עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
החיים בצבעים
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון
אז נדחפתי
21/08/2013 21:16
פילדלפיה

יצאתי החוצה וכולם נראו לי כל כך בסדר, שלמים וברורים. יפים ונכונים, ביחד מגובשים ובטוחים בעצמם. ואני יושבת וכל כך קשה לי להשיר מבט לפנים של אף אחד. אני יושבת עם הגב לעולם ולפחות אומרת לעצמי שיצאתי והתחלתי פחות לפחד לפחות יצאתי מהמקום הבטוח והשקט אבל עדיין מרוחקת ונראה כאילו כולם עם כולם ורק אני עצמי עם עצמי לתוך עצמי . לומדת את העולם , לא מבינה מה אני עושה בו

,איך אני משתלבת בתוכו ורוצה ללכת למקום אחר שאין לי מושג איפה הוא אבל משהו, מישהו נתן לי את הבעיטה שהייתי צריכה נואשות כדיי להתעורר ולצאת כמו הורה שדוחף אותך לעוף בצורה  שנראתה לי נורא עקומה, נורא לא יפה אבל עדיין מה שאולי הייתי צריכה כדיי להתחזק, לצאת מהתמימות מהעייפות ולהתמודד עם מה שלא יהיה .

0 תגובות
הבעיה באמונה
10/08/2013 23:10
פילדלפיה
בחיים שלנו אמונה היא לא דבר פשוט, כל אמונה, כל דעה, כמעט כל דבר מונע מחוויות שעברנו, מקומות,מצבים וזמנים שחווינו והכרנו.  לפעמים אנחנו נאמין באמונות הפוכות למה שדמויות שאנחנו מתנגדים להם האמינו למשל: אם גדלנו עם דמות סמכותית שהתעללה בנו והיא היתה דתית נהפוך מתוך רצון למרוד בה לאתאיסטים או חילוניים. מהסיבה שאותה דמות מייצגת בשבילנו את עולם היהדות. זה נכון גם לגבי אמונות פוליטיות, אידיאולוגיות שונות ולגבי כל דבר בעצם . יש אנשים שגדלו עם אדם שהוא ממש כמו רב או משהו שמייצג את הקדושה אבל האדם הזה היה מתעלל אז הם יבחרו בצד השני ברגע שהם יבינו מה נעשה להם. 

מה הסיבה שאלוהים מחליט לערער אמונה של אדם בדרך כזו? אולי כדי להראות לו משהו אחר, ,אולי כדי להעביר את האדם לתפקיד מיוחד ושונה שיש לו בעולם הזה - שונה מהמקום שהוא גדל בו כדי ששם יבצע סוג מיוחד של תיקון ? 

לא יודעת....
התשובות לאלוהים בלבד

לפעמים כשאני לבד , אני מנסה להקשיב לאלוהים , אני שואלת אותו בקול או בלב בלי לדבר 
ואז אני מקשיבה . לפעמים יש קול פנימי שמשיב לי
ואני מאמינה שזה הקול של אלוהים.
0 תגובות
אדום. ה: אני.
10/08/2013 17:40
פילדלפיה
הרגש הרגשי שלי תמיד נחשב משהו שאף אחד לא מפענח ולא פיענח אף פעם. יושבת כאן מול מסך שטוח וכותבת לעולם קר ומנוכר עם קצת חום באמצע מילים של אף אחד . למה אף אחד? כי חלק ממני הוא כלום , כלום מלא כזה שאפשר לדעת עליו הכול רק במבט חודרני אחד. אבל זה לא באמת לדעת, זה להסתכל ולחשוב שיודעים ואולי זה נכון לפי תבניות ידועות ומקובלות אבל למי אכפת לכל הרוחות . לבני אדם יש כמה חלקים: נפש שזה המקום של הרגשות, רצונות ארציים ,תשוקות חבויות וגלויות. רוח: היא מכילה בתוכה סודות משמעותיים מכל מיניי גלגולים,חיים,רשמים בזיכרון, חותם שנשאר במקומות שהייתם בהם . ונשמה: ביהדות היא הכי קרובה למקור הקדושה- היא מושלמת, טהורה, אי אפשר לגעת בה ולא לקלקל אותה- היא גם עוברת- כנראה בגלגולי הנשמות שלכם אתם לוקחים אותה אתכם הלאה אבל היא לא נחתכת אף פעם לא נסדקת. היא אתם המקוריים.

צ'קראת הבסיס היא בצבע אדום . היא ממוקמת בבסיס הגוף (האיזור של עצם הזנב) היא מייצגת את הבסיס שלכם: משפחה,זהות, שורש , ביטחון, ועוד...   

היום אני יודעת: הזהות שלי לא תלויה במשפחה הביולוגית שלי, השייכות שלי היא קודם כל לאלוהים לנשמות שאולי הייתי חלק מהם בגלגולים קודמים  וכל זה הוא אני. 

אז כשאני אומרת את המילה "אני". אני לא מתייחסת למציאות הגשמית שלי אלה לכל מה שמרכיב אותי, כל החלקים שלי, כל מהותי הוא : ה "אני".

ניסיתם פעם להגיע ל"אני" הזה? דמיינו סיטואציה כלשהי נוכחית או מעברכם, עצמו את העיניים, ועכשיו כשאתם רואים את כל ההתרחשות של החוויה הזו - התרחקו - צפו עליכם מרחוק ועל כל המתרחש באובייקטיביות בלי לשפוט, בלי טוב, בלי רע, בלי נכון, בלי לא נכון ואז תיווכחו שכל מה שעברתם בתמונה הזו שהעליתם בראשכם הוא בכלל לא מה שלימדו אתכם לחשוב שהוא ה"אני" שלכם
2 תגובות