עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
מוזיקה,ריקוד,חיות,וכתיבה..אלה דברים שבאמת מאפיינים אותי.
אני לא רוצה לשאיר פרטים עלי מסיבה אחת.:
זה לא כדי למשוך תשומת לב לילדה ללא פרטים ,זה רק בגלל שאני רוצה להשאר כזאתי שלא יודעים עליה כלום ..
לא הרבה מכירים את מה שאני כותבת ולמען האמת לא הרבה יודעים שאני כותבת.. אני יעלה פה סיפור שלי כל פעם כמה פרקים ואולי בהמשך נעשה אחד חדש .. מקווה שתהנו וקריאה נעימה :)
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
סיפורים ופרקים
Were Have You Been ..? -המשך פרקים 4-5
30/04/2012 16:49
נועה
המשך פרקים 4-5
פרק 4-
נכנסתי לחדר ונעלתי את הדלת ישר , הייתי חייבת לפרוק איכשהו את כל מה שיש עלי את כל היומיים האלה אז שמתי בגד ים והלכתי לשחות  ולהתאמן לקראת תחרות שיש בקרוב , אני מקווה שג׳סי יתאושש עד אז כי הוא אף פעם לא פיספס תחרות שחייה שלי כמו שאני בחיים לא פספסתי תחרות ריצה או משחק כדורגל שלו ..
 כשגמרתי לשחות הלכתי הביתה להתקלח ולישון כי כבר היה מאוחר ... 
יום ראשון, קמתי לבית הספר ,התארגנתי וישר הלכתי בלי להעיף מבט או מילה . 
הגעתי בדיוק בצילצול ונכנסתי ישר לשיעור כימיה , הבן זוג שלי במעבדה היה במקרה החבר הכי טוב של ג׳סי, קוראים לו עמית גם הוא היה ספורטאי בדיוק כמו ג׳סי והיו לו עיניים חומות גדולות וגומות והוא היה גבוה , הוא לא הפסיק לרגע לשאול מה שלומו ואיך הוא מרגיש למרות שכל השישי שבת הוא היה איתו בבית החולים . כשנגמר השיעור הוא קבע שנלך ביחד בערב לג׳סי וככה עשינו היינו שם מ7 בערב עד 1 בלילה ודיברנו המון ויצא לי להכיר אותו ולראות מי הוא באמת ולא רק איך הוא בניסויים בכימיה ..
 כשחזרתי הביתה אמא חיכתה לי בחדר לשאול ולצעוק מה עשיתי עד מאוחר ולמה הפלאפון שלי היה מכובה, לא רציתי להגיד לה שהייתי עד עכשיו בבית חולים עם חבר של ג׳סי אז אמרתי לה שלמדתי ואז הלכתי לשחות .. 
או שממש לא היה לה כוח או שהיא פשוט לא רצתה להתייחס לזה שהשיער שלי לא רטוב או אם יש לי בגד ים בתיק.
עבר שעה עד שהצלחתי להרדם ואז בר התקשר והתלונן למה לא עניתי לא ולמה הפלאפון שלי היה מכובה ומי יגיע היום שאני כן יסכים לדברים שהוא אומר ולא יתווכח וככה במשך חצי שעה עד שלא יכולתי יותר וניתקתי . הלכתי לישון בתקווה שמחר לא יהיה יותר צרות ואמא שלי לא תכעס ובר יחזור להיות כמו שהיה בהתחלה ושג׳סי יחזור הביתה..

פרק 5-
אחרי יום לימודים קצר וכמו כל יום שני אנחנו לומדים רק עד 12 הלכתי הביתה,
כל היום חיפשתי את פניו של עמית.. ראיתי אותו רק לפני השעה הראשונה ממהר לאנשהו ואז לא ראיתי אותו יותר , ישר כשהגעתי הביתה פשוט בלי סיבה התקשרתי לגיל מצאתי את המספר שלו בפלאפון של ג׳סי , התקשרתי אליו והוא ענה בכל מופתע ואמר :״ ג׳סי השתחררת מבית החולים?״ 
אמרתי בכל חלש ״הלוואי״ ואז עניתי לו שזאת אני ואני רוצה להיפגש איתו ואם הוא יכול להיפגש היום בשעה 5 בגינה ליד הבית שלי והוא אמר שהוא כבר בא.
כשהוא הגיע פשוט חייכתי בלי סיבה ,וזה פשוט קרה נישקתי אותו ואני לא יודעת למה ולא יודעת איך פשוט עשיתי את זה והרגשתי נפלא שחכתי מזה שיש לי חבר ומכל הצרות !..
אחרי יומים נפלאים עם עמית  , בר התקשר ואמר שהוא רוצה שאני יבוא אליו , כשהגעתי ונכנסתי לחדר שלו הוא בא וחיבק אותי ואמר שהוא אוהב אותי ושהוא מצטער על הריב שהיה לנו ועל כל הויכוחים המיותרים .
 שהסתכלתי לו בעינים ראיתי כמה הוא כנה ואני לא יכולה שלא להאמין לו .. 
יש לו עיניים כחולות כהות שאתה מסתכל עליהם ולא יכול להפסיק והשיער השטני המדהים שלו והחיוך הרחב והחיבוק המחמם שלו...
אמרתי לו שגם אני אוהבת אותו אבל בתוך עצמי ידעתי שאני לא מספיק כנה וכל יום שאני אוהבת יותר את גיל אז אני אוהבת את בר פחות ... אחרי שבוע מסובך ביותר שנפגשתי עם עמית והיה מושלם ,ושנפגשתי עם בר והיה כל כך כיף, הגיע משהו לא צפוי ... הגיע תמונה, וכמו שאומרים תמונה אחת שווה אלף מילים ..
0 תגובות
« הקודם 1 2 הבא »