עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
למה דווקא קמין בחורף?
03/12/2013 13:32
gilat7878

רוב תושבי מדינת ישראל אינם רגילים להרגשת הקור המקפיא שנמצא באירופה. כשמגיעה עונת החורף בארץ אנשים רבים לא יוצאים מביתם ומחפשים פינה קטנה של חום. בשל הדבר יש מגוון רחב של אביזרים אשר מעניקים חום וכאשר רוצים להתפנק מבחינה של איכות חום רצוי מאוד להתפנק בעזרת קמינים.

מדוע דווקא לרכוש קמינים?

קמינים ידועים בשמם תנורי ארובה או אח. הקמין בנוי כתא שהוא סוג והוא מפיץ את החום לחלל מאוד גדול בבית וזאת בעזרת החומרים של הבעירה שלו השונים. בניגוד לאביזרים של חום השונים לדוגמא המזגן או התנור הקמינים מעניקים תחושת חום שאינה יבשה ומאוד נעימה עם לחות גבוהה. חווית הקנייה מאוד עצומה מכיוון שיש אופציות רבות של סוגי קמינים שמציעים למכירה. ישנם גם עיצובים שונים ובסוג של בעירה מגוון מאוד. יתרונותיו הם החום וגם העיצוב אשר עולים על החסרון של המחיר.

מייבאים את הקמינים מחוץ לארץ לארץ והם מגיעים בשלל עיצובים  וסגנונות אשר מתאימים למגוון בתים. לדוגמא יש את הקמין הקלאסי שנראה מאוד כבד או בניגוד לו יש את הקמין המודרני שמאוד קליל. ישנם סוגים רבים של קמינים שיש להם מספר יתרונות וחסרונות דוגמת קמין הגז, קמין העץ, קמין הנפט והסולר.

את הקמינים אפשר להשיג כיחידה בודדת או קמינים שבנויים כריהוט בבית. יש להכין תשתית שתכלול את הארובה ואת החומר של ההסקה. יש להתייעץ בנוסף עם איש מקצועי ומומחה שיוכל לסייע בבחירה של קמין שהכי יתאים לבית מהבחינה של העיצוב ומהבחינה של חימום ומיקום.
אז למה לחכות החורף כבר כאן. הצטיידו לכם בקמין לבית ותוכלו ליהנות מחוויה גדולה של חורף שקט ורגוע וכמובן חם. 

1 תגובות