עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מתווכים בהרצליה פיתוח - קבוצה שכזו
22/09/2013 15:52
frog

ישנה קבוצה אחת, קבוצה אליטיסטית שאולי שמעתם את שמה שגור פה ושם, בסמטה אפלה, בבר חשוך. שמה של הקבוצה הוא קבוצת המתווכים, קבוצת המתווכים בהרצליה פיתוח. מה לא נאמר על הקבוצה הזו? הרבה למען האמת, וגם מה שנאמר, די נסתר מעין. אז על מה למעשה כל המהומה? מה עשתה קבוצה האלומינטי הזו שזיכה אותה במוניטין כה מעורר פליאה ויראה בקרב חבריה לביצה הנדל"נית?


השמועה ברחוב מספרת על זוג שבסך הכל רצה לרכוש דירה באיזור הרצליה פיתוח. מסתבר, ולא בהפתעה רבה, כי משאלה כזו קשה ביותר להגשים במציאות הישראלית היומיומית. התקציב של הזוג החביב היה דל אך תקוותם אחת הייתה היא - לקבוע את קנם באיזור זה. ואז קבוצת המתווכים לקחו אותם תחת חסותם. השמועה אומרת שכבר מראש ניתן לזוג שירות מן השורה הראשונה. "ללא שום נפוטיזם או משוא פנים" מתעקשים הפולקלוריסטים להדגיש בפני קהל מאזיניהם. מיפוי איכותי וענייני של הנכסים האפשריים נעשה מתוך אכפתיות וערבות הדדית והמלצות חמות מצד הקבוצה הנסתרת הועברו אל הזוג. הפעולה הייתה חשאית ועניינית ודומה ששום עקבות לא הושארו.


סיפורם של קבוצת המתווכים עשה לו כנפיים ומעשייה זו שזורה בפיהם של מחפשי הדירות המגוללים אותו לאורה של האש המרצדת מאפליקציית אייפון זו או אחרת לעת ליל בפני חבריהם התוהים והמחפשים גם הם את דרכם בעולם הנכסים הארצ-ישראלי. אין מנוס מלשאול את השאלה האם כל בעלי המקצוע ניחנו בתושייה מסוג זה שגילתה אותה קבוצה נסתרת אך יחד עם זאת אין להקל ראש בעובדה אירוע זה קרה, ואף קרה מתחת לאפינו, ואל לנו מלחשוב כי המניעים הכלכליים גרידא הם אלו המניעים את הגלגל.


סיפור זה כבר הספיק להצמיח לו גם זקן, מעבר לכנפיים, והוא נכנס לפנתיאון המקורבים אל התחום ואין לדעת אם מקרים מסוג זה עוד מתרחשים בימים אלה אך אנא מכם, היו קשובים. קבוצות דוגמת גילדת המתווכים בהרצליה פיתוח הן אינו עניין של מה בכך ועלינו לייחס להן את כבדות המשקל הראויה והנאותה. שיהיו לכם המשך חיפושים פוריים ומסקרנים, ומי יודע, אולי גם אתם תזכו להיתקל בהם.>>> לפרטים נוספים לחצו כאן <<<

0 תגובות
לימודים אקמדאיים בפתח תקווה ומהפכת האינטרנט
15/09/2013 14:49
frog
מכללת פתח תקווה, לימודים אקדמאיים
כניסת האינטרנט לחיינו השפיעה עלינו מאינספור תחומים. מהפכת המידע והתקשורת הבינאישיים השתנו ללא היכר ומבלי משים התעוררנו למציאות חדשה, בה התקשורת הבין אישית נעשית בשניות מעטות, בה הזמינות של המידע והאנשים הם תמידיים, בה האינפורמציה העובדת מפה לאוזן מומרת לטרנדים אינטרנטיים המתקדמים מהר משריפה בשדה קוצים.

אחת מהמערכות שנשארה במידה מסויימת מאחור הינה המערכת האקדמאית. לטובה ולרעה, האמינות של מוסד זה עדיין נמדדת בפרמטרים שהם אינם מחוייבים למהפכה הטכנולוגית הקרוייה האינטרנט. מקורות המידע  של הסטודנט יהיו לעיתים רחוקות מקוונים ושואבים מהאינטרנט באופן פורמלי וישנם מקומות שאף הגשת העבודות נעשית עדיין בצורה שהיא אינה דרך הדואר האלקטרוני.

איך בכל זאת ניתן לרענן את יסודותיה של האקדמייה?
אם נניח, לדוגמה, שסטודנט מגיע לתחילת לימודיו במכללה האקדמאית בפתח תקווה - יש שמן הראוי כי עוד מבעוד מועד ייערך לסטודנט הצעיר סיור מקוון ומונפש המסביר לו על טיבה של המכללה בה הוא מתעתד לסיים את לימודיו. סיור זה יכול, לדוגמה, לכלול הסברה של המקומות המרכזיים בהם עתיד הוא לבלות את מיטב שעותיו, בצירוף הסברים פרקטיים על תפקודה המנהלתי של המכללה ועל הדרך בה דברים נעשים בין כותליה באופן כללי - בניין המזכירות, מכונת הצילום וכיוצא באלה.

בנוסף, נכון יהיה לעדכן את חומר הלימוד ולערוך ספרייה שהיא תהייה מקוונת בלבד. לימודים אקדמאיים בפתח תקווה, עם כל הכבוד, הם אינם סיבה מספקת לבזבז את האפשרות שניתנה לנו תודות לאינטרנט לחסוך בנייר ולמנוע את זיהומה של הסביבה. מערך ידע שיהיה מאוכסן בספרייה ברשת שלה תהייה גישה אקסקלוסיבית לסטודנטים ולמערך הצוות האקדמאי בלבד.

בנוסף, יש לציין, כי התכווננותה של המערכת האקדמאית, של  מכללת פתח תקווה” או של כל מוסד אחר, לפעול בצוורה שהיא הינה מסונכרת יותר עם המהפכה הטכנולוגית שאותה יודעת האנושות בשנים האחרונות, תהווה יישור קו עם נוהגן של מוסדות אקדמאיים רבים בחוץ לארץ. רבות מן האוניברסטאות הטובות בעולם, לפי השמועה, מבינות את הצורך ליישר קו עם הטכנולוגייה וכחלק מן המערך הלימודי שלהן הן מעבירות שיעורים רבים בצורה מקוונת, לסטודנטים ישנה הקצאה מיוחדת ללמידה על מכישיר האייפד (החוסך במקום ובכאב גב כאחד).

לסיכום, ניתן לומר, כי על מנת למקצע את תפקודה של המערכת האקדמאית, יש ליישר קו עם השינויים הטכנולוגיים שממילא מהווים חלק אינטגרלי מחיינו. בהצלחה לכל הסטודנטים שעתידים להתחיל את לימודיהם בשנה הקרובה.
0 תגובות
נוטריון הרצליה
14/08/2013 15:50
frog

לא מעט מקרים משפטיים מובילים אנשים אל הצורך לפנות לנוטריון הנמצא בהרצליה. הנוטריון הוא בעצם עורך דין לכל דבר המוסמך בתחומים מסוימים. חתימתו של נוטריון יש לה חשיבות רבה והיא מכרעת ברבות המקרים המשפטיים. כמובן שלא כל אחד יכול להגיע להיות נוטריון ועל נוטריון חוקי להחזיק בתעודה וניסיון פרקטי של לפחות 10 שנים, עליו להציג גיליון נקי מהרשעות משפטיות ועליו להיות כפוף לכללי האתיקה. על הנוטריון ההרצליאני להחזיק בתעודת מקצוע ממערכת החוק והמשפט בישראל. בעודכם פונים לחפש נוטריון הרצליה עליכם לוודא שהוא מחזיק בכל הדברים הנתונים כאן. כיצד ניתן למצוא נוטריון  הרצליה בקלות? באילו מקרים נרצה בכלל לפנות אליו? הכול, במאמר.


מתי נרצה לפנות לנוטריון

ישנם מקרים רבים בהם נוטריון עשוי להיות שימושי, הבאנו עבורכם את המקרים העיקריים שבהם מתעסק נוטריון לצורך המחשה על טיב המקצוע שלו:

  1. התפקיד  הראשון והחשוב ביותר של נוטריון באשר הוא, ולא משנה אם מבאר שבע או מהרצליההוא לאמת  חתימה על מסמכים משפטיים – אימות החתימה  הכרחי לצורך קביעת אמינותו של המסמך.  פעמים  קורה שישנה מחלוקת האם המסמך באמת נתחם  על ידי הגורם החתום ונוטריון הרצליה הוא     זה שבסמכותו לקבוע זאת מבחינה משפטית.   

  2. התפקיד  שמשמש את עיקר עבודתו של נוטריון ממוצע  הוא אימות הסכמי הממון שנחתמים על ידי     זוגות נשואים.  במקרים  בהם הזוג מעוניין להתרגש,  נכנסים  לתוקף המסמכים הנוגעים להסכמי הממון     והנוטריון נותן להם תוקף משפטי מרגע  חתימתו ואישורו עליהם.   

  3. בידי  נוטריון הרצליה היכולת לקבוע האם אדם  מסוים נמצא בחיים או לא.  מובן  בעתו נעשית לאחר מפגש עם האדם ובירור  כל הפרטים הנדרשים שמאמתים על כך שהוא  זה שעומד מולו.   

  4. תפקיד     נוסף חשוב שבידיו של נוטריון הוא לאמת ולחתום על מסמכים משפטיים שתורגמו לשפה     אחרת – כאשר אחד מהצדדים אינו דובר השפה בה נכתבו המסמכים במקור, מבחינה      משפטית ישנו הצורך לתרגם אותם עבורו. הנוטריון בודק את טיב התרגום והאם נעשה באופן מדויק     ומדוקדק ומרגע חתימתו המסמכים מקבלים תוקף משפטי.


מציאת נוטריון רמת גן במהירות

ניתן לנסות לקבל המלצות מאנשים שאתם מכירים, אך סביר שלא תצליחו למצוא את מבוקשכם. הדרך הטובה והיעילה ביותר למציאת נוטריון הרצליה תהיה באמצעות שימוש במנוע החיפוש באינטרנט – הרצת החיפוש עם מילות המפתח הרלוונטיות תניב לכם מגוון תוצאות של נוטריונים בעיר  הרצליה. לאחר מכן ישנה חשיבות שתבררו עליהם פרטים בדרכים שונות, כך שתוודא שאיש המקצוע שאתם בוחרים בו מוסמך לחלוטין מבחינה משפטית.

0 תגובות