עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
בחירה  (1)
בעיות  (1)
ועוד...  (1)
ארכיון
תקראו את הבלוג שלי:)
•  הבלוג המעניין ביותר!
•  הבלוג המושלם ביותר!
•  אם המחשבות הכנות ביותר
לא מה שחשבתי!
21/08/2012 18:45
ג'ניפר

אתם מכירים את ההרגשה שאתם מחכים למשהו ממש הרבה זמן משהו ממש חשוב ואישי לא כמו מתנת יום הולדת או משהו אבל בסוףזה לא מה שאתם חושבים ח.... כן ככך זה תמיד אם קראתם את הפוסט האחרון שלי אתם בטח יודעים למה אני מתכוונת הנשיקה הראשונה שלי בסוף זה לא קרה אני ברחתי לא תכנית אבל פשוט התחמכתי שיקרתי לאותו נער מסכן שמת מאהבה עכשיו ואני פשוט נגעלתי וברחתי אני מרגישה נורא אם עצמי זה פשוט לא מתאים לי עכשיו אני מנסה להאמצי לעצמי תירוצים אבל אני בטוח יודעת שזה בגלל שאני לא חיבבתי את אותו המסכן שהכרתי בפייסבוק וזאת דרך הגב דוגמא טובה לסיכון של פייסבוק האנשים מאלים תמונות שלא שלהם או תמונות ישנות מאוד ואז אפשר לטעות הרבה מאוד פעמים ואפילו לסכן את עצמו נו אז תזהרו משקרים ותדברו רק אם אנשים שאתם מכירים אולי אני נשמעת עכשיו כמו אמא שלכם אבל זה נכון  ועכשיו גם אני מבינה למה! אז אם למישהו ממכם יש משהו להגיד לי להעיר לי הערה אתם מוזמנים לעשות את זה עכשיו!

 

1 תגובות
הנשיקה הראשונה הצילו תעזרו לי דחוף.!!.
17/08/2012 15:19
ג'ניפר
לכל אחד יש רגע מיוחד בחייו שהוא אף פעם לא חווה רוב הפעמים זה קשור למחווה אישית או אינטימית יותר שלא נוהגים לספר לאנשים כמו אהבה ראשונה או במקרה שלנו נשיקה ראשונה היום בערב זה הולך לקרות הנשיקה הראשונה שלי  לא הראשונה הרבה בנים בנישקו אותי בלחי אבל זאת הראשונה שלי שהולכת להיות בפה ביחד אם חבר שלי שהקרתי אתמול והיום הדייט הראשון שלי איתו רוב הדייטים או שאני שכחתי אותם או שפשוט לא הצלחתי לצאת באותו רגע בגלל ההורים שלי . אבל היום אני אמצא דרך לצאת ההיתרגשות אוכלת אותך מיבפנים בגלל שזאת פעם ראשונה לך אז אתה מפחד ובמיוחד מתבישת לפעמים אפילו דברים שבילתי אפשרי הרוס אותם אני תמיד מוצאת דרך להרוס אותם מבלי שום סיבה לפעמים זה קורה בלי כווונה אבל היום יש כלכך הרבה דרכים להרוס את זה ואני בטוח אנצל את כולם אפילו מבלי להרגיש שהדייט גרוע אני מאוד מקווה שזה יעבוד כמו שצריך בלי שטויות  ושלא תקרה לי פדיחה מול מישהו שאני מחבבת אבל  הרבה דברים יוכולים לקרות כמו:ריח רע מהפה והבן זוג נגעל 2.חבר שלי לשעבר שעדין יש לי רגשות כלפיו יהיה באותו מקום ואני אהיה נבוכה מאוד 3.שאחחותי הקטנה אשלי ויסמיין יפריעו לי 4. שאחותי תספר על זה לאמא שלי 6.שאני לא אצליח לצאת מהבית זה יכול להימשך עוד הרבה זמן כל הרשימה הזאת בגלל זה אני אקצר ואכתוב שהדייט הזה יכול להיות 2 דברים שונים לגמרי:אסון או הצלחה גמורה הדייט הקטן והחשוב הזה יקבע לי אם היה לי חבר עד סוף השנה! בסוף השנה לפני שהחופש התחיל כתבתי רשימה של כל הדברים שהייתי רוצה שיקרו לי ואחד הדברים החשובים שרשמתי למצאו חבר ולהתנשק איתו תא'מת כבר הגשמתי כמעט הכל חוץ מזה! והבעיה הכי גדולה בעולם שאני אף פעם לא התנשקתי אם מישהו ולא יודעת איך זה עובד אז יש לי בעיה רצינית מאוד  אם זה כי אני לא אתנשק טוב לא נראה לי שזה יצליח! אזת תאחלו לי בהצלחה וחשוב לציין אני סך הכל בת 13 וחצי עוד מעט 14 וזאת נשיקה ראשונה בגיל די מוקדם ייחסית! תעזרו לי תלמדו אותי איך לנשק טוב כמה שיותר מהר בתגובות שלכם שאוכל להצליח בדייט שלי!תודה מראש.!!.
2 תגובות
חושבת
11/08/2012 23:06
ג'ניפר

אתם מכירים שאתם מתלבתים בין שתי צדדים שונים לגמרי שוקראים להם לפעול ולחכות לדוגמא בעוד כמה זמן יגיעו לכיתה שלי שתי ילדים חדשים אני לא יודעת אם בינהם יש בנים אבל הבעיה שאני לא יודעת אם לחכות להם ולראות אם יש שם מישהו שמוצא חן בעני או לא לחכות להמשיך עכששיו האלה אפשר לתת לבעיה הזאת הרבה דוגמאות סיפורים מהחיים אבל תחשבו מזווית אחרת תסתכלו על התמונה הפוך אולי אין פיטרון אולי צריך לחכות לזמן הנכון כדי שמי שמיועד לך יגיע אבל איך אפשר לדעת מבלי לנסות אז זאת הבעיה כי לתמונה הזאת יש שתי זווית להמשיך או לעצור קשה לחכות אבל עוד יותר קשה להמשיך! תגיבו שנשמע את דעתכם!

0 תגובות
« הקודם 1 2 3 4 5 הבא »