עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

החברה מתמחה באספקה והתקנה של ציוד המיועד לכיבוי ולבטיחות אש ואף מספקת שירותי ייעוץ בתחום ללקוחות מכל רחבי הארץ.

חברת אמינות אש מציעה רכישה והתקנה של מערכות כיבוי אש אוטומטיות. המערכות, בעלות תקן UL, מיועדות לשימוש במקומות בהם מאחסנים חומרים דליקים, חדרי גנרטורים, ארכיונים עם ניירות רבים, תחנות דלק ועוד חללים רבים שביום מן הימים עלולים להזדקק לכיבוי מיידי וודאי.
נושאים
כיבוי אש

חברת אמינות אש הינה מהחברות הגדולות והוותיקות בתחום כיבוי אש והתקנת מערכות מתקדמות לזיהוי וגילוי מקורות אש, כמו כן חברתנו מעניקה ללקוחותיה שירותי ייעוץ בתחום כיבוי אש והתקנת ספרינקלרים .
אמינות אש חברה המתמחה במערכות כיבוי אש מתקדמות
15/09/2012 03:25
fireteam
כיבוי אש, ספרינקלרים
מערכות כיבוי באמצעות מתזים (ספרינקלרים), הן מערכות יעילות ומתוחכמות אשר מונעות הרבה מאוד נזקים ששריפות עלולות להגרם. מדובר במערכות הבנויות בתוואי של צינורות המכילים ומוליכים מים בלחץ גבוה.
 בעת זיהוי טמפ' גבוהה המעידה על שריפה "יפתחו" ראשי ספרילנקלרים ויתיזו מים שנועדו להשתלט על השריפה עוד בשלביה הראשונים ולמנוע נזקים רבים.

ככל שזמן הגילוי קצר יותר וכך גם ההתראה – במקרה של שריפה כל בני האדם אשר נמצאים במקום יתפנו מהר יותר ועל ידי כך הסיכון לחיי אדם יצמטמצם משמעותית. בנוסף גם זמן הקריאה לכוחות הגיבוי ובעקבות כך זמן הגעת הכוחות, יהיו קצרים יותר, מה שיעזור במניעת וצימצום נזקים ברכוש.

הצעד הכי חשוב בהתגוננות מפני שריפות הוא מניעה. התנהגות נכונה ושמירה על בטיחות אש, ללא משחקים מיותרים ומסוכנים וללא הגברת הסיכון בשריפה שלא לצורך, תמנע ברוב המקרים פריצה של שריפה. אך לעתים, מה לעשות, שריפות נגרמות מסיבות שונות. בין אם מדובר בקצר חשמלי, חום השמש, סיגריה שנזרקה ועוד. במקרים אלו חשוב מאוד להשתמש בכל אמצעי הכיבוי הקיימים בסביבה ולעשות זאת בחוכמה.
0 תגובות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
מערכות גילוי אוטומטיות