עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
יוני 2013  (3)
תביעות נגד מט"ח 24
26/06/2013 10:25
maxim nagorsky
תביעות נגד מט"ח 24 – האם יש לכך סיכוי?

מט"ח 24 היא חברה מקצועית ביותר בתחום שוק ההון במדינת ישראל, אשר מנהלת אתר אינטרנט בנושא השקעות ומסחר בבורסה שנחשב למוביל בארץ בתחומו ונותן מענה מושלם וכולל לכל צורך של כל משקיע באשר הוא, בין אם מדובר במשקיע חובבן ובין אם מדובר במשקיע רציני יותר. החברה פועלת בבורסה בעצמה ומשמשת גם כבית השקעות לכל דבר, ובנוסף לכך היא מנהלת מערך הדרכה והכשרות בכל הנוגע לבורסות בארץ ובעולם. המידע הקיים באתר מתייחס גם לתחומי המסחר השונים בבורסה וגם לאירועים כלכליים חשובים מן הארץ ומן העולם אשר משפיעים על שערי הבורסה מטבע הדברים מדי יום ביומו.

לומדים וסוחרים בצורה הטובה ביותר שיש

מט"ח 24 מאפשרת ללקוחותיה להשתלם בתחומי מסחר שונים בעזרת קורסים און ליין או בהדרכות הניתנות במשרדי החברה. את ההדרכות מעבירים אני מקצוע מהשורה הראשונה והסוחרים הטריים זוכים לליווי אישי ומקצועי בצעדיהם הראשונים בבורסה. מט"ח 24 מפעילה גם חדר מסחר שפתוח 24 שעות ביממה, אבל העיקרון המנחה אותה הוא לאפשר למשקיעים לסחור מהבית על פלטפורמה של מערכות מסחר משוכללות שניתן להוריד לכל מחשב ביתי.

במסחר בבורסה אין ניסים

מסחר בבורסה מצריך ידע ספציפי בתחום המסחר שבו עוסקים, מידע עדכני יום יומי וחושים של סוחר. אין הבטחה לרווח בבורסה וגם לא קוראים ניסים כמו בסרטים. נכון שהסיכוי להרוויח בבורסה הרבה ומהר הוא שמזמן הרבה מאד אנשים לתחום, אבל כל מי שכבר התחיל יודע כי הסיכון בבורסה גדול כמו הסיכוי.

האם יש סיכוי לתביעה נגד מט"ח 24

באופן עקרוני ניתן להגיש תביעות נגד מט"ח 24 בגין הפסדים, אבל על התובע יהיה להוכיח כי החברה פעלה במזיד כדי לגרום להפסדים אלה. תביעות נגד מט"ח 24 בגין הפסדים שנגרמו כתוצאה מעצה לא טובה או בגלל שימוש במידע מהאתר שהוביל להפסד אינו עילה לתביעה מכיוון ששום בית השקעות לא יכול לצפות את מחירי השוק ולכן אינו יכול לפעול במזיד במובן הזה נגד לקוחותיו.
0 תגובות
תביעה ייצוגית מט"ח 24
26/06/2013 10:23
maxim nagorsky
מסחר בדולר עם מט"ח 24

אין כל צל של ספק כי הדולר הוא המטבע הסחיר ביותר בעולם גם בעידן של היום, ולמרות כל המשברים שעבר המטבע הוותיק הזה בשנים האחרונות לנוכח המשבר הכלכלי העמוק בארצות הברית. אתר מט"ח 24 מעניק את כל הכלים הנחוצים על מנת לעשות מסחר נכון בדולר תוך כדי מזעור סיכונים כמובן. חשוב להדגיש כי מסחר בדולר תמיד נעשה בצמדים ועל כן, על מנת לקנות או למכור דולרים יש להצמיד את הדולר למטבע אחר כזה או אחר. ההצמדה הפשוטה ביותר היא הצמדתו לשקל אשר אותו מכיר המשקיע הישראלי יותר מכל מטבע אחר מן הסתם כמובן.

דולר מול שקל

מומלץ להתחיל במסחר של דולר מול השקל מכיוון שמסחר זה הוא פחות ספקולטיבי ממסחר בדולר מול מטבעות חוץ אחרים. כדי להבין אודות המסחר בדולר מציג לכם האתר של מט"ח 24 מידע עדכני שוטף ומציע לכם להשתלם בהדרכות בתחום המסחר במט"ח באופן כללי. חשוב לציין כי המסחר בדולר בכל צורה שהיא, כמו כל ענפי המסחר בבורסה, אינו נטול סיכונים וכי יש לקחת בחשבון גם הפסדים. גם רכישת כלים וידע בתחום אינם ערובה להצלחה ולגריפת רווחים.

היתרון של עבודה עם אתר מט"ח 24

מט"ח 24 מתמחה במסחר במט"ח. האתר מציע ללקוחותיו מידע אמין ושוטף בתחום מסחר זה, וליווי מקצועי של מאמני מסחר שיוכלו להיות לכם לעזר. תוכנות מסחר משוכללות מחכות לכם באתר שתורידו אותם על מנת לסחור בעצמכם מהבית, ובחברה יש חדר מסחר הפתוח ללקוחות 24 שעות ביממה.

תביעה ייצוגית מט"ח 24 בגין הפסדים

כפי שנאמר, אין ערובה להצלחה במסחר בבורסה. על אנשים שחושבים להגיש תביעה ייצוגית מט"ח 24 עקב הפסדים שנגרמו להם לדעת כי כדי לנצח בתביעה שכזו יש להוכיח כי החברה פעלה בכוונה כדי לגרום להפסדי הלקוחות שלה. תביעה ייצוגית מט"ח 24 כזו לא תצליח מכיוון שאין דרך להוכיח שהחברה ידעה או מסוגלת לדעת את  מחירי שוק המטבעות מראש כדי להונות את ציבור לקוחותיה.

0 תגובות
תביעה ייצוגית נגד מט"ח 24 | מסחר בבורסה
26/06/2013 10:22
maxim nagorsky
מט"ח 24 ומערכות מסחר מתקדמות

מט"ח 24 הוא האתר המוביל כיום למסחר בבורסה בצורה מקוונת, פופולארי ביותר בקרב משקיעים רבים שמבינים דבר וחצי דבר בתחום ההשקעות בשוק ההון, והוא מעניק ללקוחותיו אפשרות לעשות שימוש בתוכנות המתקדמות ביותר בתחום זה, על מנת למקסם את תהליכי ההשקעות שלהם ולסייע להם בכל דבר שנדרש. תוכנות אלה הן מערכות מסחר מתקדמות ביותר אשר ניתן להוריד אותן מן האתר ישירות למחשב שלכם או לטלפון הנייד. תוכנות אלה מגובות בכל המידע הנחוץ על מנת לעשות מסחר ראוי ומוצלח בבורסות השונות של העולם בצורה הנוחה והקלה ביותר שניתן לבצע כיום.

אזהרה מפני סיכונים שונים בשוק ההון

מט"ח 24 הוא האתר המוביל בתחום הבורסה בארץ והחברה מתמחה בכמה אפיקי השקעה ברחבי העולם כולו. החברה מתמחה במסחר במט"ח, במדדים, באופציות שונות, בסחורות כמו נפט, גז, כסף זהב וכדומה. באתר החברה תמצאו את כל הגרפים והתחזיות השונות כולל ניתוח טכני של מניות שונות ושאר ניירות ערך. אך בצד כל המידע המועיל הזה טורחת מט"ח 24 לידע את לקוחותיה באשר לסיכונים הכרוכים בהשקעות מסוג זה. אזהרת סיכונים זו חשובה ומחויבת בחוק וזאת מכיוון שהסיכוי להרוויח בגדול בבורסה מותנה בהבנה כי לצד הסיכוי קיים גם סיכון שווה ערך בעוצמתו.

הדרכות וקורסים

בנוסף למידע השוטף שישנו באתר ולכלים המוצעים ללקוחות כמו מערכות המסחר הביתיות המשוכללות, מקיימת החברה גם הכשרות והדרכות בכל תחומי הבורסה השונים. הדרכות אלה ניתן לקבל און ליין באמצעות האינטרנט או בצורת שיעורים במשרדי החברה הכוללים ליווי אישי ומקצועי למשקיע החדש.

תביעה ייצוגית נגד מט"ח 24

בהיותה חברה שמשרתת קהל לקוחות גדול חשופה גם החברה לתביעה ייצוגית נגד מט"ח 24. תביעה ייצוגית נגד מט"ח 24 אפשרית, אך היא לא ריאלית. כדי להצליח עם תביעה ייצוגית נגד מט"ח 24 בגין הפסדים יהיה התובע חייב להוכיח כי החברה פעלה במזיד נגד הלקוחות ודבר זה כמעט בלתי אפשרי כאשר התנודות ושינויי השוק הם בלתי צפויים ותזזיתיים.

0 תגובות