עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
河豚 דג יפני
27/01/2018 22:19
nadiv giora
דג יפני
בפרברי יפו בין יהודים לערבים, בשוק המקומי, בתערובת התבלינים, בבית עני שלא היה מה לאכול, גדל עמוס בציר, בן לאב אוסטרי ואמא הונגריה. העדרויותיו מבית הספר לא היו נדירות, ובגיל הבגרות החל לשוטט בעולם בחיפושים אחרי האמת שמסתתרת מאחורי האני. לצייר אהב מגיל קטן, ובכל הטיולים בעולם התפרנס ממכירת ציורים. חלקם רישומים מהירים שאפשרו לו לאכול. בבוקר קר במיוחד נחת בטוקיו שם שכר חדר עם חברה שלימים תהיה אשתו. את כולו השקיע בציור. מפעת הקור התכסה בניילון, ושמיכה וכך יכול היה לצייר. את הציורים תלה על הקירות, והתבונן בהם בעודו רעב לפת לחם. כאשר לא היה מסוגל יותר לסבול את הרעב נהג לגנוב דגים מכלוב גידול בים הפתוח בקרבת מגוריו. ביום גשום קנה במכולת השכונתית אורז, ושם פגש באישה אמריקאית שגילתה בו ענין וניהלה עימו שיחה. עמוס סיפר לה שהוא צייר, והיא ביקשה לראות את הציורים. היא בחנה בריכוז רב את הציורים שעל הקיר. בלא אומר הבינה שמדובר באמן בעל שיעור קומה. הציורים על בד קנבס ,בצבעי שמן עדינים ומדוייקים, נגעו לליבה. היא הודתה לו ועזבה את המקום. למחרת הגיעה האישה עם בעלה היפני ברכב שרד מפואר.הבעל הציג את עצמו בשם יושידה יממטו. גבר רזה , ממושקף, משדר סמכות, שלא הטריח את עצמו להסתכל לכוון של עמוס. הוא בחן את הציורים, וכעבור חמש דקות אמר שבדעתו לקנות את כל הציורים. מה המחיר שאל באגרסיביות? עמוס התלבט ובסוף ענה ליפני שהמחיר לכל הציורים הוא 70.000$. בלי להתבלבל היפני שילם בכסף מזומן. עמוס סייע לו להכניס את הציורים לתא המטען. לימים הצטער שלא נקב בסכום יותר גבוה. אחד מהציורים שנמכרו ליפני היה אהוב עליו במיוחד, והוא החליט בדיעבד לחזור ליפני ולרכוש ממנו את הציור ב20.000$. היפני סירב. אם כך הציע לו עמוס שישכיר לו את הציור לשלושה חודשים, והוא יצייר אותו פעם נוספת. גם לכך סירב היפני. במשך חודשים ארוכים התלבט כיצד יוכל לרצות הקונה היפני שלימים התברר כאוצר אמנות של חברה יפנית גדולה ממנה קיבל תקציב לרכוש אמנות במליוני דולרים. אני אביא לכאן דג פוגו 河豚, אנקה אותו לפניך, אבשל אותו במחבת, ואכל ממנו. אם לא אמות תוך שעה מהרעלה, אוכל לרכוש ממך בחזרה את הציור. היפני הסכים. דג הפוגו היפן נחשב למנה יוקרתית, ורק שף מוסמך רשאי להכינו, שכן הוא מכיל רעל טטרודוטוקסין, שהוא יותר רעיל מציאניד. אם הדג לא נוקה כראוי עלולה להתפתח הרעלה שתגרום לבחילה, הקאות, שיתוק ולמוות מחנק בעוד הקורבן בהכרה מלאה. רוב הקורבנות ביפן היו דייגים שהשתתפו בהתערבות רולטה רוסית מי יחיה אחרי טעימה מהדג, או חובבי בישול שטעו בהכנה. עמוס הכין את הדג ואכל ממנו לעיני היפני הנדהם. כעבור שעה דרש מהיפני את הציור כמוסכם. היפני סירב בטענה שהדג לא היה פוגו. אם כך אמר לו עמוס בוא ניתן לחתול את השאריות ונראה אם יחיה. אם החתול ימות אתה תחזיר לי את כל הציורים שרכשת ממני ללא עלות, ותתחייב לקנות כל ציור שאצייר בעתיד. היפני הסכים. כעבור חצי שעה החתול מת, והעסקה יצאה לפועל. 
0 תגובות
Blue Royal
07/10/2017 16:18
nadiv giora
לקראת הנסיעה למלון היוקרתי בכרתים קנה הקבלן 3 חולצות מדיפי זיעה ושלושה זוגות מכנסי חקי מתוצרת The north face. אמרו לו שהמלון הוא 6 כוכבים, והביגוד בהתאם גם בבריכה בים.לאישתו מכר סיפור שהוא עובד בחצבה על מחפרון. קוסטאס נהג המונית שבא לשדה התעופה בהרקליון לקבל את פניו אחז בידו שלט Welcome Brother Dave. הקבלן נכנס למרצדס. הדרך למלון Blue Royal Sansimar n משתרכת מזרחה לכוון העיר הנפלאה Chania , לאורך החוף בין מטעי זיתים. בהגיעם למלון הנפלא המשתרע על פני 280 דונם מתוקטקים, התמקם בדירת הקייט לה צמודה בריכה כחולה ממנה נשקף הים. מרבית התיירים הם גרמנים, ובמלון חל איסור על הבאת ילדים או בעלי חיים. בבוקר הלך לבריכת מי הים החיצונית בסמוך לקו החוף. הכיסאות תפוסים היו ע"י הגרמנים, שדברו בלחש מקפיא בטונים שאוזניו של הקבלן אינן מורגלות להן.
בתום שחיה קצרה פנה לקבינה מבד שם התיישב על כסא, בעוד רגליו טבולות במיכל המכיל, דגים קטנים,שנוגסים בכפות הרגליים. העלות 10 Euro לחצי שעה. הקבלן הזמין בירה. הכסא לידו היה פנוי, והוא הסיט בעדינות את מבואת הבד לצורך פרטיות. הגרבצת שחטף בטרקטור הציקה,והוא שלף את הכלי,ושלשל אותו למיכל הדגים. הדגים התנפלו על הכלי, והקבלן צווח מתענוג. האורחים בבריכה חשבו שמשהו מתלהב ממוסיקה. אורחת יפה הבחינה במרחש, ובחורות מהבריכה חשו להציץ דרך חרכי הקבינה ולהתפעל מקצב גדילתו של של הכלי בגין פעילות היניקה של הדגים. הכלי הענק היה שקוע במיכל השקוף, וניתן היה להבחין בדג גדול מבצע בו מין אוראל. מנהלת האירועים במלון חשה לצפות בתגלית, ולקראת הערב כבר החתימה את הקבלן על חוזה שמן. המלון פרסם על לוח המודעות אודות מופע יחודי בסגנון טברנה יוונית בשם " דייג ללא חכה " . 

דייג ערום
למופע הגיעו אורחים ממלונות שכנים והוא התקיים בחוף של הBlue Royal.מנהלת אירועים קשוחה לבושה בשמלת סטין שחורה, סיפרה בגרמנית שבמופע הזה ירקוד אדם ערום בקו החוף עד אשר יתלבש לו לוקוס על הכלי.ינתן אישור לבחורות ערומות לקפוץ למים  ל3 דקות, ולנסות להשיל את הדג מהכלי. מי שתצליח תזכה לאכול את הדג עם הקבלן ולבלות עימו לילה.התזמורת נגנה, הקבלן בצע מופע התערטלות שלא מבייש רקדן מהמולין רוז. כשנכנס למים החלו דגים רבים לשוט סביבו. בין הדגים בלט כריש אפור. הקבלן השתמש בשיטה של המושבניקים להבריח כרישים: הוא קשר סברס שהוטבל בדם, לחוט ניילון. הכריש נגס מהסברס ונעלם לכל תשואות הקהל.בנות רבות כבר התפשטו על קו החוף. הנצחון על הכריש השאיר רושם הירואי של כל יכול.לפי הנחייתה של מנהלת האירועים Fraukee Luhmann הוא מרח על גופו שמן זית, ולראשו עטה זר מעלי זית מעוטר בזהבים ונוצצים. לצידו נכנסה למים ערומה המנהלת היפה. מראיה לצידו גרם לכלי לבלוט מבין משברי הגלים, דבר שהקשה על הדגים ללכוד את הקצה. כאשר הכלי היה במצב טוריה מוחלט התפשטו הבנות, והחלו לעשןולהתפלש בחול הלבן משמחה נטולת דאגות.אימהות ואבות הצטרפו לטירוף כאחוזי אמוק. לוקוס אחד גדול הצליח לקפוץ על הכלי ולבלוע את רובו.הקבלן נשכב על הגב עד שאחת הבנות תסיר ממנו את הדג.בחורה אחת אחזה בראש של הדג והידקה את פיו כה חזק, כרצתה לאמר לדג לאכול את הטוריה.אסור לי לאבד את הכלי צווח מכאבים לעבר האישה הפראית.כלי אחד איבדת בחצבה ,אז תאבד גם כלי בכרתים ענתה אישתו.                                                            
0 תגובות
Plotarkoos
27/07/2017 11:59
nadiv giora
Plotarkoos
ביום חם עת חרש את השדות הירוקים בטרקטור הכחול, צפה הקבלן דייב סוויני לקו האופק ,וחש כי לפניו ים כחול ובמרכזו אי ירוק. הוא ראה את עצמו פורס מפה לבנה בקו החוף המוצל ומשכשך רגליו במי הבדולח הצלולים. על המפה מונחים מעדנים מהמטבח היווני. צנצנת אחת דמתה לעריסה שכה אהב, ובדמיונו הוא רובץ בחופו המדהים של כפר דייגים, בעוד המים הנעימים חובקים אותו בליטוף עדין, אליו הוא משתוקק יותר מכל. בחום הכבד של המושב החשוף לשמש, חש בתובנה, כי בגלגול הקודם היה אל יווני, שהשתתף במסיבות הכל כלול. לפרקים היה שואל את עצמו מדוע אינו דייג, ולמה נגזר עליו לגדל ירקות בחום הלוהט.
כעבור שבוע הגיע לכפר הדייגים הקסום Pigudi ביוון. הוא השכיר חדר המשקיף לים, והדליק נר ישועה. זכר שבוטנים בסלסלה גרמו לו לאלרגיה. בערב התערבב בקהל של מקומיים בטברנה של יאניס. מהר מאד הבין שיאניס הוא התאום המולד שלו בדמות של דייג יווני. בקבוקי האוזו הקטנים והמזטים עשו את שלהם, ולקראת חצות מצא את עצמו רוקד עם יאניס במרכז הרחבה. אחד הרוקדים אמר לו שהרקדנית היפה במעגל היא הבת של יאניס. יתר הדייגים ישבו מסביבם על הרצפה ונעו בקצב המשכר שהכתיבו הנגנים. לקראת הבוקר התעורר על החול הכהה עטור צדפים רטובים, מהולים בצינת הבוקר. פלוטרכוס הבת של יאניס הביאה ארוחת בוקר. הלבוש הספרטני בטוניקה לבנה חשפה שד לבן יפה יותר מאגס איטלקי. השם פלוטרכוס, השד הצחור, והריח של האוכל סחררו את מוחו. התרחשות פסיכולוגית גררה ראקציה פיסיולוגית. הכלי כבר במצב טוריה עברה מחשבה בראשו. הוא נענה להזמנתה להפליג בסירת מפרש מסביב לאיים המדהימים. מול הרוח הרימה פלוטרכוס את מערך המפרשים. דייב לא הצליח להבין כיצד הסירה מצליחה להתקדם כמעט נגד הרוח, ומדוע אינה מתהפכת. פלוטרכוס התפשטה. במפרץ שומם הטילה עוגן, אכלו תמנון בחומץ מטובל בשמן זית, שתו יין לבן, וקינחו באבטיח.
אושר עלאי הציף את ליבו. הסירה נעה בקדמית מפנה שמאלי ב 7 קשר. הוא נעמד בחרטום ערום ופרש את ידיו לצדדים בתנוחת ל. דה קפריו. טוריה מול הרוח. מהים נשמעה מנגינת סירנה מפתה. גל שהוטח בסירה הפילו למים. מחשבות אובדניות עברו במוחו, שמה יטרף ע"י כריש, או שתמנון ענק יגרור אותו למצולות. הוא דמיין שנפל מטרקטור, ונגרר על הקרקע בעודו אוחז בקצה חבל מחבילת חציר שיצאה מהמכבש. אולם בים לא מצא חבל. הים עלה, והרוח נשבה סביבו בעוצמה מפחידה. כפות הרגליים התכווצו, והוא שאף רסיסי מים בכמויות.  אני צריך לנצל את מצב הטוריה חשב, והתהפך על הגב. אבר מינו הענק הזדקר מעל הגלים כמגדלור. פלוטרכוס בדמות סירנה קשרה חבל לקצה הטוריה, וגררה אותו לסירה, שם עבר שאיבת נוזלים כמקובל בשיקום אחרי טביעה.
תוצאת תמונה עבור ‪lighthouse sexy‬‏


                                                                            
0 תגובות
מהדחקה להפנמה
19/04/2017 01:04
nadiv giora
דייב מעיז לחקור את כישוריו בתחומים שונים, ולבחון ללא חשש את גבולות הגזרה.
החקירה תמיד חסוייה, ואיש אינו מודע לה למעט מחצית מתושבי חוף הכרמל.
למה הכוונה: הוא בוחן את הגבול עד כמה אנשים יאמינו לסיפוריו,ובאיזה מידת אמינות יוכל להתחזות לדמויות, שבסתר ליבו הוא שואף להיות כמותם. 
לצורך כך הוא פיתח תחביבים המשמשים מקפצה לתאוותיו הרוחניות והגופניות. לאחרונה קנה מגלה מתכות ימי שבעזרתו הוא מוצא תכשיטי זהב שנאבדו על החוף. הוא לובש קליפסו וצועד בקו המים הרדודים עם אוזניות. המטרה שלו מובהקת: 
לאתר טכנולוגיה שתניב זהב, וגם מגע מיני. הוא משתמש במגל"מ על הישבנים היפים שבחוף בטענת שווא שמתחת לבחורה הוא שומע צליל המזוהה כביכול כזהב. במקרים רבים אחרי שאמר לבחורה שמתחתיה יש זהב הוא מפעיל את תרגיל "הפרסה האחורית" שמתרחש במים רדודים בין משברי הגלים המשמשים להסוואה: בעודה קמה מהחול הוא זורק למים חפץ מתכתי, מניח עליו את המגל"מ ונותן לבחורה לשמוע את הצליל. הבחורה נדלקת ואז הוא מורה לה לחפור בדיוק מתחת למגל"מ. בעוד היא חופרת בין המשברים הוא נכנס בה מאחור. כמעט בכל צלילה חופשית הוא מוצא מטבעות, עגילים, תליוני זהב, ותכשיטים, ואף מצליח לעשות סקס.  
באחד הימים גילה שהוא מסוגל לצייר את עצמו בלי מראה בעיניים עצומות. 
את כשרון הציור החליט לתרגם לכסף, וכמו השימוש במגל"מ חשב על קומבינה שתביא גם סקס מזדמן. לשם כך נסע לפריז לרובע מונטמרט המפורסם,  ורכש פינת אמן בקצה המדרכה בסמוך לאמנים אחרים. את לבושו שינה לצייר בנוסח צרפתי, והתאפר כדי להסתיר את זהותו מפני תיירים מישראל שעלולים לזהותו.

 תוצאת תמונה עבור ‪painters in montmartre‬‏
                                                                     
תיירת מזדמנת מהולנד בשם קלמנטין ביקשה ממנו לצייר אותה בפורטרט חזיתי. 
הוא הסביר לה שהוא ניחן ביכולת מיוחדת לצייר ממבט אחד חטוף, בכוח זיכרונו בלבד. 
את יכולה ללכת לשתות קפה ובעוד שעה הציור שלך יהיה מוכן, הודיע לתיירת. 
ואכן כך היה. התיירת חזרה מהקפה, ומצאה פורטרט מושלם בצבעי אקריליק אותם הציג בפניה כצבעי שמן.
מוקסמת, ונדהמת רכשה את הציור, וביקשה ממנו לנתח את מרכיבי אישיותה, בהאמינה כי הוא ניחן בכוחות אותם רחש לדבריו בטיול לאנדים הקסומים. הוא הסכים, וסיפר לה בלחש כממתיק סוד אטומי שנשאב מנס"א: 
את הגעת מישראל, מישוב ליד הים. אבא שלך היה חקלאי, ומגיל קטן חלבת פרות ברפת, ועזרת לגדל בטטות. רכשת מומחיות רבה בחליבה, ידע אותו את מביאה לידי ביטוי הולם בעת הצורך.
למדת בבית ספר חקלאי, ואחר כך השתלמת בקוסמטיקה במגדל העמק. עבדת קצת בחנות ספרים, ובצבא שירתת בשקם של חיל הנדסה. שם הכרת קצין רכב מתובלה בשם דייב סיון, גם הוא ממושב. 
הקשר ביניכם התהדק מאד, והוא היה הראשון שאהבת. 
את אהבתך אליו הנצחת בקעקוע בדמות קצין בדרגת סרן אליו התחזה בפנייך, שכן בפועל היה נהג של ריו.
את זוכרת בודאות היטב את קעקוע הקוברה מתחת לפופיק של אהובך, ובכל פעם שהוא גמר עליך לא ידעת האם זה ממנו או שהקוברה ירקה רעל.
את השם קלמנטין בחרת כשעברת להולנד, לזכר עץ הקלמנטינות בחצר של דייב שם פרחה אהבתכם. 
בישראל קראו לך צוקית. אמונתך ותשוקתך כה עזים הם, עד כי אינך מסוגלת לשכוח את דייב אפילו לילה אחד.
את מתגוררת עכשיו במלון פולמן ליד מגדל אייפל, וחולמת למצוא את דייב על המיטה שלך, מוכן ומזומן. 
למחרת בערב פרץ דייב את הדלת לחדרה של קלמנטין במלון, וחיכה במקלחת מאחורי הדלת, עוטה חלוק רחצה לבן עליו רקומים ברבורים כחולים. 
כאשר נכנסה קלמנטין לחדרה במלון שמעה לפתע סרנדה ידועה מהמקלחת. 
 "בובו עלק טובון דיומק" (רוצה להעביר לך נוזלים עכשיו). 
היא זיהתה מייד את השריקה של דייב ונפלה בזרועותיו. 
האם אתה קשור לצייר החמוד שפגשתי אתמול במונטמרט שאלה קלמנטין בפליאה? 
אני אחיו התאום, והשם האמיתי שלי ברדר. 
גם כשעשינו אהבה בישראל היית פעם איתי ופעם עם אחי דייב גילה לה ברדר. 
אחרי שנפל לה האסימון ביקשה מברדר להזמין לפריס את אחיו התאום דייב ושם קיבלה הדרכה בהפעלת מגל"מ, נוכח מגדל אייפל המרהיב.      

1 תגובות
שם במה קובי
25/11/2016 09:42
nadiv giora
שם במה
ישנן חברות המריצות השקעות של בעלי הון שחור, המצפים לרווח גבוה בגין רמות הסיכון שבהשקעה. חברות אלה ממוקמות מחוץ למדף היבשת, והמיסוי שלהן כמעט אפסי. דייב הוא חקלאי שמוכר את התוצרת החקלאית שלו, וממעט להוציא חשבוניות מס. את השחור הנצבר הוא מחליף למט"ח, ומאחסן אותו במזומן בפאתי השדה מתחת לאדמה בבור עמוק בתוך קופסת פלדה אטומה. לקצה הקופסה מחובר חוט ברזל מגולוון הבולט מהקרקע, ומהווה את הסימון למיקום של הכסף. ביום סגרירי עת ביקר בבוקרשט רומניה, נכנס לקזינו. בקזינו הוא משחק ברולטה עם קבוצת מהמרים שבאה לרומניה מבת ים על בסיס קבוע. בדרך כלל כולם מפסידים ,כי שלחן הרולטה הוא למעשה משקל אלקטרוני שמחובר למערך מסונכרן למצלמות נסתרות הקבועות בתקרה. המערכת מזהה משבצת ריקה ומורה לכדור הלבן שבגלגל הרולטה להיעצר על המספר של המשבצת הריקה, וכך זוכה הקזינו בכל הקופה. בקזינו הוא פגש את קובי (שם בדוי) שהוא מהמר מקצועי. מומחה לפוקר בעל זיכרון פנומנאלי. מה שמכונה בעגה המקצועית של בעלי הקזינו בעולם "זיקית".  הוא בוגר הטכניון, ובקזינו הוא מקבל חדר נפרד בו הוא משחק פוקר נגד הקזינו בסכומים מוגבלים, כדי שהקזינו לא יפשוט את הרגל. יש לו פילגש יפה בבוקרשט, אותה הוא ממן, אולם חלקים נכבדים מסכומי הזכייה מועברים במעטפות ידניות לידי עדנה אשתו. עדנה גרה בסביון, ובמקרה היא אחת הלקוחות הקבועים של של דייב ביום השוק, שם מוכר ירקות אורגניים. עדנה תמיד עושה לו עיניים. השוני הרב בין דייב לקובי הוא מה שקירב בניהם, עד כדי אחווה חברית. קובי הציע לדייב להשקיע את השחור במשחק הפוקר ובחברת ההשקעות, תמורת 5% מהרווח. דייב הסכים להצעה. ביום אחד הודיע לו קובי שנוצר הפסד בטענה על חוסר נזילות בשווקים סוערים. דייב לא השכיל להבין את המשמעות, כי בעיניו חוסר נזילות זה אך ורק כשלא יוצאים מים מהטפטפות בשדה. כפיצוי על אבדן הכסף הציע לו קובי להתמנות לרגולטור בחברת ההשקעות. אני רגולטור שאל בתמיהה? אני מכיר רק קולטיבטור. הוא הבין שכספו ירד לטמיון, וחשב על נקמה. מה שקובי עושה ברומניה אני אעשה בישראל החליט, וביום השוק הקבוע הביא לעדנה את הירקות עד פתח הבית. משם הדרך למיטה הייתה קצרה. ראשה של עדנה הסתחרר עליה. דייב שכנע אותה להשכיר דירה בת"א שם יוכלו לבלות באין מפריע. את הסכומים שקיבל ממנה לשכירת הדירה המיר למט"ח, שנשמר בקופסת הפלדה בפאתי השדה. את עדנה הוא לקח לדירה של חבר, וכך החזיר את ההון האבוד, ומצא לו פילגש. כמו קובי.
0 תגובות
ירקות אורגניים
18/09/2016 12:28
nadiv giora
גידולים אורגניים כבר אינם באיכות והטעם כמו שהייה פעם לעגבנייה, והמלפפון היה נטול טעמים נלווים. רוב החקלאים הטוענים כי הירקות שלהם לא מרוססים לא מדייקים. הם רוכשים חומר ריסוס מיוחד מספרד המאושר ע"י משרד החקלאות לגידולים האורגניים. רק חקלאי אחד ממשיך לטעון שהוא לא מרסס בשום חומר מספרד את הירקות שהוא מוכר. הכינוי של החקלאי הזה הוא Brother . הוא חקלאי ממושב בשפלת החוף, גר במתחם עם החמולה, אוהב מסיבות, והרבה סקס. את הירקות הוא מוכר בשוק במחיר כפול מכולם, ומשתדל מאד להימנע מהוצאת חשבונית מס. לפני שבוע ביום שישי מרהיב הציב דוכן בשוק של בנימינה, וללא ידיעתו נרכשו ממנו ירקות לביקורת של השלטונות. הביקורת גילתה שמדובר בירקות מרוססים. Brother נקנס בסכום גבוה. הוא ערער על הקנס ונעמד על דוכן העדים בפני כבוד השופטת פרוייליך. השופטת בעצמה היא בת של חקלאים מזיכרון יעקב, והיא מתמצאת היטב בתחום. מה יש לך להגיד להגנתך טבעה ממנו השופטת חמורת הסבר. Brother טען טיעון שמעולם לא נשמע בבית המשפט: החכמה שלי בגידול אורגני זה המיקום הסביר לה, סביב החלקה שלי יש חקלאים שמרססים ירקות ולכן לחלקה שלי לא מגיעים מזיקים. אני כמו אי בלב הים. מה שנמצא על הירקות שלי הגיע מחקלאים אחרים. אני לא אשם טען בפניה. נמצא על הירקות שלך חומר בלתי מזוהה אמרה לו השופטת. זה חומר שאני מכין לבד טען Brother. מה הוא מכיל שאלה השופטת בעצבנות. אני מתבייש לספר לך אמר לה. אם לא תספר בדיוק מה החומר הזה אמצא אותך אשם, גערה בו. אני ממלא את המרסס במים ושם בתוכו טבליות נמסות בצבע כחול, שבהן משתמשים לניקוי שיניים התותבות, ולתוך זה אני מוסיף חומץ. התרכובת הזאת מגבירה אצל הצמח את ההגנה הטבעית, ע"י יצור חומר כימי הדוחה מזיקים הסביר לה. השופטת פסקה כי עליה לראות במו עיניה את התהליך בחלקה עצמה כדי לפסוק את דינו של Brother. למחרת היא התייצבה בחלקה. אסור להכניס לחלקה אנשים שהריח שלהם שונה מהריח של המגדל הסביר, זה מאט את הגידול של הצמח. את צריכה להתפשט, וגם אני, אחר כך נתמזמז, ואז כל הצמחים שלי יחושו בנח אמר לה. השופטת זיכתה את Brother  בתיק, ובאה תדירות לקנות ממנו ירקות.   
1 תגובות
אכזבת השופט
22/04/2016 01:15
nadiv giora
דייב הוא צאצא אירופי שעלה לארץ בגיל 5, וכיום הוא חקלאי בעל נחלה נאה במושב כרמי דותן.
פעמיים בשבוע הוא יוצא לעיר להשתתף בהרקדה ציבורית שהעירייה ממנת, כדי לחפש אישה שתיאות להתחתן אתו. בריקוד הוא מביא לידי ביטוי את התמימות, וטוהר החשיבה הנאיבית , כמזגו הנעים.
את הוריו שנשארו באירופה בכפר קטן בהרים יפים הוא מבקר אחת לשנה.
הכפר התפרסם בגין המחסה שהוא מעניק לזוגות של לסביות מכל העולם הבאות להתארח בכפר הציורי.
                                                                                 תוצאת תמונה עבור משתה
בככר המרכזית יש מסעדות, פבים קטנים, ובתי הארחה זולים, המשרים רוגע ונופך אין סופי ספונים בצבעי תכלת.
אחת לשנה חוגגים המקומיים את חג Shpagot (שפגות) המסורתי המבוסס על ההיסטוריה של מטפסי ההרים שנהגו ללון מתחת לכיפת השמים ולספור את הכוכבים. 
מי שספר הכי הרבה כוכבים נחשב לבר מזל שיוכל לשכב עם 5 בנות מהכפר, ואם יצליח לנחש מי מהן הייתה בתולה לפני המשגל, יזכה בה כאישה.
כדי לזכות בחוויית ספירת הכוכבים, נדרשו המועמדים להוכיח יצירתיות. 
דייב הכין סלט והכריז כי השופט שיטעם ממנו לא ידע לעולם את מרכיביו.
הסלט כלל, פתיתי תירס גרוסים בחומץ תפוחים, בטטה קלויה, סרדינים, ופודינג מקומי. 
שופט התחרות טעם מהסלט, והכריז כי אינו מזהה את המרכיבים דבר המעניק לדייב זכות להשתתף בתחרות ספירת הכוכבים.
דייב הוכרז כמי שספר הכי הרבה כוכבים בשמים, ובמשך 5 לילות קיים מגע מיני עם 5 מבנות מהכפר שנבחרו בקפידה על ידי חבר השופטים.
בתום השבוע העמוס הוא נשאל על ידי השופטים את מי איתר כבתולה.
הוא טען שהבת של השופט שטעם מהסלט היא הבתולה הנכספת.
השופט שמח מהממצאים אך התאכזב כשנודע לו שהבת שלו לסבית שהשתתפה באירוע כדי לרצותו, בחשבה שדייב יתבלבל באבחנה.  


0 תגובות
דייב סיון
30/09/2015 00:12
nadiv giora

דייב סיון נולד ברמלה , וכיום הוא ספן המשיט יכטה בארצות מדהימות. להוריו אין ולא היה מעולם כל קשר לגוש הסקנדינבי. בצבא הוא היה גם מכונאי וגם אסיר בכלא 6. בכלא הודבק לו הכינוי המפוצץ "השואב מבוסטון" בגין סיפורי הגבריות המינית שלו. ההתנסות המינית הראשונה שלו הייתה בגיל 14 עם זונה מקומית, בחדר מדרגות ישן ברמלה. דייב זוכר את האירוע לפרטי פרטים, ויודע לתאר את הריח המגעיל שאפף את החדירה. למעשה כאן למד לראשונה אודות היתרונות הגלומים בעסקת Barter (סחר חליפין), שכן את התשלום לזונה ביצע בבקבוקי חלב מזכוכית אותם גנב מבתים. עד מהרה הוא התפרסם בכינוי החלבן, כי במושגים של המקומיים הוא שחרר חלב והביא חלב. מיד איך שסיים לרצות את "הדפוק" טס לאמסטרדם עליה שמע ניסים ונפלאות בכלא. שם התחבר  לגורמי פשע, ועיקר פרנסתו הייתה כייסות של תיירים תמימים. יום אחד נתפס על חם, והוכנס לניידת שהובילה עוד עצירים לחדר המעצרים. איך שנכנס לניידת הריח ריח שהזכיר לו את הריח המגעיל של כרמלה מחדר המדרגות. כרמלה שאל בעברית את כאן בניידת? כן ענתה כרמלה, מי אתה? אני דייב מרמלה. תיכף תהיה לך אפשרות לברוח מהניידת הזאת אמרה לו כרמלה. איך שאל אותה דייב? שים לב ברגע שאני מפסקת את הרגליים השוטרים יברחו מהניידת. וכך היה. כרמלה שחררה ענן גז מבחיל, דבר שאפשר לדייב להימלט. למחרת נפגש עם כרמלה שסיפרה שהיא עוברת לעבוד בפריז. דייב נמלט בעקבותיה לפריז , ושם החליט לחזור למוטב בעצת רב מקומי. לפרנסתו התחפש לפסל דומם בדמוי לוחם רומאי אוחז בכידון בצבעי זהב .במשך שעות רבות עמד ללא תנועה ב Champs Elysees בתמורה לפרוטות שנזרקו לכובעו על ידי עוברי אורח.

כבר ביום הראשון קלט שכסף הוא לא ירוויח. למחרת בנה בובה בדמוי הלוחם הרומאי, והציב אותה ברחוב. כל כמה דקות כאשר הצטופף קהל סביב הבובה נכנס דייב לפעולה. בקומבינה עם חבר צרפתי הם שמו כל אחד בנפרד 100 Euro בכובע למרגלות הבובה. הצרפתי הכריז שיש כאן שיא גינס כי הפסל לא זז ממקומו כבר יותר מ7 שעות. הקהל התלהב ומילא את הכובע במטבעות. נשארה לדייב רק בעיה אחת לפתור. איך לקחת את הכסף מבלי לגרום להתפתחות שלילית. כרמלה תפתור את הבעיה אמר לקולגה הצרפתי. איך שאל הצרפתי? דייב קרא לכרמלה , וכאשר הכובע התמלא במזומנים נתן דייב לכרמלה את הסימן המוסכם. כרמלה פיסקה את הרגליים ובתוך דקות הקהל נסוג. בכסף שצברו, קנו יכטה ,והם מפליגים ביחד לארצות מדהימות. 

1 תגובות
Popo
19/06/2016 03:14
nadiv giora
Popo

פופו נולד בגרמניה, וכבר בילדותו התעניין בהרג, שכן הוריו שלחו אותו לצוד חולדות כדי שיהיה מה לאכול בכפר הבווארי הקטן. הוא עלה לארץ לקיבוץ הבוקעים והתחתן עם מאוזר המכוערת. הכינוי מאוזר ניתן לה בזכות הדיבור המקוטע שהזכיר ירי של  כלי נשק גרמני מבית החרושת השלזי Mauser-Werke Oberndorf Waffensysteme GmbH .

פופו עבד במדגה הקיבוץ ונחשב לעובד מסור ומוצלח. בערב לפני המקלחת היה אוכל סלט ,וחביתה שהכינה לו מאוזר. לאחר הארוחה היה מתקלח ומאוזר הייתה עומדת לפקודתו וסרה למרותו בצייתנות על. יום אחד אמר לה שהוא נוסע לטיול כדי לצפות בציפורים במדבר. מאוזר הצטרפה, אך מהר מאד הבינו בקבוצת הצפרים שכאשר מאוזר פותחת את הפה כל הציפורים בורחות. פופו החליט להשאיר את מאוזר במחנה האוהלים. בעוד הקבוצה צופה בציפורים חגות מעל פסגות ההרים, הוציא פופו רוגטקה והרג שתי ציפורים. הוא התנצל והסביר לקבוצה שזה הרגל ילדות מהכפר בגרמניה. בקבוצה החליטו להשעות אותו מתצפית על הציפורים עד להודעה חדשה. במחנה שיחק עם מאוזר תופסת, עד שיום אחד לא הצליח למצוא אותה בשטח המאהל. לאחר חיפושים נרחבים באזור איתר אותה במאהל של בדואים שחנה בפסגה סמוכה. כצייד העט על טרפו התגנב פופו בחשאי לפאתי הכפר, והבחין כי מאוזר רוקדת מול מדורה והבדואים מתחילים להתחרמן ממנה. 

                                                            תוצאת תמונה עבור ‪camels‬‏  

מאוזר שהתמסטלה החלה להתפשט מול המדורה הענקית. מבעד לעשן הסמיך הבחין בה כיצד היא מתרפקת בעוז חושני על בדואי צעיר יפה תואר שנשא את ליבו אליה. חמתו של פופו בערה בו. הוא שיפר עמדה, ונחת בין כמה גמלים שכרעו למרגלות המדורה. איש מהסובבים לא הבחין בו. מאוזר נעה כנחש הצופה בטרף מהקרקע החולית. הבדואי הצעיר שאף גם הוא כמות של חשיש, והחל לרכון מעל מאוזר לקולות העידוד של חבריו. המדורה הפיצה חום נעים, ומסובים לגמו תה ועישנו חשיש מנרגילה. הגמלים שבניהם רבץ פופו השמיעו נחירות שנבלעו ברחש העצים הנשרפים במדורה. הוא הוציא את הרוגטקה ושיגר ממנה אבן שפגעה בתחת של הבדואי. הבדואי הבין שקיבל אות מהשמים לפעול, והחל למזמז את מאוזר, שניאותה אליו בהתלהבות. פופו שחרר למאוזר נביחה עצבנית בגרמנית: Pass auf maun libee. מאוזר קלטה את הפקודה, ומשהבחינה שהקול יצא מהכיוון של הגמל, נפנפה את הבדואי הצעיר, והחלה להתגפף עם הגמל. פופו טען את הרוגטקה. האבן ששיגר פגעה בראש של הגמל והוא נסוג בבהלה. עדיף ציפורים בשמים מגמל בין הרגליים הרהר במשפט של סבתא. 

1 תגובות
שירת הסירנה
25/07/2015 22:13
nadiv giora

קולה כבר החליט מזמן שלא נותר לו זמן ,ובקרוב יצטרף לחבריו הטובים הטמונים באדמת המושב. מסקנתו הבלתי מתפשרת היא למצות כל פיסת כיוף שהכדור מציע ולנצלה עד תום. כדי לממש את החזון קולה לא לוקח שבויים, ופועל רק לפי הרגש למימוש צרכיו, במהירות האפשרית, ללא חשבון, ובדורסנות כלפי הגורמים שמהווים מכשול כמו: אשתו, בריאותו, והירושה שלא יישאר ממנה כלום. כטרקטוריסט מומחה איתר את הבור שבו הסתיר משך שנים את השחור שצבר. ללא שהיות עלה על אניית הפאר Allur of the see, ובעוד גרונו גומע בקלות Captain Morgan תכנן את הטיול. בנאפולי מצא ספא המשקיף לים שבו הלקוח צף בעזרת מצופים בבריכה והוא מושט בה על ידי נערות איטלקיות המחופשות לסירנות ולהן זנב של דג בדמוי סנפיר שחור. מוסיקה נפלאה שבקעה באצילות מתחת לפני המים, והאורות שהתחלפו העבירו בו צמרמורת עד כדי שיכרון חושים.

                            את המוסיקה הזאת לא שמע מעולם במושב, אך הבין שמדובר בחוויה מהליגה הגבוהה ביותר. קולה הניח את ראשו על כתפיה של הסירנה שהשיטה אותו בעדינות בבריכה. הנעימות הבלתי נשלטת סחפה אותו לפנטזיות ספונטניות. הוא ביקש מהסירנה Remy Martin. הוא שלף 300 Euro, והחליק אותה לסירנה ,שקיימה את חלקה בעסקה. למחרת גילה שבאנייה יש קזינו. בקזינו זיהה מתקן בעל זרועות דמוי עגורן, הנשלט בידיות שבעזרתן ניתן לנסות ללכוד חפיסת של דולרים. כבר בניסיון הראשון הצליח לדוג חבילה של 400$, ובניסיון השני דג עוד 300$. הסתבר שקולה הוא יחיד סגולה והקזינו הרחיק אותו מהמכונה שמע ירוויח סיבוב נוסף באמתלה נוהלית. כדי לפצות אותו ,ולמען לא יכעס נעתר קולה להזמנת קצין הבידור לבקר בגשר הפיקוד המשוכלל, שנוסעים רגילים אינם רשאים לבקר בו. למחרת בבוקר התייצב קולה בגשר הפיקוד ולהפתעתו קברניט האנייה היא ממין נקבה יפיפייה. Good morning sir Kule שיגרה לעברו. קולה נותר נטוע וממוסמר למקומו מפאת יופייה של הקברניטה. לאחר סיור בגשר הפיקוד התבקש קולה לחתום בספר האורחים. הוא ניצל את היותו לבד והתחמק לקבינה של הקברניטה שמחוברת לגשר הפיקוד בדלת מקשרת. קולה הסתתר מתחת למיטה הענקית, וכאשר הקברניטה נכנסה היא חטפה ממנו נתן ביס ברגל. הקברניטה צרחה בהשתאות. קולה שלף את עצמו מתחת למיטה, וחיבק את את הקברניטה כאילו בא להצילה. גם אני חטפתי ביס דווח לה קולה ולכן הסתתרתי מתחת למיטה שלך. איפה קיבלת ביס התעניינה הקברניטה היפה? כדי להראות לך את המקום אני צריך להתפשט, אבל אני ביישן שיקר אותה קולה. בוא נתגבר ביחד על הביישנות שלך הציעה הקרבניטה, וקולה ניאות לקבל עליו את גזר הדין המתוק.      

3 תגובות
הקבלן
26/09/2016 02:10
nadiv giora
הקבלן

החקלאי המכונה במושב הקבלן, התייאש מגידול ירקות, ומניכוש העשבים בטוריה מסורתית שקיבל מאביו. 

הוא למד לאפות לחמים מיוחדים, אותם הוא מכין בקרוואן רעוע , הספון בוואדי מדליק בקצה הנחלה של הוריו הזקנים. 

את הבצק הוא מכין בלילה, ולקראת אור ראשון הוא מפעיל את תנור הלבנים החפור עמוק באדמה, ואופה את הלחם הכפרי המחורץ בניחוחות אדמה. 

הלחם הכפרי נשא טעם רגבים, והכרום הקשה ממולא בגרעיני חיטה קלויים, מזכיר לו ניחוחות ילדות מהשוק ההומה ברמלה שם בילה את ילדותו. 

את המחרשה והטוריה המסורתית שירש מאביו הותיר כקישוט בגינת הקרוואן כרוצה לבשר לתושבי המושב: הנה אני הקבלן הגדול עובד מעכשיו עם הראש ,ולא עם הידיים. מה שנקרא בעגה המקומית: חליק גונטיל, שופו: לא טוריה ולא נעליים. 

כדי לקדם מכירות משתיל הקבלן בכל ככר לחם שיוצא מהתנור באדמה, פתק שאמור להוות אטרקציה שתקדם את המכירות, ותשמר את הלקוח. 

גלבוע גרמן ילידת עפולה עילית מצאה בלחם פתק:

 "הנך מוזמנת לטעום מעדן בשרי בוואדי" לתיאום: 095-443216

 הקבלן הסביר לה טלפונית שאת המעדן הוא מכין מככר לחם המכיל בשר והפתעות.

בשעה 1930 הוא פתח את דלת תנור הלבנים בנוכחותה של גלבוע, והוציא משם ככר לחם עגול, ממולא בבשר מעושן, גבינה צהובה, מחית תפוחי אדמה ספוגים בחמאה הולנדית מלוחה, פלחי בצל, רסק שום טרי, רוזמרין, מלח, פלפל, זיתים שחורים, ופרוסות ביצה קשה. 

הכל מהול בשמן זית משובח בצבע ירוק כהה, שאין כמוהו בעולם. 

את הכיכר שהוציא מהתנור הניח על מגש עץ גדול, וביתר את הלחם לפלחים צבעוניים נאים מדיפי ריח גן עדן. 

אחרי שמהעדן התקרר כמה דקות,זללה אותו גלבוע הרעבה, וקינחה במיץ לימון סחוט. 

את צריכה לנמנם קצת בערסל אחרי הארוחה הודיע לה הקבלן המומחה למצבי סוטול. 

בעוד השמש שוקעת במערב, היא התמקמה על הערסל באוויר הצח של הוואדי. 

הוא הגיש לה כוסית Cointreau מהולה בתמצית משקה צרפתי מפורסם בשם Armgnac. 

כשראשה סחרחר עליה, חשה עייפות נעימה וחמה מתפשטת בגופה. 

הערסל נע בקלילות עדינה בעוד הלילה יורד על הוואדי. 

בוא אלי לחשה לקבלן בטון מזמין, אני רוצה אותך עכשיו. 

אני רוצה להרגיש כמו הלחם בתנור הלבנים אמרה לו בלהט מיוחם. 

יש לי בעיה סיפר לה הקבלן : 

אני צריך להשתין ולא מצליח. 

בוא אלי לחשה ואבדוק ממה נובעת מצוקתך. 

היא פתחה את החנות במכנסיו, ולתדהמתה גילתה קונדום על הכלי. 

מה זה צריך להיות, שאלה בזעם. 

את הקונדום הזה שמתי ממש לפני שבאת ,שיקר לה. 

כנראה שכחתי את קיומו, ולכן לא יכולתי להשתין. 

רק אחרי שהשתין חש בזקפה אדירה. 

אני נוסעת מכאן הודיעה לו גלבוע. 

במחשבתו צפה ועלתה ריחה של תבוסה, והבושה אפפה את ישותו הפגועה. 

לפתע יש מאין נזכר במשפט שאביו נהג לצטט בפניו: 

"תזכור בני גם טוריה שעומדת אינה יכולה לחדור לכל קרקע "                                            


         


         
0 תגובות
חלילן נעלם
09/11/2014 12:33
nadiv giora

באופן טרגי ההתעניינות של ליאורה בעבודתה ,ובמשפחתה פחתו באופן ניכר.

התמקדותה כעת נעוצה באיום חדש שצץ מהאופל הרחוק. מאי שם. מנבכי העבר המודחק. 

האיום המפורש התקבל במובהקות חדה כסכין קצבים הנובר בבשר החי.

דווקא כעת לא ציפתה שהדבר יתרחש, ומוכנותה להתמודד כיאות הייתה ירודה. בשפל המדרגה.

בצר לה פנתה למאור נגבי, ידי קרוב אותו הכירה בצבא. מאור בן למשפחה מיוחסת בעלת מוניטין.

חרף זאת הוא  עבריין בנשמה, וגדולתו שמעולם לא נתפס.

ליאורה התוודעה לכישוריו בעת טיול רגלי בהרי טירול, שם לדעתה שמט במתכוון את אחיזתו בשותף עסקי ,שמעד למוות בתהומות המושלגים. מפולות השלג לא הותירו כל אפשרות לחץ את הגופות.

בחושיה החדים קלטה שמדובר ברוצח חסר רחמים.

התחברותה אליו בדרך מינית הייתה כדי להכליל את שמו במאגר האנשים שלהם יכולת סיוע עתידית.

לשם כך דאגה במשך השנים לתחזק את הקשר ולתגמלו כראוי.

עוד באותו יום הבינה שהיא חשופה לפגיעה, וכי עליה לנקוט באמצעים כדי להישמר.

את האיתות הראשון קלטה כאשר חזרה מהשירותים במסעדה ובכיס המעיל שלה מצאה עכבר מת.

האיתות השני היה כאשר למנעול הכניסה לדירתה הוחדר קיסם שמנע את הפתיחה של המנעול.

ברור היה לה שאינה נתונה לחזיון שווא, ואין מדובר בדברים נעדרי משמעות השאובים מעולם הדמיון.

באופן פרדוקסלי חיכתה לנס שיציל אותה מאימת האיום, ומאור הנגבי לו סגדה יביא לה את התוצאה.

הפרקטיקה שבה נקט מאור התבססה על תכסיס המותנה בטעות אותה יבצע התוקף.

מאור הטיל ספק בפחדיה של ליאורה, וביקש לבחנם בעדות תומכת השוללת אפשרות שמה מדובר בהפרעה פרנואידית.

ליאורה סיפרה לו שהיא חושדת בסוחר עתיקות גנובות אותו לכדה וגרמה לכליאתו.

עתה הגיע לידיעתה מידע כי הסוחר שוחרר, והוא מפעיל מדירת מסתור צייר שמצליח לזייף ציורי שמן מקוריים יקרי ערך. לדעתה אדם זה מנסה לנקום בה כפי שהבטיח לעשות.

מאור איתר אספן דיסקרטי של ציורים גנובים, ובעזרתו הזמין ציור שמן . 

במועד מסירת הציור בוצע התשלום, והסוחר החשוד נלכד בתכסיס של מאור.  

הסוחר נשבע למאור שאין לו יד ורגל במעשה ההפחדות שקרו לליאורה.

תחינותיו לא הועלו והוא נענש באכזריות.

כעבור שבוע שודרה תכנית מתיחות  "במצלמה נסתרת" בה נצפו תגובות שיוצרות חרדה משתקת כתוצאה מאי ודאות.  ליאורה הייתה אחת הדמויות.

"כולם רוקדים לפי מנגינה מסתורית, הנשמעת ברקע מפי חלילן נעלם"

 

0 תגובות
השקר פנים רבות לו
29/09/2016 10:58
nadiv giora
השקר פנים רבות לו
המטוס מבריסל עמד להמריא בדקות הקרובות. מחלקת העסקים הייתה ריקה למחצה, וצוות דיילות כרכר סביב הנוסעים החשובים שהיו בסיפון העסקי, בהגישן מטעמים, ויינות משובחים. יעד הטיסה העיר הקסומה Cancun הממוקמת בחצי האי יוקטן. השלטונות לא התעמקו בבדיקת הנוסעים שכן מדובר בתעשייה פורחת של תיירים עשירים מכל קצווי תבל. המושבניק סיוון התמקם בכורסה הנוחה, והזמין וויסקי. זאת הפעם הראשונה בחייו שהוא טס לבד. בלי האישה. הוא נוסע לקנקון לפגוש חברים, ומשם יפליג במעבורת לאי הנשים הסמוך. (Isla Mujeres)
האי מתמחה בהרביה ושיקום של צבי ים, נושא הקרוב מאד ללבו של סיוון. לאחר יום מנוחה במלון נחמד פגש את חבריו מהארץ עימם הוא משחק קלפים, הולך לסנדק, ומחליף מספרי טלפון של מטפלות אלטרנטיביות. מאחר ומדובר באי קטן שאורכו רק 7 ק"מ, השכיר סיוון סירת מנוע בה יוכל לתור סביב האי המרהיב ולחפש אטרקציות. בעודו מפליג סמוך לחוף הבחין בחוף נודיסטים בתולי עטור קוקוסים הנושקים לים. הוא עגן קרוב לחוף התפשט והתמקם בין שתי תיירות יפות. ראשו הסתחרר מהרום, מהשמש ומהיופי של הבנות. באנגלית רצוצה הוא פנה אליהן:  ?Do whant me now
התיירות הנידו ראשן בשלילה, והערב ירד על החוף. הוא העיף מבט לכוון הסירה וגילה שהיא נעלמה עם הבגדים, הארנק, והטלפון. חבורת גברים מקומיים איתרה את מצוקתו, והם העלו אותו ערום על טנדר, והסיעו אותו למועדון לילה שברשותם, שם הוא נקשר בשרשרת לעמוד נירוסטה במרכזה של במת ההופעות. את פניו הם כיסו במסיכה דמוית ינשוף. מבעד למסיכה הוא הבחין בחבריו הטובים יושבים בשורה הראשונה, והם אינם מזהים אותו כלל. אחד מהם העיר להם בעברית: תראו את המניאק שקשור לעמוד, עשו לו ברית מילה, אולי הוא משלנו? בינתיים נגשה אל עמוד הנירוסטה נערה ערומה שהחלה להתמזמז על סיוון, ותוך כמה דקות הוא כבר חדר לתוכה לעיני כל. חבריו הסריטו את האקט והפיצו אותו בWhats up  בתפוצת נטו. גם אשתו של סיוון קיבלה את הודאו, ושם גילתה כי לגבר הערום שעל הבמה יש קעקוע של נחש קוברה על התחת. זה סיוון שלי צרחה בהשתאות. הוא אמר לי שהוא נוסע לחקור את ההרביה של הצבים ואני רואה שהוא עוסק בכלל בהרביה של תיירות משבדיה. למחרת טסה לאי, וכבר בערב , התייצבה במועדון עם מסיכה כמו כל אורחי המועדון. המסיכות נועדו להקל על יצירת הקשר, ויזום אטרקציה מיוחדת לתיירים הרבים. לקראת חצות החל מופע הסקס. היא התפשטה ועלתה לבמת המועדון עם מסיכה בלבד. בעוד המוסיקה מתנגנת החלה להתגפף עם האדם בעל מסיכת הינשוף שהיה קשור לעמוד. אדי האלכוהול, והתאורה בלבלו את חושיה. כשגמרה את האקט לעיני כל באי המועדון החליטה להתנקם בסיוון על בוגדנותו, והסירה את המסיכה מפניו. לתדהמתה גילתה גבר אחר. סיוון שישב עם חבריו בקהל עלה לבמה, הסיר את המסיכה מפניה ,והאשים אותה בבגידה. רק אחרי שהעובדות נגלו לעיניהם הם התפייסו, חזרו מאושרים למושב שם הם מגדלים ירקות ובננות.
                                      "השקר פנים רבות לו"    
 
תוצאת תמונה עבור ‪isla mujeres‬‏
1 תגובות
הניצחון על השממה
04/09/2014 12:44
nadiv giora

יוגב בבונוב (שם בדוי) המכונה בבי, הוא חקלאי שורשי מהערבה במושב סמוך לאילת. הוא מאמין שגידול ירקות ופירות זה לא רק טכנולוגיה, אלה גם אמונה שיכולה להמציא מוצר חדש.

כאשר הוא שותל גידולים חדשים בחממות הגדולות הוא מפעיל תמיד אמצעי מיוחד. בשנה שעברה קרא בעיתון שמוסיקה קלסית תאיץ את הגידול ותחסוך הוצאות בריסוסים.

פעמים מצאו אותו חברים מעשן גראס בחממה, ברקע למוסיקה קלסית שאולי תאיץ את הגידול. 

כמגדל גידולים אורגניים הוא כפוף לחוקי מ. החקלאות האוסרים שימוש בחומרי ריסוס. בבי מסתיר את חריגותיו, כדי לשמור על הילת החקלאי שניצח את השממה.

הוא דובר תיילאנדית רהוטה, ושולט היטב בצרכים של הפועלים.

לבבי יש חממת ניסויים. לפני כמה חודשים שתל שיח מרינגה הודית הידועה בסגולות המרפה שלה, וכעבור חודש נוסף הרכיב לה כנה המכילה מחולל אותות של גלים קצרים המיועדים ליצור תקשורת עם חוצנים מהחלל החיצון. בלילה אחד כאשר כבר היה מסטול מהסם נקרע הגג של החממה ומעליה חג כלי טייס מוזר ממנו יצאו חוצנים מוזרים שלמרבה פליאתו, הלוגו של המועצה התנוסס על דש בגדם. 

החוצנים הושיבו את בבי על משטח עץ ,והחלו לתחקר אותו בעברית. להלן התחקיר:

חוצן שואל: איזה אוכל יש לך עכשיו בבטן?

בבי עונה: תה נענה, כרוב ניצנים, פלפל ממולא, גמבה, אמבה, אורז, ומרק חומוס.

חוצן שואל: מתי אכלת בפעם האחרונה קוסקוס מרוקאי?

בבי עונה: לפני חודשיים הייתי במימונה ואכלתי קוסקוס וירקות מאדים.

חוצן שואל: איזה פרי חדש אתה רוצה להמציא כאן בחממה?

בבי עונה: אני רוצה פרי בעל התכונות הבאות:

שיצעיר את האדם ב30 שנה, וימנע ממנו מחלות, שיטמין בו מנת משכל של גאון, שיאפשר לו לקיים יחסי מין ללא הגבלה במשך כל שעות היממה, שיאפשר לו לעוף ממדינה למדינה בכל כדור הארץ במהירות הגדולה פי 100 ממהירות הקול, וייתן לו יכולת לצלול לכל עומק ללא הגבלת זמן תחתית.

חוצן אומר: אתה מבין שהשם שניתן לפרי חייב להיות קשור לגידול אורגני?

בבי עונה: אני מבין את זה.

חוצן שואל: ומה השם שחשבת לתת לפרי הנהדר?

בבי עונה: חשבתי על שם בראשי תיבות, שקל יהיה להגותו בכל שפות העולם על ידי כל תושבי כדור הארץ:

פראי: Savage

נערץ: Admired

ברברי: Barbarian

מוצק אמורפי שאין בו סדר במבנה האטומים שלו: Amorphous solid

גאון : Genius

תוצאה: Sabag ( מחלוצי הגידול האורגני.)

0 תגובות
המפל הגנטי
30/08/2014 10:45
nadiv giora
המפל הגנטי

גם הנשים הכי מכוערות  קונות בגדים, תכשיטים, ומתאפרות. הן פוקדות מכוני עיסוי, ומשתלבות היטב בחוגי בית בנושאים נפוצים כגון: בישול, דיאטות, מקרמה, פיסול בנייר , יוגה, וכו. למרות שהן מודעות היטב למכוערות שלהן הן ממשיכות להשקיע בטיפוח היופי. למה? יש הרבה הסברים לכך , אולם אני סבור שניתן לייחס את התופעה: "לתרגום שגוי של המציאות". הגברות הללו עומדות מול המראה ומאמינות שהאיפור, הביגוד, והתספורת ישנו להן את המראה, מה גם שהסביבה הקרובה משקרת אותן במסרים הזויים: כמה את יפה, איזה תספורת יפה , או כמה השמלה הולמת אותך. זהו טבעו של העולם. כל אדם מתבונן בעצמו בזווית שמתאימה את עצמה למציאות לה הוא מצפה גם היא סוטרת לחלוטין את המציאות. פלורנס גרה בפריז באזור מחוץ לטבעת ההיקפית באזור בשם אובר ווילייה , שנחשב אלים ומסוכן ,ורבים בו המהגרים הזרים. היא מוכרת בחנות כפתורים ותחרות רקמה. בסוף השבוע האחרון השקיעה בפדיקור ועיסוי פנים במכון ידוע. לפי גרסתה היא התיישבה באמצע מיטת הטיפולים אולם מפאת משקלה המיטה נשברה והיא הוטחה לקרקע. המטפלת קלודין חשה מיד לעזרתה, ולאחר שהתאוששה קיבלה את הטיפול בתוספת קרם אבוקדו שניתן לה ללא תשלום, מעין פיצוי על עגמת הנפש. פלורנס היא פרה שמנה ואין פלא שהמיטה נשברה. משם המשיכה לבריכת השחייה העירונית. כמו היפופוטם שמתרחץ בזמבזי נכנסה למים והשתלבה בקבוצת נשים שעסקו בהתעמלות קבוצתית לפי הנחיית מדריך המרבה לנשוך כריות. ההתעמלות כללה תנועות לפי קצב. בעודה מנסה לבצע את התרגילים החליקה באלכסון ושקעה במים הרדודים. המתרחצים חשבו לתומם שהיא מתרגלת רביצה בקרקעית תוך כדי עצירת נשימה, כחלק מהמפל הגנטי של ההיפופוטמים הגדולים בגדות הזמבזי. המדריך ושאר הבנות קפצו לחלצה, ובכוחות משוטפים הצליחו להרים את פלורנס לגדת הבריכה. פרמדיק שהוזעק קבע שיש לפנותה לבית חולים. צוות האמבולנס התקשה להעמיס אותה על העגלה ולהעבירה לרכב. בבית החולים נתגלו שני קעקועים מוזרים על ישבנה. על לחי אחת היה קעקוע של רקדנית בלט, ועל הלחי השנייה היה ברבור ששט באגם. למעשה לפלורנס הייתה פנטזיה שהיא אחת מהרקדניות שרוקדות בבולשוי הרוסי את אגם הברבורים מאת צייקובסקי. רצה הגורל וחנות הכפתורים נסגרה והיא חיפשה עבודה חלופית אותה מצאה בגן החיות העירוני. התפקיד שלה היה להדריך קבוצות תלמידים אודות חיי ההיפופוטמים.

היא מאד התאימה לתפקיד, ואף נהגה להיכנס לבריכת החיות ,ולשחות בקרבתן תוך כדי ההסבר לתלמידים. המקום נהפך לאטרקציה ארצית, והמונים נהרו לצפות במחזה.  יום אחד נכנסה למים בחוטיני והזכר הגדול קלט את הקעקועים שהבעירו בו את לפיד התשוקה. הוא הצליח להכניס את פלורנס להיריון, וכעבור תקופת ההיריון נולד היפו קטן. פלורנס חשה מאושרת, וכל צרפת חגגה את האירוע. הבלט הרוסי המלכותי הוזמן לגן החיות ובעודו מנגן שטה פלונרס עם ההיפופוטמים בבריכה בחוטיני עליז מנופפת לקהל המעריצים.  

0 תגובות
Guitara Portogez
21/02/2014 17:28
nadiv giora

הפאדו הוא סגנון מוזיקלי שמוצאו בפורטוגל.

זמרי הפאדו מלווים בדרך כלל בשלוש, גיטרות:

גיטרה אקוסטית, גיטרה באס, וגיטרה פורטוגזית בעלת 12 מיתרי פלדה.

השירים מלנכוליים, וקשורים לגעגועים.

מי ששומע ואינו נגוע בנכות רגשית, כמעט בוכה מהתחכום המוסיקאלי.

קובץ:Jose malhoa fado.jpg


הזמרת המובילה היום בעולם הפאדו היא Mariza Terra . זמרת פורטוגלית, שמוצאה ממוזמביק.

זמרת זאת נחשבת ליורשת של עמליה רודריגז.

את הזמרת מלווים שלושה נגני גיטרה.  הלווי של השירים מבוצע ללא תווים.

הנגנים שמלווים את מריצה קרובים לשלמות. הרמה כמעט בלתי נתפסת בגאוניותה.  

 לא קשה לקלוט את העושר הרוחני הרווי שבה מעולם עתיק ,כהה, נוגע ללב ברגישותו הרהוטה:

0 תגובות
סרטוןMariza - Terra em concerto (Santarèm 200...
בלי תיק ובלי מצפון
08/03/2014 17:20
nadiv giora

מדאם בורלא מכיכרות רועים, היא מנהלת חשבונות שנים רבות במשרדו של מי שהיה השר בלי תיק.

מהחלון במשרדה היא צופה באוכלוסייה העצלה שממלאת כל בוקר את הכיכר, ומעבירה את זמנה בנעימים בחום השמש האביבית. היו לה חלומות ופנטזיות שאף פעם לא התממשו. תמיד חיה בתחושה שהגורל התאכזר אליה, והחיים לא העניקו לה יחס סלחני.

קנאתה הרקיעה שחקים בעת שהגברת שטינקר חצתה את כיכרות הרועים.

מדושנת עונג, אחרי תספורת, בטח שחתה ערומה בנהר, אוחזת בזר פרחים ריחני לקראת ליטופו של רועה אקראי ,לו היא מייחלת.

בבוקר מחניק וסמיך, גילתה מדאם בורלא שלחשבון הבנק הפרטי שלה, התווסף סכום נכבד שלדבריה התקבל ללא ידיעתה.

היא דווחה למנהלת הישירה שלה הגברת שטינקר שמצאה טעות בחשבונה הפרטי, וכסף שהיה מיועד למנהל המשק בחברה ,הועבר לרשותה.

הגברת שטינקר ערכה תחקיר משלה וגילתה שמדאם בורלא יכולה להעביר בקשות תשלום לגורם המבצע את הקלדת ההעברה.

רף החשדות נגדה לא ירד. הכיצד סכום שמיועד למנהל המשק הועבר לחשבונה הפרטי?

שטינקר היעילה הזמינה בדיקת פוליגרף. השר שהיה בלי תיק רוצה הסברים דחופים למקרה החריג.

שטינקר הדורסנית דרשה במפגיע שהבודק ישאל את בורלא אם היא גנבה את הכסף שהיה מיועד למנהל המשק, ונתגלה בחשבונה. בודק הפוליגרף סירב לשאול את השאלה. מדוע שאלה בעצבנות שטינקר?

הסביר לה הבודק :

מאחר שהכסף היה בוודאות פיסית בחשבון של בורלא, בתובנה שלה הוא כסף בסטטוס גנוב, אבל יתכן שהופקד שם ללא ידיעתה ובטעות.

תובנה זאת עלולה לעורר אשמת שווא, שתבוא לידי ביטוי כתגובת פיסיולוגית המעידה על אמירת שקר. 

(במדע הפוליגרף המינוח המדעי הוא false positive)

לבסוף הסכימה הגברת שטינקר שהבודק ישאל את בורלא את השאלות הבאות:

1.האם את תכננת לגנוב את הכסף שנתגלה בחשבונך?

2.האם את או משהו מטעמך הקליד במחשב הנחיית העברת כסף לחשבונך?

3.האם את יודעת בוודאות מי העביר את הכסף של מנהל המשק לחשבונך?

בפענוח הממצאים נמצאה דוברת אמת. מה שנתגלה בפועל הוא באג בתוכנה שמעבירה כספים.

האין אמינותו של החף מפשע נמצאת על חוט השערה?

כמה אנשים הואשמו על לא עוול בכפם?

נכון אדוני השר בלי התיק, ובלי המצפון, סימנת עוד V?


1 תגובות
סרטוןMariza - Terra em concerto (Santarèm 200...
נקמה
12/01/2014 22:36
nadiv giora


בבית המשפט נידון מהלך הגירושים הסבוך נגד אשתו, אותה תפס על חם.

בגידתה הכאיבה לו מאד ופצעה את נפשו. הבוגד היה לא אחר מאשר אחיו הצעיר.

בשלב מסוים מאסה גרושתו גם באחיו ,ודללה אותו מחייה הסוערים.

בית המשפט חילק את הרכוש, והוא נפרד ממנה סופית.

כאקט נקמה נלחם על משמורת הילדים ,ומנע מגרושתו להתראות איתם ככל שיכל.

הגרושה השיבה מלחמה ,ובעזרת משפחתה גייסה למערכה את טובי עורכי הדין.

השנאה בניהם להטה ,עת הכריע השופט בעתירתה לטובתו, והכיר בו סופית כאפוטרופוס.

חייו קיבלו גוון רגוע, וכל בוקר כמנהגו ערך טיול רגלי בשביל הסובב את האגם.

הברבורים הצחורים הכירו אותו היטב ,ונעו בשיוט מקביל למסלולו.

רנדומאלית השליך לעברם לחם יבש, מעשה ששימר את התנהגותם לנוע בקרבתו.

כך במשך שנים. גם הברבורים שנולדו הצטרפו למסע.

מי שראה ברבורים הצחורים בקו המים מהגדה השנייה, הבין את המניע לתנועתם.יום אחד אפור ובוצי החל לצעוד כהרגלו, ולהפתעתו להקת הברבורים נעלמה.

הוא פנה לתור אחרי הלהקה.

בגדה השנייה נעה דמות לבושה כמוהו ,מלווה בלהקת הברבורים האהובים עליו כל כך. 

מאיפה החוצפה להתחזות לדמותי, ולגזול ממני את ההנאה, שאל את עצמו בזעם.

למחרת החליט לצעוד סמוך למתחזה , אולם הברבורים לא שעו לרצונותיו והמשיכו לשייט בסמוך למתחזה.

ברוב כעסו החליט לחשוף את המתחזה,ולמחרת בבוקר מיקם מארב בשולי האגם.

המתחזה התקרב לשיח התותים.  

הנה הרהר בליבו ,המתחזה ייתפס על חם. 

כאשר המתחזה חלף על פניו הסתער עליו, וחנקו למוות.

רק כאשר הסיר את הצעיף גילה כי הרג את אחיו הצעיר שבגד בו עם גרושתו.

במשפטו התברר כי האח הצעיר התחנן בפני הגרושה לחזור לחיקה.

בתמורה תבעה ממנו לגזול את הברבורים מהגרוש המתעמר. 

הרוצח נשפט למאסר עולם, והילדים חזרו לחיק הגרושה.                     

  

0 תגובות
סרטון[Arthaus 100713] TCHAIKOVSKY: Swan Lake ...
בקבוק חלב
28/05/2015 12:56
nadiv giora

ריטה התעוררה בלילה בבהלה לשמע הרעמים החזקים, והגשם שניתך על חלון חדרה בקומה השנייה.

כעבור דקות נוגות שטופות זעה כהה, נרדמה שנית, ובחלומה חשה שהיא צפה בריחוף מענג מעל המיטה, ולכל מקום אליו היא מביטה נע גופה העטוף תחרה צחורה רקומה טווסי תכלת. 

בכל הזדמנות אזרה יותר אומץ לחקור את התופעה שבחלום כאילו איננה בחלום.

אחרי מספר מקרים הבינה שהיא למעשה רוח רפאים המסוגלת לנוע לכל מקום, ולהיות נוכחת מבלי להתגלות כבעבועה שקופה.

בהיותה בעלת נחלה במושב גפנים בגליל, ניסתה לנצל את הכישור החדש שלה נגד השכן המאוס שגוזל את אדמתה בשיטתיות ,על ידי פלישה למשבצת נחלתה במטרה לדרסה.

השכן הוא חקלאי המאמין אמונה שלמה בעולם הבא, ובפרסים בהם יזכה אם וכאשר יגיע לגן עדן.

בלילה חורפי ריחפה מחוץ לביתה ,ושמה פעמיה אל ביתו של השכן הטרדן.

מהחלון הפתוח הבחינה בו זרוק על מזרון נטול סדין, נוחר נחירות שלא היו מביישות קטר פחם.

בשקט מופתי כמו נחתת אמפיבית הקרבה לחוף, התקרבה לשידת המיטה ומצאה פנקס משימות כתום כתוב שורות צפופות, וכל משימה שבוצעה מחוקה בקו.

 

                                          

                                                                    

אחת המשימות שלא בוצעו הייתה להניח זר פרחים על הקבר של אימא מזל בבית הקברות של הישוב ליד שורת הברושים בשמורת טבע עתיקה מוקפת Bigonviliya  סגולה יפה ומלבלבת בחינניות עד כדי בכי.

למחרת כשהשמש כמעט שקעה נסע האיכר הגזלן לבית הקברות של המושב שם קבורים המייסדים.

בהתקרבו ראה זר מרגניות מונח על הקבר, ובו פתק בכתב ידה של אימא:

"בני, אל לך להניח זר על קברי טרם תחדל ממעשיך הנלוזים ,ותתנצל בפני הנשמה הטהורה לה גרמת נזק, וזיהמת במעשיך את תהילת משפחתנו."

השכן המבוהל המאמין אמונה שלמה בעולם הבא, הבין כי הפרסים להם הוא מייחל בגן עדן נמצאים בסכנה וכי עליו למצוא פתרון מהיר כמצוות אימא המקשרת אליו דרך השמים מפתחו של גן עדן.

בפני איזה נשמה טהורה עלי להתנצל? למי גרמתי נזק? שאל את עצמו בעודו גוזר על עצמו צום קשה.

פחד ושיתוק אחזו בו, ובמשך ימים רבים נבר במעשיו כדי לגלות במי התעמר. 

נשכב ערום על המזרון נטול סדין, ונרדם בשעת לילה מאוחרת.

בבוקר כאשר פקח את עיניו גילה לתדהמתו בקבוק חלב ריק מולבש על אבר מינו המזדקר.

בבהלה נוראית ניסה למשוך את הבקבוק ולחלץ את הכלי אך כל מאמציו לא נשאו פרי, ולחילופין פעולותיו רק החמירו את המצב. 

זה בטח עונש משמים שנשלח אלי בהנחיית אימא ז"ל חשב האיכר בעודו מנסה לחלץ את עצמו מהמשבר המביש.

לפתע נשמעה דפיקה בדלת. האיכר לבש מכנסיים וחולצה ושם פעמיו לדלת, בעודו מנסה להסתיר את המתרחש. בדלת עמדה השכנה ריטה לה התנכר כל השנים.

מה קרה לך שאלה בטון צפיחית? צריך עזרה? 

לא ענה האיכר ביבבה חנוקה, הכול בסדר. למה באת הנה?

אני צריכה בהשאלה בקבוק חלב ריק לשמור בו שמן זית. ענתה לו ריטה.

אין לי לתת לך ,שיקר האיכר וטרק את הדלת.

בלילה נעטפה בבד הטווסים הצחור לגופת השנהב החטובה שלה, וריחפה לחדרו של האיכר.

כאשר התעורר גילה שהבקבוק נעלם, גופו מרוח בשמן זית, ופתק בכתב ידה של אימא פרוש למראשותיו:

 

                                                   "לגיהינום יגיעו אלה שפלשו לגן עדן של אחרים"

 

     

 

2 תגובות
Barbur Mamtak
09/09/2014 10:14
nadiv giora

מצאתי כי ברוב המקרים בהם נתקלתי על הכביש ברכב בצבע אדום/שחור, מדובר בנהג שמבצע עבירות תנועה בתדירות גבוהה ביותר. שימו לב לכך ותווכחו במהרה שקביעה זאת מתיישבת עם המציאות.

לברבור ממתק מפוריה עילית יש הונדה אדומה משנת 2003, בה זכה בהתערבות.

בקצה המפלט תלויה נעל של תינוק, ריצפת הרכב זרועה בקליפות פיצוחים, ובתא המטען רמקולים רבי עוצמה, אותם מפעיל ברבור בצמתים למען ישמעו ויתנו כבוד.

לפרנסה הוא עובד כמחסנאי במוזיאון מפורסם לאמנות מודרנית, שם הוא מנקה ,מסדר, מחליף תערוכות, אורז יצירות וכו.

פעמים אין ספור ראה ברבור ממתק ציורים, שלעולם לא הבין את ערכם האומנותי, ואת הסיבות שאנשים מוכנים להשכיב אלפי דולרים כדי לרכשם.

שפת האומנים והאוצרים בתערוכות באה מכוון אשכנזי מתפלצן , ובפוריה עילית  מי שמשתמש במילים אבסרקטי או פיגורטיבי מנודה.

                                                 

האוצרת הראשית במוזיאון נוהגת לבקרו במרתף כדי לקבל, והיחסים ביניהם רק על בסיס מיני. 

פעמים רבות ניסה ברבור ממתק לשדלה במילים וגחמות התרפקות כי תלמד אותו אומנות, ואף תיתן לו להתנסות ביצירה בעצמו.

האוצרת זלזלה בתחינותיו, ודחתה אותם בבוז מעליב, בהינף ידיים של סוהרת בסטלג המונעת מהאסירים מזון ומרחב למחייה.

ברבור חש כלימה עזה, ובאחד הימים החליט ללמד את האוצרת לקח בל ישכח.

במשך חודשים רבים התכונן להנחתה שהיכתה במוזיאון כרעם המפץ הגדול אותו חזה הוקינס.

בשעת לילה מאוחרת אחרי שאוצרת נסעה במונית לביתה, החל הברבור במבצע הנקמה.

                                              

את כל ציורי האוסף שהוטסו מאירופה והוצגו במוזיאון , החליף בציורים דומים בצבע ובסגנון אותם צייר בעצמו.

התערוכה צברה ביקורות טובות מאד על ידי מבקרי האמנות שתארו את הציורים כהתגלמות הגאונות.

כעבור מספר שבועות סיפרה לו האוצרת ברגע אינטימי שהיא מיועדת לצאת לחול עם בעלה, ואוצר אחר יחליף אותה במוזיאון.

לשם מה אמר לה ברבור בטון חצוף אני יכול להחליף אותך.

אתה לא מבין באמנות ירתה לעברו סוהרת הסטלג.

ומה אקבל ממך אם יתברר לך שאני ציירתי את הציורים שבתערוכה?

אתגרש מבעלי, אתחתן איתך, אתה תהיה האוצר המוזיאון במקומי ,ותנהג בהונדה חדשה בצבע אדום ענתה ביובש שפתיים.

אחרי חודש נהפף ברבור לאוצר המוזיאון בעל הונדה אדומה, נשוי באושר עד היום הזה לגברת ממתק.

                                                                   

 

1 תגובות
« הקודם 1 2 3 הבא »