עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
דירות חדשות למכירה - התחלות חדשות
19/11/2013 12:16
גומא
דירות חדשות למכירה

דירה חדשה כסמל


כשנכנסים לדירה חדשה, חדשה מהניילונים, עוטפת אותנו תחושה מוזרה. בדרך כלל, עדיין ללא ריהוט, היא נראית קטנה יותר. ריח הבנייה עדיין עומד באוויר. אנחנו מביטים למעשה על קירות ותקרה שסוגרים חלל שכעת עדיין ריק ממשמעות, ובקרוב הוא יהיה הכל עבורנו – הבית שלנו. המקום שיכיל את חיינו וחיי משפחתנו. אנשים שמחפשים דירות חדשות למכירה עושים זאת מסיבה מסוימת. הם מחפשים בדיוק את תחושת הטבולה ראסה הזו, הראשוניות, החלוציות. המקום שנבנה יש מאין והם בעצם האנשים הראשונים שיגורו בו.


לזוגות צעירים, מומלץ להתחיל את החיים משותפים בדיוק כך. לחפש דירות חדשות למכירה שיתנו להם את ההזדמנות לבנות משהו שיהיה שלהם בלבד, להכניס לתוכו את הטעם שלהם, האנרגיה שלהם, הקצב שלהם. המוזיקה שהם שומעים, ריחות הבישולים שהם אוהבים, השיחות שלהם, עיצוב הפנים שהם בחרו. כשנכנסים לדירה חדשה יש בכך הרגשה מזככת אמתית. אין הרבה רגעים בחיים שהמצב הפיזי תואם כל כך את המצב הנפשיובהם יש לנו הזדמנות ליצור בשני הרבדים, לשלבם בהרמוניה.


איפה מחפשים דירות חדשות למכירה


כשמדובר בדירות חדשות למכירה, לדעתי, אין זה ממש משנה היכן הן ממוקמות. כמובן שבדרך כלל הן יהיו חלק מפרויקט חדש, כלומר שכל הבניין יהיה חדש (מה שיכול להעצים את האפקט הפסיכולוגי) אך לפעמים הן יכולות להיות גם נטועות כאי בתוך בניין או שכונה שאינם חדשים כלל. כל זה לא משנה, ברגע שאתם נכנסים הבייתה וסוגרים את הדלת, אתם נמצאים בתוך חלקת גן העדן שלכם. באופן לא מפתיע, מה שתכניסו לתוך הבית זה מה שהוא יקרין אל תוככם. אם תקרינו אליו אנרגיות חיוביות, תרהטו אותו באופן נעים, מאוורר, מואר, תכניסו אלמנטים של ריח טוב וחפצי נוי או בקיצור, תקיפו את עצמכם בדברים שעושים לכם טוב ונעים ותשמרו על נקיון, הבית יקרין אליכם שלווה ושמחת חיים.


כמובן שגם אני מודעת למחיריהן של דירות חדשות למכירה, אך כפי שציינתי – המיקום לא ממש משנה ולכן כדאי לשקול להתגורר גם באיזורים רחוקים מן המרכז, שם ניתן למצוא דירות חדשות במחירים נוחים יותר, ולהרוויח את ההרגשה הנהדרת הזו של תקופה חדשה ומרגשת.  

0 תגובות