עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
לפני שבוחרים חברה לניקיון משרדים
15/11/2013 10:36
omer
ניקיון משרדים, ניקיון למשרדים

חברות ניקיון

ישנן לא מעט חברות ניקיון אשר מספקות שירותי ניקיון למשרדים אך לא רק אלו גם יכולים להתפרס לניקיון של חדרי מדרגות ניקיון בנייני מגורים ושטחים תעשייתיים חברות כאלו מעסיקות עובדי ניקיון כעובדי קבלן .ומשייכים אותם לחברות שונות כעובדי ניקיון והם יגבו עמלה מסוימת מהחברה המעסיקה אותם חלק קטן מהסכום יועבר לעובד/ת הניקיון .

חברות כאלו גורמות לכך שעובדי הניקיון יועסקו על שכר עבודה המינימאלי הקבוע בחוק ויעסיקו אותם שעות רבות ולהזכירכם מדובר במלאכה לא קלה בלשון המעטה ובלשון שאיננה ממעיטה הם פשוט שוחקים את העובדים ולכן התחלופה של עובדי הניקיון היא מהגבוהים ביותר שיש .

לכן כאשר אתם רוצים לבחור חברת ניקיון חשוב שתבדקו שהיא נותנת לעובד הניקיון שכר נאות ומספקת את הזכויות הסוציאליות הקבועות בחוק לא צריך להתבייש זה יעזור לכם מאוד בהמשך כי אתם בסופו של יום דואגים לעצמכם וגם לעובד שיבוא לעבוד אצלכם ותהיו איתו בקשר יומיומי  חשוב לכם שהוא יהיה מרוצה כאשר הוא מרוצה כך גם אתם .אם תקלו ראש בעניין הזה ולא תשאלו את חברת הניקיון שאלות כגון האם יש לכם עובדים קבועים טובים ומקצועיים שאפשר לסמוך עליהם שלא יעזבו אותנו כל פעם מחדש או איזה סוג עובדי ניקיון אתם מעסיקים או יש לכם המלצות ממשרדים אחרים (אגב זאת אינדיקציה נהדרת לבדוק את אמינותה של אותה חברת הניקיון שום שהממליצים הם הרבה יותר אוביקטיבים ואין להם שום אינטרס  לרוב לא לומר לכם את האמת ).

לסיכום :

ישנן חברות ניקיון רבות במשק המספקות שירותי ניקיון משרדים שירות כזה חשוב לקבל חברה ששומרת על זכויות העובדים שלה ולא מעבידה אותם בפרך ,שמירה על צדק שכזה יוביל אתכם ואותנו לחברה בריאה ומתוקנת יותר וכמובן הוגנת !!!

אנו,באמצעות צעד אחד קטן יכולים להתחיל את השינוי הגדול ביחס לעובדי הניקיון

 

0 תגובות
ניקיון משרדים במגוון וריאציות
15/11/2013 10:31
omer
ניקיון למשרד פעם בשבוע, ניקיון למשרד

איכות ניקיון המשרד שלכם משפיע ישירות על התדמית שלכם:


כל משרד זקוק לניקיון באופן קבוע ושוטף ישנם כאלה שצריכים מידי יוםישנם כאלו שצריכים ניקיון למשרד 3 פעמים בשבוע ישנם כאלו שצריכיםניקיון למשרד פעמיים בשבוע שנם עסקים קטנים יותר שצריכים ניקיון למשרד פעם בשבוע.אחד המשימותשיש לכל בעל עסק הוא לדאוג לניקיון המשרד הלכלוך שמצטבר במשרד במטבח ובנוחיות הואתוצאה טבעית של השימוש היומיומי בו ,אך על מנת לשמור על מראה נקי מסודרת ומרשים עםאווירה נעימה יש צורך לדאוג לשירותי ניקיון למשרד על בסיס יומיומי .כמובן כל משרדפועל בצורה שונה ,ולכן לכל משרד ישנן העדפות אחרות לגבי סוג הניקיון לדוגמא : ישנםמשרדים אשר מעדיפים שהניקיון שלהם יתבצע בשעות הבוקר

לעומת זאת ,ישנן משרדים אשר מעדיפים שהניקיון שלהם יתבצע דווקא בשעותהערב או אפילו כאשר המשרד ריק ואין עובדים ואין לקוחות .


העסקה של חברות לניקיון משרדים

בעבר שירותי הניקיון למשרדים היו מתבצעים בעיקר על ידי עובדי ניקיוןפרטיים ,בדומה למנקות בתים אשר מנקות בתים פרטיים ,אולם בשנים האחרונות קמו מספררב של חברות ניקיון אשר מספקות שירותי ניקיון למשרדים באופן כזה שבעל העסק אינומנהל משא ומתן מול העובד עצמו אלא רק מול חברת הניקיון המעסיקה אותו ולמעשה אין לויחסי עובד /מעביד עם אותו העובד ,בעל העסק חותם על חוזה עם חברת הניקיון לגבי שעותהניקיון ,מספר העובדים שמגיעים מה העבודות הכלולות בניקיון .


זכויות סוציאליות  לעובדיהניקיון

אם התייאשת מחיפוש אחר חברה לניקיון למשרד שלך והחלטת לקחת עובד באופןפרטי עיין בכל הזכויות הסוציאליות שמגיעות להם על פי חוק לאחר מכן עשה את חשבוןהכדאיות שלך . 

0 תגובות
חברה לניקיון משרדים
15/11/2013 10:24
omer
חברה לניקיון משרדים, ניקיון למשרדים

קצת מידע על חברות לניקיון משרדים ועל ניקיון משרדים


ישנם מגוון גדול של סוגי משרדים בארץ של אדריכלים רואי חשבון עורכי דין חברות השקעות חברות היי טק המשותף לכל המשרדים באשר הם הוא הצורך בניקיון שלהם מאחר וכל משרד מתלכלך ברמה כזו או אחרת במהלך היום ועל מנת לשמור על מראה נקי והרגשה נעימה במשרד יש לדאוג שיהיה נקי .


ניקיון משרדים – זה פרמטר חשוב בניהולו התקין של המשרד


ניקיון למשרדים הוא פרמטר חשוב מאוד ואפילו מרכזי בניהולו של כל עסק ,ניקיון למשרד באופן קבוע משפיע על מראה המשרד על הרושם שהוא מעביר ללקוחות ועל אחת כמה וכמה על עובדי המשרד .משרד נקי הוא משרד מושקע מוקפד ובעל רמה גבוהה .

ניקיון למשרדים מתבצע או עדיף לכם שיתבצע על ידי חברה שמתעסקת עם ניקיון למשרדים ,אומנם יש לכם גם אפשרות לשכור עובד פרטי אך קחו בחשבון כי כאשר תעסיקו עובד פרטי יחולו עליכם יחסי עובד מעביד עם אותו עובד עובד זה יהיה זכאי לחופשות שנתיות ימי מחלה וכל הזכויות שמגיעות לו על פי חוק ,וחשוב יותר לזכור מה יהיה כשהוא לא יגיע לעבודה ?מי יחליף אותו ?מי ינקה את המשרד ?היתרון של חברת ניקיון למשרדים היא שהם יכולים למצוא בקלות עובד ניקיון שיחליף את העובד וימלא את החסר בשעת הצורך .


לכן תקדישו מחשבה לפעולות העבודה שאתם צריכים מחברת הניקיון שתבצע מהם המקומות שבהם אתם רוצים שיהיה שם דגש ועל זה לחתום עם חברת הניקיון כי אם לא תעשו כן ולא תגדילו את הראש שכרכם יצא בהפסדכם  אז קחו את זה לתשומת ליבכם  לפני שאתם בוחרים חברה לניקיון משרדים

 

0 תגובות