עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
מאי 2014  (1)
מתנה מגניבה לילדים חמודים
28/05/2014 11:10
בועז ארמי

הזמנו דרך מרכז ההזמנות ספת פוף בצורת חיות. קיבלנו הביתה עם שליח את 'הפופיז' שהזמנו לאחר שלושה ימים. הילדים נורא התרגשו ומיד התאכזבו שהבינו שיקח יומומיים עד שהפופיז יגיע לגודלו הטבעי.

הפופיז יוצאים מהמפעל באריזת ואקום על מנת לשמור על איכות המוצר בזמן ההובלה והמשלוח. 'ההתנפחות' הגיעה ואיתה החיבוקים האין סופיים של הילדים. האמת, הפתיע גם אותנו איך הילדים התחברו והתנהגו כאילו הצטרף חבר חדש למשפחה

המגע הרך וההבעה של הפופיז כלב- (הזמנו את הכלב, כך לפחות דחינו את השיחה המשפחתית על חיית מחמד...) - גרמו לילדים לחבק ולהתחיל לדבר ולתכנן איפה ישב ועם מי יהיה ומתי.

הפופיז אכן כובש. שהגיע לגודלו הטבעי כבר היה חלק מהמשפחה. לבתי בת ה4וחצי הוא חבר נפש ומשמש גם כקהל להצגות וגם לשומר סודות חשובים. בני הבכור –בן 7- טוען כי הכי נוח בפוף פשוט להיזרק ולשבת/לשכב או לקרוא עליו.

ההבנה כי הפופיז הוא לא עוד בובה או צעצוע הגיעה שהילדים התחילו בקמפיין לבחירת שם !

כל אחד הציג את השם שלו תלה שלט על הפופיז וניסה לשכנע. מעבר להתלהבות הראשונית – חלפו כבר שלושה שבועות - 'שמחה', כן זהו השם הנבחר, לגמרי חלק מהמשפחה. אומנם אין לו הרבה דרישות אבל הוא מספק רגעי אושר לילדים שלא לדבר על כמות התמונות שיצאו מאז שהגיע. הקושי היחידי שאני חושב עליו מעבר ליומיים של ההתנפחות למצב הטבעי הוא הויכוח היומיומי ש 'שמחה' לא יוצא מהבית...!

לא הרבה מוצרים לילדים עוברים את מדד ה 'יומיים התלהבות' – הפופיז עומדים בגאון ושברו את השיא. כמעט חודש 'שמחה' איתנו. קנה את מקומו, הילדים מבסוטים, אנחנו 'שיחקנו אותה' שקנינו אותו לילדים וניראה שהוא יהיה איתנו עוד הרבה זמן.

 

הכותב הינו אבא מבסוט שלא מדובר בעוד גאדג'ט מצפצף...  072-2400464  וגם אתם מסודרים

 או בקישור הבא>>> http://enteractive.co.il/pufiez/


 

1 תגובות