עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
בלוג מעניין ומרתק על מאמן כושר אישי ואימון כושר אישי.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
אימון כושר אישי- הדרך הנכונה לרזות
20/08/2013 18:46
galit aharon
אימון כושר אישי

"על מנת לרזות מספיק שאני אעשה ספורט", "על מנת לרזות מספיק לעשות דיאטה"- שתי הנחות אלו הן מוטעות. לא מספיק רק ספורט כדי לרזות ולא מספיקה רק דיאטה בשביל לרזות. על מנת לרזות יש לשלב גם ספורט וגם תזונה בריאה.


הרבה מאוד אנשים מחליטים על דעת עצמם לעשות דיאטה או להתחיל לעשות ספורט מבלי בקרה ופיקוח- זוהי טעות נפוצה. כאשר אתם מקבלים החלטה כי אתם רוצים לרזות התחילו לעשות ספורט ושלבו ביחד עם הספורט גם תזונה בריאה ונכונה. הרוב הגדול באוכלוסיה לא יודע אילו סוגי ספורט יש לעשות על מנת לשרוף קלוריות ושומנים וגם לא יודע מהי תזונה נכונה.


אימון כושר אישי בעזרת מאמן כושר אישי יספק לכם את ההדרכה הטובה ביותר בנוגע לספורט ובנוגע לתזונה נכונה ובריאה. אימון כושר אישי עם מאמן כושר אישי ידריכו אתכם מהו האימון שמתאים לכם ביותר על מנת לרזות, מה אמור להיות משך האימון ובאיזו תדירות לבצע אותו. כמו כן ישנם מאמני כושר אישיים רבים אשר עוסקים בתזונה ולכן הם ידריכו אתכם אילו מאכלים עליכם לאכול לאחר אימון ומאלו מאכלים עליכם להימנע במשך היממה. הם גם יסבירו לכם מה החשיבות בצריכה של מאכלים מסוימים כאשר מתאמנים וכיצד מאכלים אחרים מזיקים לכם.


אימון כושר אישי יביא לשינוי באורח החיים, והשינוי באורח החיים שלכם יביא לתוצאות הרצויות- הרזיה וישפרו את המצב הבריאותי שלכם. באמצעות האימון הכושר האישי תוכלו גם להראות טוב וגם להרגיש טוב מבחינה פיזית ונפשית. כאשר אתם נראים טוב ומרגיש טוב אתם מקרינים את זה החוצה ואנשים פשוט לא יפסיקו להחמיא לכם.


אז למה אתם מחכים? התחילו לחפש את המאמן כושר האישי שמתאים לכם ביותר והחלו איתו את אימון הכושר האישי. 

0 תגובות
מאמן כושר אישי
04/08/2013 16:24
galit aharon
מאמן כושר אישי

היום כמעט לכל מי שיש לי יכולת כלכלית שוכר מאמן כושר אישי. אז מה זה למעשה מאמן כושר האישי? מה תפקידו? למה בעצם אני זקוקה לו?

·         היכן מתבצע האימון עם מאמן הכושר האישי?

בחדר כושר בדרך כלל או בהתאם למקום שאותו בוחר המתאמן.

·         האם גם המאמן כושר אישי מתעמל איתי?

התשובה היא לא. הלקוח מבצע את אימון הכושר והמאמן משגיח על ביצועיו.

·         האם כל אחד יכול להיות מאמן כושר אישי?

התשובה היא לא. כל מאמן כושר אישי, חייב לעבור קורס הדרכה ובנוסף הוא חייב לעבור קורס עזרה ראשונה שכולל בתוכו גם החייאה.

·         מדוע עלי לעבוד עם מאמן כושר אישי כאשר אני יכולה להתאמן בחוגים או בקבוצות?

יש הטוענים, שאימון קבוצתי פחות יעיל מאימון אישי. באימון קבוצתי אין משוב מיידי על הביצועים של המתאמן בניגוד לאימון עם מאמן כושר אישי אשר בו המשוב על הביצועים של המתאמן הוא מיידי. כמו כן, כאשר מתאמנים בקבוצה אין דגש על היכולות של כל מתאמן מה שבאימון אישי כן יש. כלומר, באימון אישי עם מאמן כושר אישי המאמן שם דגש על היכולות של אותו מתאמן ומשפר אותם בהתאם ליכולותיו.

·         כאשר בן אדם סובל מבעיות פיזיות מסוימות, האם גם אז הוא יכול לשכור את שירותיו של מאמן כושר אישי?

ישנם אנשים עם בעיות פיזיות או נפשיות שלא מסוגלים להתאמן בחדר כושר שלא מותאם למצבם הבריאותי. לכן ישנם מאמני כושר אישיים שמגיעים לבית הלקוח עם הציוד המתאים ומתאימים את האימון ליכולותיו של המתאמן. ספורט זה נקרא ספורט טיפולי. כל מאמן שמטפל בספורט טיפולי חייב להיות בעל תואר בחינוך גופני וגם על המאמן להתמחות בנושא זה שעות רבות.

·         השאלה העיקרית היא, מדוע מאמני כושר אישיים כל כך יקרים היום? האם הם נועדו רק לשכבות העשירות באוכלוסיה?

מסתבר שלא כל מאמני הכושר האישיים יקרים. ישנה הנחה הרווחת באוכלוסיה שרק מי שעשיר יכול לשכור מאמן כושר. כיום, מכיוון שהתחרות בשוק מאמני הכושר גדלה כך גם המחירים ירדו.

 

 

 

 

0 תגובות