עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

חברת GO4IT מתמחה במתן פתרונות מסחר אוטומטי לסוחרים בשוק ההון הישראלי.

GO4ITRADER - מערכת מסחר אוטומטי מתקדמת וחדשנית למסחר בבורסה הישראלית, המערכת מתממשקת למערכת ה FMR שלך.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מסחר עצמאי בבורסה
17/03/2013 06:24
Go4it, מסחר אוטומטי
מסחר עצמאי בבורסה, מסחר בבורסה, מסחר עצמאי
מסחר עצמאי בבורסה 

בפוסט תוכל לקרוא כיצד ניתן לבצע מסחר עצמאי בבורסה וכן כיצד לקבל מערכת מסחר אוטומטית ללא תשלום.

מסחר בבורסה עשוי להתריע לא מעט מאזרחי ישראל שכן מחוסר ידע הם חושבים שמי שמבצע מסחר בבורסה הוא סוג של מהמהר. נכון , לא מעט מאזרחי בישראל המבצעים מסחר בבורסה בישראל  מפסידים את כספם וזאת מכיוון שהם לא מתייחסים לביצוע מסחר עצמאי בבורסה בצורה רצינית ומקצועית.  זכור - כאשר אתה מבצע מסחר עצמאי בבורסה- ככל שתתמקצע יותר - תרוויח יותר כסף

חלק מהמבצעים מסחר עצמאי עוברים קורסים ללימוד מסחר בשוק ההון וחושבים שזהו, מחר הם הופכים להיות מיליונרים, נכון, קורס לביצוע מסחר בשוק הון עשוי לתרום לא מעט אך על מנת להשיג תשואה חיובית מביצוע מסחר עצמאי בבורסה עליך לרכוש ניסיון ועוד ניסיון ועוד ניסיון... לעקוב, לתעד להפיק לקחים וללמוד כמה שיותר מטעיות ומהצלחות - זו הדרך להצלחה בביצוע מסחר עצמאי


- כיצד לבצע מסחר עצמאי בבורסה בישראל ? 

 על מנת לסחור בבורסה בישראל עליך להיות בעל חשבון השקעות, לאחר שתפתח חשבון ותפקיד כסף לשם ביצוע ההשקעה, תקבל שם משתמש וסיסמא למערכת מסחר וזהו אתה יכול להתחיל לבצע מסחר  בבורסה.... במידה ותפעל כך תפסיד את כל כספי השקעתך תוך זמן קצר ! 

בביצוע מסחר עצמאי בבורסה את האדון לעצמך, אין לך מנהל או בוס "שיושבים לך על הראש" ולכן חובה עליך לדואג ללמוד ולשפר את יכולות המסחר שלך ככל הניתן.

הנך מוזמן לגלוש לאתר הבית וליהנות ממגוון מסלולי מסחר בבורסה הכוללים עמלות מסחר אטרקטיביות במיוחד, שירותי מסחר מתקדמים וכן אפשרות לקבלת מערכת מסחר אוטומטי ללא תשלום ! 

מסחר אוטומטי זה GO4IT 
0 תגובות
אלגו טריידינג - אופציות מעוף
08/09/2012 16:39
Go4it, מסחר אוטומטי
מערכת מסחר, אופציות מעוף, מסחר עצמאי, מעוף
בפוסט זה תוכל לקרוא על חשיבות השימוש במערכת מסחר אוטומטי - אלגו טריידינג כאשר אתה מבצע מסחר אופציות מעו"ף

אפיק ההשקעה אופציות מעו"ף נחשב לאחד מאפיקי ההשקעה המאתגרים והמתגמלים ביותר בבורסה הישראלית. ניתן להרוויח עשרות ואף מאות אחוזים ביום מסחר בודד, לעתים אף בדקות ספורות. זה הצד הטוב שהסוחרים המתחילים רואים, כעת נגלה לך נתון סטטיסטי - למעלה מ 90% מהסוחרים באופציות מעוף מפסידים את כספי השקעתם ! 

מסחר באופציות מעוף נחשב " משחק סכום אפס " מסחר שבו על כל שקל שאתה מפסיד סוחר אחר מרוויח וההפך. לכן עליך להשיג יתרונות רבים ככל הניתן על פני סוחרים אחרים, יתרונות אלה יעלו לך את הסיכוי להשיג תשואה גבוה יותר כאשר אתה מבצע מסחר עצמאי . מערכת מסחר היא הקשר שלך לבורסה, ככל שמערכת המסחר תהיי מתקדמת יותר כך יהיו לך יתרונות רבים יותר על פני משקעים אחרים, מערכת מסחר אוטומטי למסחר באופציות מעוף - אלגו טריידינג. תאפשר לך להיות עם יתרונות רבים מאוד על פני משקעים אחרים

מהם היתרונות במסחר אוטומטי - אלגו טריידינג

1.אפשרות לבצע מסחר על מספר סטרייקים במקביל.
2.אפשרות לנהל סיכונים בצורה מתקדמת 
3.אפשרות לזוז ממסך המחשב.
4.זמן תגובה של מילי שניות.
5.מעכב אחר מקורות מידע רבים וביצוע פעולת קניה מכירה בו במהירות של פחות מחצי שנייה..

הנך מוזמן ליצור קשר ולהתנסות במערכת מסחר אוטומטי ללא כל תשלום וללא כל התחייבות, המערכת מתממשקת למערכת ה FMR שלך, אינך צריך לפתוח חשבון השקעות חדש או לעבור חשבון, כל שעליך לעשות הוא לבקש הרשאות טסקבר מבית ההשקעות שלך ( הרשאות להפעלת מערכת מסחר אוטומטי )

מסחר אוטומטי זה GO4IT 

0 תגובות
אלגו טריידינג ומסחר עצמאי
08/09/2012 07:08
Go4it, מסחר אוטומטי
מערכת מסחר, מסחר אוטומטי, מסחר עצמאי, מעוף
במסגרת  פוסט זה ניידע אותך אודות חשיבות ביצוע מסחר עצמאי באמצעות מערכת מסחר אוטומטי - אלגו טריידינג

על מנת להסביר למה חשוב מאוד לסחור עם מערכת מסחר אוטומטי כאשר אתה מבצע מסחר עצמאי נביא דוגמה מתחום מירוץ המכוניות.
כל הנהגים במירוץ המכוניות שואפים להגיע למקום הראשון, כל נהג מעוניין לקבל את המכונית בעלת היכלות הגבוהות ביותר על מנת להיות עם יתרונות רבים ככל הניתן על נהגים אחרים ובכך להעלות את הסיכוי שלו להיות ראשון במירוץ. כך בדיוק ב מסחר בבורסה, כולם רוצים להרוויח ( להגיע למקום ה 1 ) ככל שיש לך מערכת מסחר מתקדמת יותר ( מכונית מירוץ ) כך יהיו לך סיכויים גדולים להשיג תשואות חיוביות גבוהות.

כיצד משיגים מערכת מסחר אוטומטי.

1.עליך לבקש מבית השקעות שאצלו מתנהל חשבון המסחר שלך מערכת מסחר אוטומטי, במידה ובית ההשקעות טוען שאין לו דבר כזה עליך לעזוב אותו, אין כל סיבה שהוא יחסוך על הגב שלך.

2.פניה לחברת GO4IT  לשם קבלת מערכת מסחר אוטומטי לשבועיים התנסות ללא כל התחייבות.

מסחר אוטומטי זה GO4IT 
0 תגובות
מסחר עצמאי בישראל
03/09/2012 11:03
Go4it, מסחר אוטומטי
מסחר אוטומטי, מערכת מסחר, מסחר עצמאי, מעוף
לא מעט מאזרחי ישראל החלו לבצע מסחר עצמאי, הנטל הכלכלי ויוקר המחיה דוחפים יותר ויותר מאזרחי ישראל לחפש אחר מקורות הכנסה נוספים.

על מנת לבצע מסחר עצמאי בישראל עליך לפתוח חשבון בבית השקעות, מבית ההשקעות תקבל מערכת מסחר שאתה תוכל לבצע קניה ומכירה של ניירות ערך.

ככל שמערכת המסחר תהיי מתקדמת יותר כך יהיו לך יתרונות רבים יותר על פני סוחרים אחרים, מערכת מסחר אוטומטי היא המערכת המתקדמת ביותר שתוכל לקבל מבית השקעות. בית השקעות אשר לא מעניק לך מערכת מסחר אוטומטי כחלק מהשרותים שהוא נותן לך אין לך מה לחפש אצלו ! למה לך להתחיל את המסחר מעמדה נחותה יותר כאשר סוחרים אחרים ייהנו מיתרונות הטכנולוגיה ובפועל יהיה להם סיכוי גבוה יותר להרוויח במסחר.

הנך מוזמן לבקר באתר הבית ולהתנסות במערכת מסחר אוטומטי ללא כל תשלום וללא כל התחייבות. ! 

מסחר אוטומטיזה GO4IT 
0 תגובות
מסחר אוטומטי
28/08/2012 07:29
Go4it, מסחר אוטומטי
מסחר בבורסה, מסחר עצמאי, מסחר אוטומטי
במסגרת מאמר זה נעמוד על חשיבות השימוש במערכת מסחר אוטומטי כאשר אתה מבצע מסחר בבורסה.

ישראל נחשבת למעצמה טכנולוגית בלא מעט תחומים, אך לצעירינו הרב בכול הקשור לתחום תכנות למסחר בבורסה אנו עדיין הרחק בתחילת שנות ה 2000.
על מנת ליהנות מיתרונות הטכנולוגיה גם במסחר בבורסה עליך לסחור באמצעות מערכת מסחר אוטומטי אשר תעלה משמעותית את היתרונות שלך על פני סוחרים אחרים שגם הם כל מטרתם להרוויח מהמסחר.

מסחר עצמאי החל להיות נפוץ יותר ויותר, זמינות האינטרנט ושתף המידע גרם למשקעים להעדיף לדאוג לכספם באופן אישי  במקום לתת לברוקר אשר מנהל מספר רב של תיקים לנהל אותו.

מערכת מסחר היא הקשר שלך לבורסה, ככל שמערכת המסחר מתקדמת יותר כך יהיו לך יתרונות רבים יותר על פני סוחרים אחרים. אם נדמה את המסחר בבורסה למירוץ מכוניות נבין כי כשם שנהג מכונית המירוץ שואף לנהוג במכונית עם הביצועים הגבוהים ביותר על מנת להגיע למקום הראשון כך גם אתה כמבצע מסחר בבורסה צריך לשאוף " לנהוג" באמצעות "מכונית המירוץ" המתקדמת ביותר - מערכת מסחר אוטומטי ! 

הנך מוזמן לבקר באתר הבית ולהתנסות במגוון מערכות למסחר אוטומטי ללא כל תשלום וללא כל התחייבות. אינך נדרש לפתוח חשבון השקעות חדש או לעבור חשבון, כל שעליך לעשות הוא לבקש הרשאות טסקבר ( הרשאות להפעלת מערכת מסחר אוטומטי ) מבית ההשקעות או הבנק שבו מתנהל חשבון ההשקעות שלך .

מסחר אוטומטי זה GO4IT 


0 תגובות
מסחר בבורסה
27/08/2012 09:27
Go4it, מסחר אוטומטי
מסחר בבורסה, מסחר עצמאי, מערכת מסחר
במסגרת מאמר זה נעמוד על חשיבות השימוש במערכת מסחר מתקדמת ככל הניתן כאשר אתה מבצע מסחר בבורסה.

כולם רוצים להרוויח מהמסחר בבורסה, יחד עם זאת על מנת להרוויח מהמסחר בבורסה עליך להיות בעל יכולות ויתרונות טובים משל סוחרים אחרים שגם הם מטרתם להרוויח מהמסחר.

מערכת המסחר היא הקשר שלך לבורסה, ככל שמערכת המסחר תהיי מתקדמת יותר כך יהיו לך יתרונות רבים על פני סוחרים אחרים, מערכת מסחר אוטומטי היא המערכת המתקדמת ביותר שתוכל להשיג  ושתעניק לך את היתרונות הרבים שאתה חייב על מנת להעלות את הסיכוי שלך להרוויח.

נדמה לרגע את המסחר בבורסה למירוץ מכוניות, כפי שנהג מכונית המירוץ מנסה להשיג את המכונית בעלת הביצועים הגבוהים ביותר על מנת להעלות את הסיכוי שלו להגיע ראשון בתחרות כך גם אתה כמבצע מסחר עצמאי חייב לחפש יתרונות רבים ככל הניתן.

להלן חלק מהיתרונות בשימוש במערכת מסחר אוטומטי כאשר אתה מבצע מסחר בבורסה:

1.מהירות תגובה - מהירות תגובה של מערכת מסחר אוטומטי גדולה בהרבה ממהירות תגובה של בן אנוש, מתן מענה למצבי שוק שונים מתרחש במהירות של מילי שניות.

2.אפשרות למסחר במספר ניירות ערך במקביל - כבן אנוש לא תוכל לסחור במספר ניירות ערך במקביל, מערכת מסחר אוטומטי סוחרת במקביל על מספר ניירות בו זמנית ללא כל בעיה.

3.ניהול סיכונים מתקדם - במערכת מסחר אוטומטי קל יותר לנהל סיכונים מאחר והתוכנה עושה זאת בצורה קרה ומדויקת

4.אפשרות לקום ממסך המחשב לעיסוק בעיסוקים אחרים.

5.אפשרות לזוז ממסך המחשב לנוח, הישבה מול המסך במשך כל יום המסחר עושה נזקים לעניים, לגב לצוואר ועוד, כאשר אתה נותן פקודות אוטומטית התוכנה " מתייבשת " במקומך מול המסך כאשר אתה יכול לקום לנוח.

הנך מוזמן לבקר באתר הבית ולהתנסות במערכת מסחר אוטומטי ללא כל תשלום וללא כל התחייבות ! 

מסחר אוטומטי זה GO4IT 

0 תגובות
מסחר עצמאי
27/08/2012 08:55
Go4it, מסחר אוטומטי
מסחר אוטומטי, מסחר בבורסה, מסחר עצמאי
המסחר בבורסה קורץ ללא מעט מאזרחי ישראל המעוניינים להכניס הכנסה נוספת, החלום על התעשרות מהירה ורווחים גדולים מישיבה מול מסך המחשב קורץ לכולם, לאחר שמתחילים לבצע מסחר עצמאי מבינים שהדבר לא קל כפי שחשבת. עליך לזכור את הכלל הפשוט מאוד - במסחר בבורסה ככל שתתמקצע יותר , תרוויח יותר ! 

על מנת להעלות את הסיכוי שלך להגדיל את התשואה שלך עליך לעשות מספר צעדים
להלן חלק מהם:

1.עליך להוזיל את עמלות המסחר ושירותי המסחר שאתה מקבל מהברוקר שאצלו מנהל חשבון ההשקעות שלך, הוזלת העמלות עשויה להגיע למאות ואף לאלפי שקלים מידי חודש בחודשו!

2.כולם רוצים להרוויח כאשר הם מבצעים מסחר בבורסה, עליך להשיג כלים רבים שיתנו לך יתרונות רבים ככל הניתן על פני משקעים אחרים. אחד מהיתרונות הבולטים שתוכל להשיג הוא מערכת מסחר אוטומטי! 

3.רשת האינטרנט עמוסה במידע אודות אפיק ההשקעה שבחרת לסחור בו, למשל פוקום שוק ההון, בו תוכל ללמוד לא מעט ולהתייעץ עם מומחים בתחום.

הנך מוזמן לבקר באתר הבית ולהתנסות במערכת מסחר אוטומטי ללא כל תשלום וללא כל התחייבות !

מסחר אוטומטי זה GO4IT 

0 תגובות