עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אנחנו שתי בנות, סטודנטיות במכללת תל חי שבצפון הרחוק.
זיגוש- כשנו של פרויד הסוטה החמוד שכולנו אוהבים לשנוא, ואני- אני אוהבת לאהוב.
והלן- על שם הלן קלר- שחוץ מהיותה האישה הכי מדהימה בכל הסטורית החינוך, היא לא ראתה או שמעה מי יודע מה טוב. בדיוק כמו הלן המתוקה שלנו.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
מרץ 2013  (3)
פוסט ראשון של הלנוש..
17/03/2013 14:34
זיגוש והלן
היי כולם,
אז אחרי שלמדתי איך להשתמש בבלוג הזה אני כותבת פוסט.
אני לא יודעת כמה רלוונטי לכתוב "היי כולם" כי אני לא יודעת כמה אנשים באמת מסתכלים על זה.
נראה לי שרק פרוידוש רואה את הפוסט הזה.
אז גם לי יש צרת בנים.. היה אמור להיות לי בחמישי שעבר דייט ובסוף בוטל כי היינו עייפים. ואני תוהה לעצמי האם יצא מזה משהו או לא.
הקטע המביך בסיפור הוא שאנחנו מתנדבים ביחד בבית הגלגלים..
ועכשיו שבוע של נקיונות פסח ואני צריכה לנקות את הדירה שלי אבל למי יש כוח לנקות כשיש כל כך הרבה מטלות לימודיות לעשות.
וגם אמא שלי כועסת עליי שאני לא בבית ואני לא עוזרת לה. מה שלא מוסיף לחזרה שלי הבייתה, זה עושה לי חשק להישאר בקרית שמונה ולא לחזור.
בקיצור, אביב הגיע פסח בא..
הסיפור של יום שישי והמזג אויר של היום מעורר בי תהיות מה קורה לעולם שלנו. ביום שישי נפטר אדם אחד ממכת חום בגלל שהוא רץ במרתון בת"א והיום קר גשום אז מה עובר עלינו בעולם? מה זה המזג אויר ההפכפך הזה?
שיהיה לנו יום טוב ושבוע טוב,
תלוי מתי אכתוב פעם הבאה פוסט..
אז צ'או,
הלנוש
2 תגובות
יום מתסכל- פוסט שני
11/03/2013 17:35
זיגוש והלן
כאן שוב זיגי, הלנוש עדיין לא למדה איך מתפעלים את האתר (המאודד מסובך הזה) לכן היום אנחנו הולכות לשופינג ופיצה והיא תקבל שיעור פרטי.
וזה למרות שיש לה מבחן מחר.
אבל מספיק לדבר עליה, אני כותבת כרגע ולכן רצוי שכולנו נתרכז בי- כמו שאני אוהבת בדיוק.
עדיין לא ציינתי זאת כאן, אך בחצי שנה האחרונה עברתי שינוי משמעותי מאוד בחיי והפחתתי 30 קילוגרם ממשקלי, אני עדיין בתהליך והדרך אל המטרה עוד רחוקה. אבל אני נראת ממש הרבה יותר טוב, לפחות לפי תגובות הסביבה, והסביבה היא כידוע גורם עיקרי בעיצוב האישיות והדעות שלנו.
אז אם נצא מנקודת הנחה שלפני השינוי כמעט ולא היו לי אפשרויות בחירה בין בחורים, אם בכלל היו כאלה שמעוניינים, עכשיו יש קצת יותר מגוון. הייתי בטוחה שאני אהיה מאושרת באדם אם בחורים חמודים יתחילו אותי, אבל מתברר שלא כך מצב, ואני אפרט: שנה שעברה הייתי מאוהבת במרצה שלי לפסיכולוגיה, הוא היה חתיך ומצחיק וכריזמטי, ולי היתה חסרה דמות אב סמכותית בחיי. זה היה אידאלי התאהבות בלי סיכונים, רי ברור שלא אעז להתחיל עם המרצה הנשוי + 2 לפסיכולוגיה, מן הסתם הא לא יזהה את פני מבין כל מאות תלמידיו, כאמור אידאלי. התאהבות מרחוק בלי פגיעת בנפש. השנה הוא טס לשנת שבתון בקליפורניה, ואני החלפתי את ההתאהבות בו בהתאהבות בגבר מבוגר אחר, רווק, נכון, חתיך הרבה יותר גם נכון, אבל עדיין בן 42. זה היה אמור להיות המשך, אתם יודעים, רחוק ולא שלי, הוא לא היה אמור להיות מעוניין גם.
אני עוד לא יודעת אם זה מתפתח ולאן, אבל יש לנו יום חמישי דייט, אני משארת שנגלה אז.

בנוסף בחורים כאלה מהמכללה ששוכבים עם כל הבנות מהחוג לחינוך פונים אלי ומציעים לי דייטים וסטוצים. זה קצת מלחיץ, איך אומרים לא? קצת בעייתי להתחיל ללמוד בגיל 24 איך להתנהל עם בנים.
אני מרגישה שחוסר הניסיון שלי מרחיק ממני בחורים מצד אחד, אבל מצד שני מקרב את כל העקשנים, וכבר למדתי שהעקשנים הם הכי מפחידים בסופו של דבר.

דיי לבינתיים.
זיגי
1 תגובות
פוסט ראשון- היכרות
05/03/2013 15:14
זיגוש והלן

אז שלום לכולם.

כאן זיגי, הלן בביתה כרגע. לי יש חלון, כי הרי ברור שסמסטר ב' ייפתח עם אינספור ביטולים.

אני טוענת שזו דרכם של המרצים להכריח אותנו להשאר בשיעורים שלהם. הם מבטלים את כל השיעורים עד סוף תקופת השינויים, ואז לנו אין ברירה אלא להתמודד עם הדרישות שלהם, מוזרות ככל שיהיו. - קונספירציה!!!

בכל מקרה, סמסטר ב נפתח באושר רב, אמול סיימתי להגיש את כל העבודות שלי (להלן יש עוד כמה- מועחעחעח) וכל מה שנותר לי לעשות זה מועד ב' אחרון בקורס הכי משעמם שלמדתי באקדמיה- מדיניות חברתית כלכלית. איכסוש.

 

כיוון שזהו רק פוסט היכרות ואנחנו עדיין בודקות איך עובד הקונצפט הזה של בלוג משותף, אסיים כאן, אף על פי שבדיוק התחלתי לחשוב על דברים מענינים.

 

יום נעים וזה

זיגי.

1 תגובות