עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
מאי 2013  (1)
הדברת חרקים, הרחקת יונים ולכידת נחשים לפעמים
06/05/2013 11:53
חברת הדברות

הדברת חרקים, הרחקת יונים ולכידת נחשים

 

לפעמים אנו נאלצים להתחרות על הטריטוריה שלנו מול פושעים קטנים אך מגעילים כמו ג'וקים, יתושים זוחלים ואפילו ציפורים. כל אחד מחזיק בביתו קוטל חרקים, אולם לפעמים זאת ממש הופכת לפלישה גדולה כך שאי אשפר לישון בשקט בלילה בגלל זמזום יתושים, רפרוף כנפי ג'וקים או רעש היונים ההומות. מחפשים חברת הדברה? נסו את בעלי המקצוע של אתר יצאת גדול, במקרה וחרקים נשארים עם ידם על העליונה ולא תתחרטו.

 

הדברה בשיטת עשה זאת בעצמך

 

השיטה הישנה והפרימיטיבית ביותר היא להנחת כפכף על הפולש. השיטה הפחות מלוכלכת היא לרסס אותו. ישנם קוטלי חרקים המיועדים למזיקים שונים. חלקם אפקטיביים בחיסול האיום המיידי, לחלקם של אפקט מושהה. כלומר הרעל פועל כאשר הם חוזרים לקן ומחסל ביחד איתו את שאר החרקים. כמו רצוי להשתמש בנוזל רצפות עם חומר דוחה מזיקים. זה לא יקטול אותם באופן מוחלט, אבל זה יגרום להרחקתם.

 

חברות הדברה

 

כאשר מדובר בפלישה גדולה ברחבי הבית והגינה, רצוי לפנות את הדירה ליום ולתת לפעולה ההדברה לפעול. חוששים מהריח וממה שזה יעשה לסביבה? חפשו חברת הדברה ירוקה המשתמשת בחומרים ידידותיים לסביבה ללא ריח. בצעו השוואת מחירים ובדקו מה היא השיטה משתלמת והאפקטיבית ביותר לחיסול החרקים.

 

הרחקת מזיקים אחרים

 

ליונים יש נטייה לקנן במרפסות וגגות. אבל אין זה אומר שצריך לחסר אותן. הרחקת יונים זהו השירות לו אתם זקוקים. בין היתר ניתן לעשות זאת ע"י התקנת רשתות אלומיניום שימנעו מהם לקנן בגגות ומרפסות. אם הבית נקי מכל המזיקים הנ"ל, רצוי לבדוק שאין בבית מקומות דרכם יכולים להיכנס זוחלים. במקרה ונחש חדר לבית , התרחקו והזמינו לוכד נחשים.

0 תגובות