמש ב havij כדי שיוציא לי טבלאות אז אני יוציא users admin  שמות משתמשים של אדמינים אדמין הוא מנהל אתר או אדם שיש לו כו לאתתר לשנות דברים אבל הבעיה היא שצריכים דף אדמין כדי להתחבר אליו ולא דף רגיל דף עם כתובת התחברות מיוחדת ממממ קשה לימצוא דף כזה זה יכול להיות הרבה שמות של כתוב אז אני יכתוב יש לי עבודה אז ''lat's the hacking begin''

אוקי דבר ראשון אני צריך כתובת עם מיספר זהוי משלה זאת אומרת לא את הכתובת של האתר עצמו אלה כתובת עם Id ומספר ה id לרוב זה קורא כאשר נכנסים פורום או תת פורום למשל אני יכנס ל ''מומו מוזיקה '' ואז ל '' מילים לשירים '' ואז לאחד הפירסומים שם , שם אני יקבל את הכתובת שאני צריך .

אוקיי יש לי ''http://music.moomoo.co.il/lyrics.php?id=11316''  .

עכשיו אני יריץ את זה ב havij .

יופי הוצאתי טבלאות עכשיו אני יוציא את הusers udmin ואז ניפרוץ ..

 

יופי הוצאתי אותם , חח אתם לא תאמינו איזה פתטים הם יש שם מנהל בשם elisegev  והסיסמא שלו  היא docrim חחח .

עכשיו אני ישים את שם כתובת האתר הראשי בתוכנה ויריץ באפשרות find admin ., וכך הוציא את הכתובת שבא האדמין מתחבר .

וואו לא טוב התוכנה הוציאה לי יותר מ 403 ושלוש עמודים שאפשר להתחבר מהם מממ אחזור עוד מאט ...

2 תגובות
היי משעמעם לי
16/04/2012 19:28
sankoren

היי טוב קוראים לי סאן ואני משועמם אז מממ , אני חייב משהו שיעסיק אותי , לחבר שלי היה רעיון על פריצת אתרים כמשחק אבל זה משעמם ליפרוץ אתר אחרי אתר מממ אולי לא כל כך ....

טוב אז אני צריך אתר אבל לא סתם אחד , אחד שתיהיה לי משמעות לפרוץ אליו כמו מומו הפרה חח תמיד שנאתי את האתר הזה הוא גרוע המשחקים שם משעממים חוץ מי זה אני שונא אתרים שיש בהם משחקי פלאש עלובים , אתרים שמנסים להתחקות אחרי אתרים מצליחים , טוב אז אני יכנס אליו מייד דבר ראשון אני יבדוק אם האתר פריץ אני יכתוב אחרי הכתובת שלו '  אם דף האתר יעלה בחזרה ויראה שגיאה בחלון האינטרנט למעלה אז יש פריצה .

 

אחזור עוד מאט ....

3 תגובות