עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
המלצות לווינר הערב
17/10/2013 12:36
hadasa

שתי המלצות למשחק הכדורסל והכדוריד שנערכים הערב


לכל מי שממלא טוטו ווינר ולא יודע כיצד לנחש יש את המקצוענים שיפתרו את הבעיה בשבילכם... 

המקצוענים של הווינר חזו לא מזמן את התיקו שהיה בין נבחרת ישראל לצפון אירלנד. וגם חזו המקצוענים את ההימור שהיה במשחק בין רמת השרון למכבי תל אביב. עוד חזו המקצוענים את המשחק של מכבי תל אביב נגד הפועל חולון כאשר חולון ניצחה ובגדול. בשבת האחרונה המקצוענים חזו את הנצחון של קבוצת וויקמב וגם את הניצחון של סראגוסה בכדורסל הספרדי.
לכן מקצוענים אלה באים וממליצים. מידי יום יושבים מספר של תחקירנים אשר בוחנים את המשחקים ביום יומיים הקרובים.
הם בוחנים את ההיסטוריה של הקבוצות, את שיטות המשחק ואת הסטטיסטיקות. עוד הם בודקים את המזג האוויר ואת היכולת של השחקנים לשחק ונתונים נוספים. אחרי זה הם מסתכלים על האתרים של ההימורים השונים בעולם ומשווים. הם קוראים אפילו פורומים שונים ונעזרים בהם.
מומחים בשם ליאור גל ויובל נבו מקבלים את כל הנתונים שאספו עבורם ובוחנים בחזרה את הנתונים שהביאו אליהם, יש לציין כי למומחים אלה ניסיון של 20 שנה בתחום ההימורים של הספורט.
לאחר כל האישורים הרלוונטיים הם מפרסמים את המלצותיהם, האחת המלצת הכסף והשנייה המלצת הזהב.
לכן כל מי שעדיין מתלבט איך למלא את טופס הווינר אני ממליצה להתייעץ עם המקצוענים של הווינר שחזו את כל הניצחונות האחרונים וללא ספק גם יחזו את הניצחונות הבאים בעתיד. ההמלצה של ווינר בליגה הברזילאית למשחק של היום – הערב ימשיך המאבק וקבוצת באהיה תארח את קבוצת בוטאפוגו.
בוטאפוגו ככל הנראה תסיים בין המקום השני לרביעי. עשוי להיות קרב מאוד צמוד ויש הערכה כי בוטאפוגו לא תנצח במשחק הזה ואולי תסתפק בנקודה אחת בלבד.

1 תגובות