עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
סיפורים  (19)
פתקים  (15)
שירים  (9)
ארכיון
תודה
19/05/2018 19:34
ג'ינג'ית
פתקים
בא לו הלילה ושקט עכשיו
בא געגוע לראות לחבק אותך
מה שעובר בי זה יותר ממילים
יש כאן הכל, אבל אין אותך
0 תגובות
הלילה
17/05/2018 21:36
ג'ינג'ית
שירים
כל לילה נכנסים למיטה
כל אחד מתחת שמיכה
הייתי רוצה שתהיה זה אתה
להתקרב, להרגיש אותך

כל לילה מילים בחלל
איפה היינו ומה הרגשנו
ואני לא שומעת בכלל
רק חושבת כמה זמן לא נפגשנו

הלילה יותר קשה,
עכשיו בסידור החדש,
אבל הלילה אני יודעת ש-
מחר אקבל ממך ד"ש
0 תגובות
'מתגעגע...'
14/05/2018 18:14
ג'ינג'ית
פתקים
אנחנו חולקים את אותו חדר וישנים באותה מיטה. "אף פעם לא ישנתי עם מישהי שאני לא רוצה לשכב איתה" הוא התוודה בפני. "אם זה לא נוח לך אקח חדר אחר, אבל מחר, הלילה אני לא זזה לשום מקום".
בבוקר התעוררנו ביחד, מסתכלים אחד על  השני. "ישנתי מעולה", הוא נתן לי יד. יש אינטימיות, אבל תמימה כזו, של חברים. צלחנו את הלילה הראשון.

'תשמרי על עצמך ותחזרי בשלום... מתגעגע...'.
אני קוראת את ההודעה שוב ושב... 'מתגעגע...' אני יכולה לבהות שעות בהודעה הזו, במילה הזו. 'מתגעגע...'. 
גם אני. 
מאד.
0 תגובות
בין לבין
10/05/2018 22:30
ג'ינג'ית
סיפורים
כל כך רציתי להפגש אתך השבוע, לדבר על דברים שאי אפשר אחרת. כל כך רציתי להפגש אתך השבוע, לחוות דברים שאי אפשר אחרת. אבל כבר שבועיים שאתה לא בארץ, וביומיים שנותרו בין החזרה שלך לנסיעה שלי לא נפתח שום חלון.

כשאתה ממשיך לעבודה אני ממשיכה להתגעגע.

חבל, דווקא לבשתי שמלה בלי גרביונים, ותחתונים שחורים עם תחרה שעוטפת את הישבן, והגוף שלי משווע למגע.
וכשהייתי מגיעה לאיזו צומת היית עובר במקרה ועוצר לידי, היית שואל אותי מה בא לי והייתי עונה לך שבא לי הכל ואז היד שלך היתה מטפסת במעלה הירך לכיוון התחתונים עד שהיינו מחליטים בדרך הטבע.
היינו מוצאים שביל צדדי ונוסעים לארכו, אין לנו הרבה זמן. בדרך כבר הייתי מכינה אותך לקראתי. לא יודעת לאן הגענו כי הראש שלי היה למטה והרוק שלי מתערבב בהפרשה הענוגה שניסית לעצור ללא הצלחה אחרי כל הזמן הארוך הזה.
ואז היית עוצר והייתי מרימה את הראש ומקרבת שפתיים לשפתיים שלך והיינו מתנשקים את כל השיחה של אתמול, ולאט הייתי מעבירה רגל ומתיישבת עליך, מניעה את האגן קדימה ואחורה, למעלה ולמטה. והיית מעביר יד אחורה ומרגיש את התחרה העדינה, מתלבט אם להשאר במתח או להכנע לתשוקה.
בסוף הידיים לא נשמעות לאיפוק, מורידות את התחתונים ומלבישות אותי עליך בדיוק האופייני. התשוקה מפלחת אותי ואני נאנקת.
היית אוחז במתניים שלי ומרקיד אותי עליך, והשיער הפזור מתעופף ומלטף את פניך והעיניים שלך בוערות, חודרות לתוכי, לא מתיק מבט. והיית רוצה ולא רוצה לגמור והייתי מתחננת בפניך שתתן לי את העונג לחזות בך בקסמך, להשאיר לי זכרון של הרגע הקסום הזה שבו אתה מתפרץ בתוכי.
והיית מוציא אותי ממך ויוצא מהאוטו, משאיר אותי לשבת על הכסא עם הפנים החוצה, והיית מתכופף אל בין הרגליים שלי ומשאיר לי מזכרות לתקופת הריחוק ואז הייתי קמה ומסתובבת ואתה יודע בדיוק מה לעשות ויודע בדיוק מה ללחוש לי באוזן ואני מתכופפת כשאתה מוצא את דרכך אלי ונותן לי את כולך עד הסוף.

אז היינו נכנסים חזרה, ממשיכים בנסיעה בשתיקה נעימה של איפוס.
אתה מרוקן, אבל לא נסער
אני מתכנסת, אבל לא נחלשת
יד ביד בלי מילים עד התחנה הבאה
נשיקת פרידה
ותודה
0 תגובות
אַיֶכָּה?
06/05/2018 23:22
ג'ינג'ית
שירים
לא מצליחה להבין איך
עוד לא למדת שהכל מתהפך
שיום אחד אני כבר לא מחכה
ויום אחרי כותבת תשוקה
שהיום אני חושבת עליך בזמן עבר
ומחר שוב ארצה אותך יותר מכל דבר
לפעמים אתה שוכח 
שאתה לא לבד בעולם
פתאום אתה כל כך נוכח
ולפתע נעלם
רק ככה אתה יכול, מכירה את השיחה
אבל כמה אפשר בלי לשמוע ממך?
0 תגובות
מתגעגעת
01/05/2018 23:41
ג'ינג'ית
סיפורים
הרגלת אותי לדבר אתך פעמיים ביום ועכשיו כל היום אני אוספת סיפורים ואין עם מי לדבר...
רוצה לכתוב על להט ותשוקה ומצליחה לחשוב רק על ערגה וגעגוע.
תחזור - תזכיר לי כמה זה נעים לדעת אותך תזכיר לי כמה זה טעים, משגל בוקר קצר - זה מה שאני רוצה (רוצה הרבה יותר, אבל מוכנה להתפשר), תכנס אלי הביתה, מגולח, רענן, עם הריח שלך המשכר, תגיד לי - יש לי 10 דק'. נכנס לשירותים - נסגור דלת, תשלוף את מלוא תפארתך מבעד לג'ינס, תרים לי את השמלה ותחדור אלי דרך התחתונים. אני אסתכל עליך מאחורה במראה ומקדימה בעיניים ושוב, כרגיל, אתפלא מהגוף המדהים הזה שלך שעכשיו הוא גם שלי ל-7 דקות בגן עדן וכל הזמן הזה יתנקז לכדי שתי דקות של עונג ופורקן.

ואז תלך ותשאיר אותי לכמה שעות עם עצמי, עם הריח שלך עלי, הנוזל הדביק המופלא בין רגלי ותחושת המגע שלך שצורבת את הגוף ולא נותנת מנוח.
וכמה אני רוצה....
1 תגובות
פנטזיה של ערב שבת - חלק ב'
30/04/2018 12:18
ג'ינג'ית
סיפורים
-- מארועי הפרק הקודם --

אתה נכנס אלי בבת אחת וגומר בפנים. משפריץ בעוצמה וממלא אותי זרמים נעימים. נופל עלי באפיסת כוחות. אני מלטפת לך בעדינות את הגב ואת התחת. שנינו נרדמים כשאתה עוד בתוכי.

-----------------------------


אתה קם.
- אל תלך עכשיו, תן לי את הלילה הזה שתמיד רציתי ומעולם לא נתת
"יש לי פיפי"
אתה הולך לשרותים ואני באה אחריך, נעמד עם הגב לדלת. אני נכנסת - הגב שלך, הכתפיים, הזרועות, התחת שלך, אי אפשר לעמוד בפניך. אתה נשען על הקיר ואני עוטפת אותך מאחורה, נצמדת אליך ומקיפה בשתי ידיים, מלטפת את הבטן, שיער הערווה, הירכיים.
"אני מפריעה לך?"
"נעים לי, עוד מעט זה יוצא"
רוצה לעזוב אותך ולא מצליחה, אתה מסתובב אלי ומסובב אותי, אני נופלת - נשענת על השיש. אתה חודר אלי מאחורה, תופס לי בכתפיים ואני מסתכלת עלינו במראה - על שילוב הצבעים שתמיד הקסים אותי כל כך, עוצמת עיניים ואתה ממלא אותי במילים שלך, מספר לי באוזן כמה חשבת ורצית והזית כל הזמן הזה, כל הגוף שלי מלא בך ומתכווץ אליך כמו רוצה לשמור אותך, להחזיק בך כל עוד אפשר, כל עוד אתה כאן
"אני רוצה שתגמרי"
"אני רוצה שלא תפסיק לעולם"
"אני צריך ללכת"
"אף אחד לא מחכה לך עכשיו, אני מחכה לך כבר שבע שנים"
מתיישבת על השיש, מכוונת את הראש שלך אל בין הירכיים שלי. אתה מלקק אותי אבל זה לא נעים לי, אני מרגישה לא נקיה, תן לי רגע לשטוף את עצמי.

נכנסת למקלחת - מים קרים על גוף לוהט, כמעט אפשר לשמוע את ה'פססססססס...' אתה פותח את הוילון ומסתכל עלי מתקלחת. אני מרימה ידיים לשטוף את השיער והחזה שלי עומד זקוף, שמה קצת סבון על היד ומסבנת את עצמי - מתחילה למעלה - זרועות, חזה, בטן, משם לישבן ושוב קדימה בין הרגליים. אתה עומד (ועומד) ומסתכל, מתחיל לגעת בעצמך, יד גולשת מהמותן לכיוון המרכז אתה תופס לעצמך את הזין ואני עם היד בין הרגליים. נשען בגבך אל הקיר, אתה לא עוצם עיניים - רוצה לראות אותי. אני מסתכלת עליך, מכניסה ומוציאה אצבעות בקצב שבו אתה משפשף את האיבר שלך (אפילו עכשיו - אפילו ככה - זה בקצב שלך). 
מתה להרגיש אותך אבל לא מתקרבת, רק מסתכלת עליך מסתכל עלי מסתכלת עליך. כל אחד עם עצמו בתיאום מושלם.
לא שמה לב לברז והמים משפריצים, טיפות של מים וזיעה על הגוף המושלם שלך, אני לא עומדת בזה, מתיישבת באמבטיה נשענת על הקיר. רגליים פסוקות, שפתיים תפוחות אדומות ובליטה נפוחה ביניהן. יד אחת לי נכנסת ויוצאת, יד שניה לשה את הגוף שלי - חזה, בטן, ירכיים - לא מסירה ממך מבט. אתה נעמד מעלי ומשפריץ עלי בעוצמה - על הפנים, על הבטן, על הכוס הפתוח, הנוזל שלך זולג לי על כל הגוף, אני גומרת, שוכבת באפיסת כוחות.
המים זורמים, אתה שוטף אותי, מסבן אותי בעדינות ונוגע בכולי. אתה עוזר לי לקום, אני לובשת שמלה על הגוף הרטוב. בלי חזיה, בלי תחתונים.

יוצאים החוצה לסיגריה, יש שם עוד שתי כוסות עם ויסקי ממקודם - אסור לשפוך..
נכנסים עם הכוסות הביתה. אתה מתיישב על הספה, אני נשכבת עם הראש על הרגליים שלך, מדברת אתך על דברים מוזרים, אתה מלטף לי בעדינות את הירכיים, מכניס קצת יד מתחת לשמלה, נוגע בעדינות בפות וממשיך לירכיים. הכל רגוע. אנחנו עייפים ושתויים ומלאים אדרנלין. אתה רוכן אלי לנשיקה רכה ומתוקה, שפתיים צמודות, לשונות מגששים. תוך כדי נשיקה אני מתרוממת ומתיישבת עליך, מרגישה את הזין שלך קצת קופץ. מתנתקת מהשפתיים שלך, עוברת ללחי, לצוואר, לחזה, לבטן, מזיזה לך את התחתונים ונותנת נשיקת פרידה ארוכה ורטובה לפלא הזה שאני כל כך אוהבת.

מחזירה אותו למקומו בתוך התחתונים, מביאה לך את הבגדים. עוד מעט בוקר, כדאי שתלך (למרות שהייתי רוצה שתשאר עוד ועוד)

תודה רבה, היה נפלא.
נפגש בעוד 7 שנים.
1 תגובות
פנטזיה של ערב שבת - חלק א'
26/04/2018 13:22
ג'ינג'ית
סיפורים
אני לבד בית, כמו היום. יושבת עם כוסית יין וספר.

פתאום דפיקה בדלת, אני קמה לפתוח ואתה שם. נשארת לבד בבית כי הילדה נשארה שבת בבסיס ואשתך עם חברה בחו"ל.

אני מוזגת לנו שתי כוסות וויסקי. אתה מספר לי איך עבר השבוע, אני מספרת לך על הילדים, שותים וגולשים לדברים אישיים. אתה מספר לי דברים אמיתיים, אני משתפת אותך באיזו תובנה שלי על עצמי, מתחיל להבנות מתח באוויר. אנחנו יוצאים להפיג אותו עם סיגריה בחוץ.

מוזגת עוד כוסית, נהיה קריר. נכנסים חזרה. אני הולכת רגע לשרותים, מודעת לגמרי למבט שלך על התחת שלי מאחורה. חוזרת, מתיישבת קרוב מדי. אתה אומר משהו, אני צוחקת, שנינו חושבים על אותו דבר ונזכרים בתקופה הזויה-מופלאה, פעם, לפני 7 שנים.

אתה שם עלי יד, כאילו לא בכוונה, אני מזיזה לך אותה תוך כדי תנועה. נזכרת במשהו, שוב צוחקים, שוב מתקרבים עוד קצת. אתה אומר לי - "כמה את סקסית"   "אל תתחיל איתי"   אתה תופס אותי ומושך אותי, אני מרחיקה אותך.
"אתה בטוח שאתה רוצה?"
"את בטוחה שאת לא רוצה?"
"אם נחזור לזה יהיה לנו קשה להפסיק שוב"
"מה שיהיה יהיה אח"כ, אנחנו כאן ועכשיו"
אני מתיישבת עליך "בטח שאני רוצה", מנשקת אותך בצוואר "תגיד לי שלא נצטער על זה אח"כ"
"לא מצטערים על דברים טובים"
"אם ככה, נדאג שזה יהיה טוב"
מורידה לך חולצה, חושפת חזה, איך אתה עדיין כזה הורס? נוגעת בך, מעבירה יד מלמעלה עד קו המכנסיים, מכניסה את קצות האצבעות. מסתכלת עליך בשאלה. אתה עונה לי "כן" עם העיניים. מכניסה את היד פנימה, מגששת לתוך התחתונים, אתה פולט אנחה, מכניס לי יד לתוך המכנסיים מאחורה, נוגע לי בתחת.
"אם הייתי יודעת הייתי לובשת שמלה לכבודך"
"גם ג'ינס זה בסדר"
מוציאה את היד מהמכנסיים שלך, פותחת את החגורה, את הרוכסן. יורדת ממך ומתיישבת על הברכיים מתחתיך.
"מותר?"
"מותר הכל"
מקרבת את הראש, מתלבטת עוד שניה, נמשכת כמו מגנט ומלקקת אותו בקצה בתנועה מעגלית. הוא מגיב תוך רגע, מתעבה ומזדקר, אני ממכניסה את כולו לפה, מלטפת עם הלשון.
"איך את מוצצת, כמה זמן לא מצצו לי ככה"
מוציאה ומכניסה אותו, עולה ויורדת, מרגישה אותו מתקשה ומתנפח עם כל תנועה, אתה מרים לי את הראש.
"אפשר לזיין אותך? את מרשה?"
אני לא עונה, מתיישבת עליך שוב בתנועה חדה ומדוייקת, מחדירה אותו אלי בבת אחת, שנינו גונחים בקול, מסתכלים עליו נכנס ויוצא כשאני דוהרת עליך. אתה מפיל אותי על הספה עם הפנים למטה, נעמד מעלי וחודר אלי מאחורה. אני עוצמת עיניים, מתרכזת בתחושת הביצים שלך על התחת שלי, אתה נשכב מעלי ולוחש לי באוזן דברים מפעם - דברים שרק אתה יודע להגיד. נשכב לידי מאחורי, מרים לי את הרגל ומזיין אותי שוב.
אני חושבת לעצמי - 'גם אז זה היה כל כך טוב? איך יכולנו להפסיק את זה?'

מבקשת ממך הפסקה, לא רוצה שזה יגמר בכלל. קמים מתלבשים, מוזגת עוד כוסית, יוצאים לסיגריה להוריד אנרגיות.
"היה לך עוד מישהו מאז?"
"לא יכולתי אף אחד אחריך"
"טוב לך?"
"לא יכול להיות אחרת אתך"
"אז למה הפסקנו בעצם"
"בוא, נכנס, נהיה לי קר"

אנחנו נכנסים לאיזה חדר, מתנשקים, אתה נושך אותי, בא לי לטרוף אותך. אתה משכיב אותי על המיטה, מוריד לי את המכנסיים והתחתונים, מכניס את הראש בין הירכיים שלי, נכנס פנימה בביסים קטנים, מגלה שהוא עדיין חלק. מלקק אותו, מחדיר את הלשון פנימה ומוציא אותה כלפי מעלה כדי לפנות מקום לאצבעות. אתה נשכב מעלי ומסתובב, מלקק אותי כשאני מוצצת לך. אתה דוחף את הלשון ואני מלקקת את הביצים. מסתובבים - אני למעלה, אתה מתחתי, הגוף שלי מתגמש - מתאים עצמו אליך בצורה מושלמת. חייבת להרגיש אותו בפנים. מטפסת, מתיישבת עליו.
אתה שוכב עם ידיים מאחורי הראש, מסתכל איך התחת שלי עולה ויורד והחיכוך הרטוב הזה, אני לא יכולה להתאפק וצועקת. אתה עומד לגמור, משכיב אותי על הגב, עולה עלי בטירוף, מסטול מחרמנות ומוויסקי. אתה נכנס אלי בבת אחת וגומר בפנים. משפריץ בעוצמה וממלא אותי זרמים נעימים. נופל עלי באפיסת כוחות. אני מלטפת לך בעדינות את הגב ואת התחת. שנינו נרדמים כשאתה עוד בתוכי.
4 תגובות
לכתוב אחרת
23/04/2018 15:34
ג'ינג'ית
שירים
אני לא יודעת לכתוב תשוקה
אני יודעת לכתוב אהבה
האהבה שלי רכה, מרומזת
התשוקה בוטה - לא מדוייקת
הייתי רוצה לכתוב לך אחרת:

על גופך הנחשק, המטריף, הסוער
על עוצמת געגוע, על גופי הבוער
רעד של עונג, כמיהה, תאווה
פגישה מתלקחת באש-להבה
להט השפתיים, הריח הממכר
על קשיות זכרותך, טעמך הממכר
2 תגובות
לא רחוק מחדרה, בין הים לבין החולות
19/04/2018 20:33
ג'ינג'ית
סיפורים
בבוקר הזה של שמש נדיבה אני לובשת שמלה קיצית קלילה, צמודה באיזור החזה ונופלת למטה עד הברכיים.
אנחנו נוסעים יחד, תאונה בכביש 6, מחליטים לסוע מ-2.
עוברים את ואדי-ערה, עולים בקיסריה, חוצים את אולגה ונעמדים בפקק.

היד שלך מטיילת לי מתחת לשמלה, היד שלי מאחוריך בתוך המכנסיים מתחת לחולצה. נגיעות קטנות - שמא יהיה מישהו מוכר ברכב לידינו. זוחלים עם התנועה ובחוץ הצבעים בוהקים - ירוק, כחול, רגבי אדמה טריים. הפקק לא זז ואנחנו מחליטים לחתוך אותו. קצת אחרי חדרה, קצת לפני נתניה, נוסעים מערבה.

ככל שמתרחקים מהכביש הידיים מרחיקות לכל מיני מקומות, המכנסיים שלך פתוחים ואני נוגעת בך מעל ומתחת לתחתונים. 
נכנסים לדיונות. עכשיו הכל ריק בחוץ. הראש שלי בין הרגליים שלך, אני מלקקת אותו והיד שלך נשלחת לאחורי, משחק בדגדגן דרך הישבן. אני מגורה ומוצצת ואתה מכניס אצבעות, נוהג בזהירות בחולות, נעצר בנקודת חוף מבודדת, מסביב רק חול וים ושמים כחולים כחולים ושמש מלטפת-מחרמנת.
אתה יוצא מהאוטו ובא לצד שלי. פותחת את הדלת, יושבת, מסתובבת אליך, מנשקת לך את הבטן.
עם הידיים מתחת לשמלה אתה מוריד לי את התחתונים, מתכופף ומלקק אותי. הרגליים שלי מעל הכתפיים שלך וכולי פתוחה וגלויה לפניך ואתה מלקק, משחק, נוגס, האגודל בדגדגן, הלשון בפנים, אתה מטריף אותי ואני גונחת ונאנחת וצועקת לך - תן לי אותו כבר! אתה נעמד, מקפל לי את הרגליים וחודר אלי בתנועה חדה וחזקה. אני צועקת (כותבת לך ורועדת...) אתה יוצא ממני ומשחק עם הקצה שלו בפתח הרטוב שלי, מרגישה אותך בקצות העצבים - מגרה ומתגרה, כמה אני רוצה אותו בפנים ומתאפקת עוד קצת, עוד קצת למשוך את התחושה המטריפה הזו של הכמעט. אני רוצה ומתכווצת, כל הגוף שלי מוכן, אני לא עומדת בזה, מושכת עוד טיפה   נווו!!!! תכניס אותו!!!!!! בתנועות מהירות וחזקות אתה נכנס ויוצא ושוב נכנס, אני מסתכלת עליו נבלע בתוכי וזה מחרמן אותי יותר. 

פתאום אתה מפסיק, אני יוצאת מהאוטו, מסתובבת ואתה חודר אלי מאחורה, קורא בשם שלי, מחזיק לי באגן ושומר על הקצב, אני נוטפת תשוקה, בא לי לטרוף אותך.
אנחנו מוצאים פיסת דשא, אתה נשכב על הגב, אני פותחת לך את הכפתורים בחולצה, טובעת בחזה שלך, מלקקת ויורדת, מלטפת אותך תוך כדי מציצה. השמש אוהבת אותנו ומפנקת.

אתה עם חולצת כפתורים פתוחה, אני בשמלה בלי תחתונים מתיישבת עליך, מקמרת את הגב אחורה, מרגישה אותך עמוק בתוכי - מכה בי מבפנים, נוגע בכל נקודה אפשרית. אני עפה, רוכבת עליך, דוהרת. אתה מתיישב כשאני עליך, מחזיק לי בתחת. אנחנו מתנשקים ואתה גומר בפנים. מתפרץ, משפריץ, ממלא את כולי.
נשכב אחורה עדיין בתוכי, אני נשכבת מעליך, שומעת את הדופק שלך משתולל, מלטפת אותך, מרגיעה אותך לאט.
ושקט
ושמש

מוכן לסיבוב נוסף?
11 תגובות
« הקודם 1 2 3 4 5 הבא »