עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

שמי נאור וכאן אני מציג את תיק העבודות שלי בתחום עיצוב דפי נחיתה, מחפסים מעצב גרפי או נקודתית מענה לדף נחיתה מעוצב במחירים אטרקטיביים? הגעתם למקום הנכון.

אתם מוזמנים לשלוח אלי בריף/אפיון של דף הנחיתה אותו אתם רוצים לעצב ולקבל את העיצוב מהר מאוד, לאחר הבנה תקבלו את העיצוב לא יאוחר מ 48 שעות עבודה.

שלחו מייל gotonaor@gmail.com
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
איך לבחור שואב אבק תעשייתי
16/02/2016 00:00
הבלוג לעיצוב דפי נחיתה
שואב אבק, שואבי אבק, שואבי אבק תעשייתיים


שואב אבק תעשייתי לא נועד רק לשימוש בתעשייה, כי אם במקומות גדולים רבים נוספים שבהם תנועת האנשים רבה. שואב שכזה חשוב לשמירה על סביבה נעימה ונקייה ולכן חשוב שתדעו כיצד לבחור אותו בצורה נכונה.


שימושים של שואב אבק תעשייתי:

רכישת שואב אבק תעשייתי מתאימה לניקוי חללים ומשטחים גדולים שבהם תנועה רבה של לקוחות עובדים או ספקים, ולכן תיעשה בדרך כלל על ידי מקומות עבודה ואולמות ציבוריים ולא במסגרת משקי הבית. עם זאת רכישת שואב האבק שיספק לכם ניקיון ברמה גבוהה צריכה לקחת בחשבון את פעולות הניקיון השגרתיות שנדרשות בחלל שלכם. באמצעות שואב תעשייתי תוכלו לבצע מספר פעולות של ניקיון שביכולתו לספק לכם. להלן רשימה של חלק מהם:

·         שאיבת אבק

·         שאיבת עפר או לכלוך קשה ויבש לאחר שיפוץ

·         ניקוי ריפודים ושטיחים

·         ניקוי מסילות של דלתות וחלונות

·         שאיבת נוזלים שנשפכו על הרצפה

·         שאיבת נזילות שהצטברו בפינות ושיפועים קיימים

·         ועוד


השיקולים לבחירת שואב תעשייתי

כמובן שהשיקולים שלכם בטרם תרכשו שואב אבק צריכים להיות בהתאמה לכך שיענה על צרכיכם. חלק מהשיקולים האלו יכולים לנבוע מתנאי השטח שתרצו לנקות וגודלו רחב הידיים, תדירות גבוהה של ההפעלה והשימוש שתעשו בשואב האבק שלכם, סוג ואופי הלכלוך שתרצו לסלק מדרככם, נוחות ההפעלה של השואב שתרכשו, וכמובן המחיר שתרצו לשלם בעדו.

קיימים מספר סוגים של שואב אבק תעשייתי והם נבדלים במספר פרמטרים, 

כפי שמוצג לפניכם:


·     סוג השימוש- קיימים סוגים וגדלים שונים של שואב אבק תעשייתי החל מגדול עד כ-80 ליטר ועד לקטן יותר כבן 7 ליטר. את השואב שמתאים לכם תוכלו לבחור בהתאם גודל המשטח ולתדירות השימוש שאתם מתכוונים לעשות בו.


·     סוג המשטח- שואב אבק קיים בכמה צורות ומתאים לניקוי משטחים שונים. לדוגמא שואב אבק שנישא על הגב יתאים יותר לניקוי אולמות מדורגים שמצופים בשטיחים וכסאות מרופדים כמו בקולנוע אן בתאטרון. לעומתו שואב אבק רצפתי יתאים יותר לניקוי נרחב של שטיח שמודבק על גבי רצפה שטוחה.


·       סוג הלכלוך- שואב אבק תעשייתי יתאים לשימוש במקרים שבהם אתם זקוקים לניקיון של לכלוך יבש או רטוב כזה שיקשה עליכם לנקות באמצעים אחרים פשוטים יותר שכבר קיימים בסביבתכם.


לסיכום, לפני רכישת שואב אבק תעשייתי עליכם לבחון עם עצמכם את השימוש העיקרי שאתם מייעדים לו, לברר את הנתונים של השואב שמצא חן בעיניכם, האם יוכל לספק לכם ניקיון ברמה נאותה לפי צרכיכם, וכדבר אחרון לוודא שהוא נוח וידידותי להפעלה ושימוש, בכדי שלא יישאר בסופו של דבר שומם במחסן.

 

0 תגובות
עיצוב דפי נחיתה במחירים טובים
06/01/2016 08:31
הבלוג לעיצוב דפי נחיתה
עיצוב גרפי, עיצוב דף נחיתה, עיצוב
מכירים את שירותי עיצוב דפי נחיתה האוטומטי? אתה בעצם מנכ"ל חברה ועסוק מאוד ופתאום מוצא את עצמך מעצב לך דף נחיתה, נכון או לא נכון?
ברוב המקרים זה קורה...לכן החלטתי לתת שירות של עיצוב דפי נחיתה במחירים אטרקטיביים שאי אפשר לומר להם לא!

להלן דוגמאות של דפי נחיתה, (מחירים למטה)
 


עלות עיצוב דף נחיתה בדומה לעיצוב של מה שאתם רואים כאן 450 ש"ח 
*העלות אינה כוללת פיתוח הדף
*העלות ללא מע"מ היות ואני עוסק פטור.

לפרטים נוספים gotonaor@gmail.com 

עיצבתי גם לחברות האלו,

0 תגובות