עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
סיפורים  (26)
פתקים  (25)
שירים  (14)
ארכיון
הופך אותי
23/09/2018 10:28
ג'ינג'ית
שירים
ראיתי אותך רץ ביער
מדלג בין הסלעים 
פתאום הופך לסוס אצילי 
בצבע מוקה-שקד
דוהר בתנועות קלות
אחוריך המסותתים נעים מצד לצד.
אני רצה לידך ובתנועה קלה קופצת עליך
רוכבת בלי אוכף
האם זו הזיעה שמרטיבה את המקום בו גופי נושק לשלך?
רוח קלילה על גב חשוף
אתה הופך לחד קרן
עף באוויר ואני עפה עליך
אתה מרים אותי
אני נוגעת בכוכב
ולפתע הצפה
אתה עולה בסערה מהמים
פוסידון חשוף חזה ועוצמה אלוהית
טיפות גדולות סוללות דרכן במורד גופך
ואני בעקבותיהן
אתה מושיט אלי את כלי הזין שלך -
קלשון משולש
המגע בו מרטיט, מלהיט, מרעיד את אדמתי
גל של צונאמי עוטף אותי
אני נבהלת, זועקת, נופלת לאחור
פוקחת את עיני ואתה מעלי
בבגדי ריצה חושפי זרועות
מבליטי שרירים משורגים ואיזורים מוצנעים
מושיט לי יד בחיוך
"קומי, איבדת שיווי משקל"
0 תגובות
פגישה
21/09/2018 00:52
ג'ינג'ית
סיפורים
יש בקרים בהם אני מתעוררת ועוד לפני שיצאתי מהמיטה אני לוקחת את הטלפון ליד, מסתכלת על התמונה שלך ואומרת לך "היום תכתוב לי". תמיד זה עובד. חוץ מהיום. וכל צליל הודעה מקפיץ אותי, כי הנה שוב שמעת את בקשתי, ולא...

אז בסוף היום הזה אני נכנסת למיטה ומדמיינת (שוב) את הפגישה הראשונה.

אני אציג את עצמי ואתה את עצמך ולא יהיה זמן לשתיקה של מבוכה כי השפתיים שלנו יצמדו מיד והלשונות ירקדו בתוכן והידיים יעלו וירדו ויבדקו כל נקודה בגוף הזר-המוכר, לא מצליחים לשלוט על הטירוף - בגדים עולים ויורדים, נזרקים לכל עבר ואנחנו שנינו ואין מלבדנו קרובים, חשופים, מתמלאים מחום גופנו ומבערה פנימית

או ש..

אפשיט אותך לאט מחולצת הכפתורים שלך, אפרום כפתור אחר כפתור ואחשוף חזה מוצק מעוטר קצוות שיבה, אשיל את השרוולים מעל זרועות שריריות ואתלה את החולצה בצד, שלא תתקמט. אסתכל עליך בג'ינס בלי חולצה, מתאפקת לא לגעת, ואז אתקרב ואתיישב מולך, לאט עם השיניים אפתח לך את החגורה ואח"כ את הכפתור ביד אחת כשהשניה בוחנת את הבטן החשופה

או ש...

אשב בחצאית ברגליים שלובות, אתה תתקרב ובלי לדבר תכרע על ברכיך, תפשק את רגלי, תכניס ראש בין ירכיי, אני אתענג על כל ליקוק, על נשיכות קטנות, ככל שתתקרב למפגש הנכסף ארגיש חום וזרמי תאווה מתנקזים לשם וסוערים בתוכי. אלטף את ראשך וארים מעט את האגן, לאפשר לך גישה נוחה יותר. קולות העונג שלי ידרבנו אותך להמשיך ולמשוך אותי לאט לאט עד שתגשש דרכך לתוך התחתונים

או ש...

תאסוף אותי בדרך מפה לשם ותוך כדי שיחה על דה והא אושיט יד אל איזור חלציך, ותוך כדי נהיגה אפלוש לתוך התחתונים שלך ואקשיח אותו בידי, וכשלא אוכל עוד לעמוד בעמידתו אבקש-אתחנן לטעום ממנו רק לרגע. לאור יום בכביש ראשי לא אסתפק במועט שאפשרת לי ונרד מהכביש לדרך צדדית, שם אתיישב עליך עוד לפני שתספיק לעצור, והחיכוך מעל הבגדים שלי (כי שלך כבר יהיה בחוץ) יגרה אותך עוד יותר עד שתחדור אלי מבעד לתחתונים או תעיף אותי החוצה ותחדור בעוצמה מאחורה

או ש...

כל כך הרבה דברים רצים לי בראש, כל כך הרבה אני רוצה, אבל בנתיים - מפצה את עצמי בעצמי, עד שתגיע השעה.
3 תגובות
סימן כחול
13/09/2018 19:12
ג'ינג'ית
פתקים
'סימן כחול יספיק' אתה כותב
ומתעכב, ומתעכב (ב-כ'...)
ואני כולי דרוכה, מתגעגעת לסימן כחול  - לשפתיים ששואבות, לשיניים שנוגסות, לידיים שלשות ומעסות ומסמנות.
וכבר זמן ארוך מדי שאני נקיה ממך ומהסימנים שמכריזים שהיית וכמה היית ואיך היית.
בוהה במסך בציפייה, מתאמצת לקיים את ההבטחה, משתוקקת לספק את מבוקשך. ועד שיגיעו המילים מתחילה בלספק את עצמי, מכניסה יד לתוך הג'ינס הקצרצר, נעצרת בתחתונים, מלטפת לאט, לא עוצמת עיניים כדי לא לפספס, נו, תן לי כבר.
מקליד/ה...
משפט
ועוד אחד
מלטפת את עצמי
ועוד משפט, בולעת בעיניים. מקליד/ה... כן, תמשיך, אל תעצור. אני נמלאת געגוע ומתפלאת איך זה געגוע אחר ממה שהרגשתי עד עכשיו. מרשה לעצמי להתמכר לעצמי, עוצמת עיניים ורואה אותך כותב לי, מרגישה אותך, נעה בכיסא כנגד האצבעות שכבר פלשו לתחתונים בלי ששמתי לב. פוקחת עיניים כדי לקרוא עוד קצת וביי... וחוזרת שוב ושוב על המילים ומלטפת את עצמי מבפנים ומבחוץ והחום שעוטף אותי והעדנה.
ורוצה לשמור אותי אליך, בנתיים מצליחה
נעים לי שאתה חושב עלי
ומתגעגעת
0 תגובות
חלום ליל אמש
09/09/2018 09:52
ג'ינג'ית
סיפורים
יושבים עם כולם, אנחנו ביחד וזה הכי טבעי. נוגעים, מתלטפים, צוחקים עם כולם.
השעה מתאחרת ואתה נעמד. "צריך לישון קצת", מושיט לי יד "באה?"
אני הולכת אחריך בשביל בין עצים, לא יודעת לאן. מגיעים לבקתה שהכניסה אליה כל כך נמוכה ששנינו צריכים להתכופף. חושך. אין חשמל. אתה מדליק נר שמגלה לי דרגש נמוך מוצע לשינה ולידו על שטיחון קטן בקבוק ושתי כוסות. חוץ מזה יש דלת נוספת בצד השני שמובילה, כך אני מניחה, לשירותים ומקלחת.
אתה יוצא לשרותים, אני מתפשטת ונשארת בגופיה שחורה ותחתונים רקומים בכחול בהיר, כמעט סגלגל.
אני נשכבת מתחת לשמיכה הרכה, אתה חוזר ונשכב מאחורי, מצמיד את הגב שלי לחזה שלך בחיבוק, הרגליים שלובות זו בזו, אני מלטפת לאט את היד שמעלי, זוחלת דרך המתניים למטה. אתה מניח יד על היד שלי, עוצר אותי. 
"הערב לא. נחכה לבוקר" 
"אפשר גם עכשיו וגם בבוקר" 
"אני רוצה לשמור" 
אני לא מבינה איך אתה יכול לעצור אחרי הבילדאפ של כל הערב, מלחמה אינטלקטואלית עם כוח הרצון זה התחום שלי, למרות שבזמן האחרון אתה מתאמן כל כך חזק שעקפת אותי בסיבוב.
אתה מלטף לי את הבטן מתחת לגופיה ונרדם.
כשהנשימה שלך נעשית כבדה אני משתחררת מהחיבוק ומסתכלת עליך, מתפעלת מחדש בפעם המליון.
אני מתלבשת ויצאת לסיבוב. חשוך וקר, אבל טוב לי להתאוורר ולהצטנן קצת. כשאני חוזרת אני נכנסת למיטה רחוק ממך כמה שאפשר. קשה לי להרדם כשאתה לידי ואני מנהלת משפט צדק בין התשוקה לכבוד לבקשתך.

נרדמת ומתעוררת מתשוקה ושוב נרדמת ומתעוררת מכמיהה ושוב נרדמת ומרגישה יד על הירך ושומעת לחישה "ג'ינג'ית שלי" ואתה לוחש את שמי והעור מצטמרר. אני לא זזה, עוצמת עיניים, דרוכה לקראת הצעד הבא שלך. אתה נצמד אלי מאחורה ומלטף אותי בעדינות מקדימה ושוב משלב רגליים בשלי ואני מרגישה אותו מתקשה כנגד הישבן שלי.
העור שלי מתלהט, אני מרגישה את זה דרך היד הקרה שלך שמטפסת לכיוון החזה, חופנת ומועכת ועולה לשפתיים וללחי. הגוף לא מגיב, רק מתמכר לתחושה. אתה מגלגל אותי אחורה, מלקק לי את השפתיים וממשיך משם לנשיקה תוך כדי תנועה.
אתה הופך להיות מישהו אחר ואני אומרת לו "למה באת? אני אני רוצה את זה שהיה פה לפניך" המישהו האחר מנסה להתנגד, אבל אני עוצמת עיניים ומחזירה אותך בראש. כשחוזרת ההרגשה של הגוף המוכר מעלי אני פוקחת עיניים ורואה אותך. מושיטה יד אל אחוריך ומכוונת אותך למקום הנכון.
אתה מתחכך בי מעל התחתונים, נוגע לא נוגע, הבד זז מתחתיך, פעם חושף ושוב מסתיר את מה שמתחתיו. מדי פעם אני מרגישה את הרטיבות שמצטברת ודולפת מקצה התענוגות שלך לכיווני.
הפטמות שלי קשות ובולטות מבעד לגופיה, אתה מנשק אותי ונכנס לתוכי, מרים לי את הרגליים מעבר לכתפיך. אני צועקת בהנאה, נאחזת במיטה, נותנת קונטרה כדי להרגיש אותך חזק ועמוק יותר.
אתה מחזיק לי בצוואר ואני רק רוצה להרים את הראש ולראות איך זה קורה, איך אתה נכנס ויוצא ומטריף אותי והחיכוך הפנימי מנקז את הדם נמוך למטה אל בין הרגליים שלי, עם כל חדירה שלך אני מרגישה אותו מתקשה עוד ועוד ואתה על סף פיצוץ. זה לא הפנים, זה לא המבט המצטעף, זה לא הוריד הזה שמתנפח, זה לא לא הרעידות הקטנות של הגוף. זו כל החוויה כולה של הרגע שלפני, זה משהו שעומד באוויר ואני כבר יכולה להרגיש אותך מתפוצץ בתוכי עוד לפני שזה קורה, ואני רוצה שתגמור ואני רוצה שתמשיך ולא תפסיק לעולם ואני רוצה לראות ולהרגיש אותך ככה עוד ועוד ואני כבר לא יודעת מה אני רוצה יותר ונוגעת בעצמי, עוזרת לך להביא אותי לנקודה בה אתה נמצא, מרגישה את הדגדגן הנפוח, הרגיש, והדם עולה בסערה שמשתוללת מהבטן לראש וחזרה ואני צועקת "תן לי אותו, תן לי אותו עכשיו, חזק ועמוק, תן לי!!"
"קחי, קחי כמו שאת אוהבת, את אוהבת את הזין הזה" 
"אוהבת!! אוהבת שאתה גומר! אני רוצה שתגמור"
"אני גומר"
"תן לי להרגיש את זה, תן לי לראות את זה!!"
"אני גומר"
"תגמור עכשיו!! אני אתך"
הכל מתערבב, הקריאה שלי עם השצף שבתוכי עם הגלים שעולים ומתפרצים ממני החוצה עם הרטט והשיתוק של כל האיברים שלך ושלי בשניה אחת מדוייקת שבה שנינו קורסים ואתה מרחף מעלי בכל כובד משקלך שעוטף אותי ומרגיע את נשימותי, את הדופק המסונכרן של שנינו שהולך ומאט וחוזר לטבעו. והנשימות שהולכות ומתעמקות ומתלחששות זו עם זו בדרכן למנוחה.
וכשאני חושבת שהייתי יכולה להשאר ככה שעות אני מתעוררת ושוכבת עם עצמי במיטה, מושכת עוד כמה דקות בערות מתוך שינה, מספרת לעצמי הכל כדי לא לשכוח שום פרט כשאני משתפת אותך בחלום שילך איתי אחר כך עוד כמה שעות של ערגה. 

0 תגובות
ללא כותרת
05/09/2018 14:31
ג'ינג'ית
פתקים
מחר הולכים לרצוח גופה, אתה יכול לוותר אם אתה רוצה, לא להאפיל על הזכרון הבלתי נשכח.
תמיד קצת לא נעים לי, אבל זה מתגמד לעומת הלהט
0 תגובות
שערה
05/09/2018 00:01
ג'ינג'ית
פתקים
ללכת לשירותים בערב ולמצוא שם למטה שערה שלך שנשארה  לי למזכרת..
תודה על עוד חוויה בלתי נשכחת.
אני כל כך טובה כשטוב לי.
וכבר מתגעגעת
0 תגובות
מתנה ליומולדת
30/08/2018 22:00
ג'ינג'ית
פתקים
ממוחזר, אבל עדיין רלוונטי:

בא לי לתת לך מתנה ליומולדת את התחתונים הרטובים שלי אחרי שכל היום חשבתי איך הייתי חוגגת לך לו רק הייתי יכולה.
שתעשה ביד בבית ותריח את מיצי התשוקה שלי, תשאף אותי לתוכך ואמלא את כולך. שתוכל להסתכל עליהן ולדמיין אותן עוטפות את ערוותי החלקה, את התחת שמתגעגע למגע ידיך, למגע הגוף שלך עליו בזמן שאתה בא אלי מאחורה
2 תגובות
שוכבת לידך
24/08/2018 18:30
ג'ינג'ית
שירים
לֵאוּת של סוף יום
חבוקה בזרועותיך
מקשיבה לנשימות שלך
הולכות ומתארכות,
מעמיקות
כמו המחשבות שלי
ששוקעות באשליה 
של זמן לא נגמר

לא יכולה להרפות
אבל כבר לא ממקום של רעב
של עוד רגע זה הולך
של לטרוף מה שאפשר
אלא ממקום שָׁלֵו
של כמיהה
של ערגה 
לגוף שלך, לקרבה שלך
להתמכרות שלך למגע שלי.

כמה נעים בסוף יום
שוקטים אחרי שסערנו
בכמה דקות של רוגע
לפני שחוזרים לחיים
0 תגובות
באת אלי
23/08/2018 21:50
ג'ינג'ית
פתקים
לא דמיינתי שבאמת תבוא ולא התכוננתי.
וכולי אמא דביקה מילדים, סתורת שיער ובגדי בית ומלאת תאווה
0 תגובות
שני פתקים על מילים
15/08/2018 15:18
ג'ינג'ית
פתקים
מילים שלך

מתמכרת למילים, צורבת אותן בתוכי, מגלגלת כל מילה, הופכת בה והופכת אותה, מודעת היטב למנעד המשמעויות שנובע ממנה ואולי אפילו אתה לא שמת לב כשכתבת?
כל כך יפה.
תן לי עוד מזה.

===================

מילים שלי

כשכל אחד הוא אחד הטובים, כבר לא מוצאת מילים לתאר את החוויה המטורפת המטריפה הזו.
ובדרך הביתה חושבת לעצמי - רק שלא יעצרו אותי לבדיקת סמים, כי מה שלקחתי הרגע חזק מכל מה שהכרתי. ותוהה אם זה חוקי לנהוג במצבי.

איך כשאני מדברת אתך אני לא מצליחה לתרגם למילים את ההדים של מה שעובר עלי. כל מילה שאני אומרת מקטינה את העוצמה שלא מפסיקה לגאות ולחלחל.
וכל פעם שאני חושבת שהגענו לשיא, אתה מביא אותי לשיא חדש.

בא לי לרגע להיות אתה, רק לשניה, כדי להבין אם גם אתה חווה את הדברים בעוצמות כאלה כמוני, רק כדי לדעת שהיינו באותו מקום גם ברמה הרגשית ולא רק בפיזית. בעצם אני יודעת שכן, אני מרגישה את זה ממך, כבר תקופה ארוכה שאני בטוחה בך ולא מחפשת חיזוקים. 
אולי התודה שלי כבר נשמעת שחוקה מרוב שאני מודה לך כל הזמן, הלוואי שהייתי יודעת מילה אחרת, חדשה, חזקה מספיק לבטא את ההודיה האמיתית שלי אליך.
כי זה שום דבר ספציפי, זה המכלול הזה שהוא אתה ומה שאתה בשבילי
1 תגובות
« הקודם 1 2 3 4 5 6 7 הבא »