עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
האם השיטות בלוטו מוצלחות?
26/11/2013 11:59
fisher7878

במאמר הזה יוכח לכם כי אכן כל השיטות השונות לזכייה בלוטו אכן עוזרות לשיפור משמעותי בסיכוי לזכייה בפרס ראשון בהגרלת הלוטו.

לדוגמא יש לקחת את הצירוף שכל הזמן מדברים עליו והוא הספרות: אחד, שתיים, שלוש, ארבע, חמש, שש.
הסיכויים שצירופי מספרים אלו יעלו בהגרלות של הלוטו השבועיות הם אפסיים בהחלט. לכן ניתן להוכיח זאת בצורה מטאפורית. אם לדוגמא הגעתם לעיר שהמספר של התושבים שלה עומד על 2,324000 ואמרו לכם כי שלושים ושתיים מתושבי העיר הם קרחים אז מה הסיכוי שאם תבוא ותדפוק על הדלת של אחד התושבים בעיר יפול לך מישהו שהוא קרח? הסיכוי לכך הוא מאוד נמוך בשל שהתושבים האחרים בעיר הם אינם קרחים כלל. 

אז איך כל זה קשור ללוטו?
במקום תושבים קרחים אפשרי להתייחס לכל הצירופים בלוטו אשר מורכבים ממספרים שהם עוקבים. נניח המספרים שתיים, שלוש, ארבע, חמש, שש,שבע. או המספרים ארבע, חמש, שש, שבע, שמונה, תשע וכו'. שיש בסך הכל כשלושים ושתיים מהסוג הזה. ובמקום התושבים של העיר שלא קרחים אפשר לצרף אותם לצירופים של הלוטו שלא מורכבים רק ממספרים שהם עוקבים, שהמספרים שלהם לערך 2,32400.

לכן לא מומלץ להמר על מספרים שהם רק עוקבים וכמובן שלא להמר על מספרים שעוקבים בצרופם של אחד, שתיים, שלוש, ארבע, חמש, שש, וזאת כי לצירוף הזה יש תכונה ייחודית והיא שהסכום של המספרים שבתוכו הוא נמוך ושווה לעשרים ואחד.  ואם נשווה זאת לתושבים הקרחים אז לרוב התושבים של העיר יש סכום מספרים גבוה בהרבה מעשרים ואחד. ובגלל זה הצירוף של המספרים אחד, שתיים, שלוש, ארבע, חמש, שש הוא צירוף מאוד בעייתי שמטאפורה של הקירחים משום שאולי הוא גרם קירח וגם עם רגל אחד והסיכוי שתיפגש איתו הוא סיכוי מאוד נמוך.

אז אם הוכחנו שהצירוף הנ"ל יצא בהגרלת לוטו הוא מאוד נמוך וזה מוכיח בכלליות כי השיטות בלוטו עובדות בצורה אחרת ואם לא היו עובדות לכל צירוף היה סיכוי מאוד דומה לעלות בגורל.
אז אם יש לכם שיטה מיוחדת וייחודית שנראה לכם שתעבוד, לכו למלא טפסים של לוטונט ואולי תעלו בגורל ההגרלה. 

1 תגובות