עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
מתוך הייאוש...
23/09/2011 22:23
FMS Man
בריאות, פיברומאלגיה

היי. פעם ראשונה שלי בבלוגיה הזאת. פעם ראשונה שיש לי בלוג. סוג של יומן אישי הפתוח לעיני כולם.

אני סובל מפיברומיאלגיה והצירוף הזה של סובל בלשון זכר ופיברו' מסתבר שהוא דיי נדיר כיוון שבעיקר נשים סובלות מזה....
אני סוחב את הגיבנת הזאת על הגב שלי כבר יותר משנתיים. נשוי - באושר רב לאשתי המקסימה + 3 נסיכים מדהימים + פיברו' (שזה לצערי נחשב להרבה יותר מפלוס והערך האמיתי של זה הוא מינוס אחד גדול...). איבדתי את העבודה שלי, התחלתי ללמוד לתואר ראשון ואני מחפש דרך לחזור אל עצמי כפי שהיכרתי לפני המחלה הארורה הזאת.

 

פעם חשבו שזה רק בראש שלנו. לא מזמן קראתי איזה מאמר של פרופ' אחד שטוען שזו מחלה שעוברת דרך האינטרנט. אני אומר  לו חביבי Walk a mile in my shoes ונדבר אח"כ. באמת שאיני מאחל את זה לאף אחד...

לכל מי שלא מכיר מדובר בתסמונת של כאבי שרירים / פרקים מאוד חזקים ועייפות גדולה. הכאבים "מטיילים" בגוף (לפחות אצלי)... לפעמים הם בברכיים (בד"כ) ולפעמים במרפקים או בפרקי הידיים ולפעמים בכלל לא למשך כמה דקות... הבעיה בתסמונת הזאת היא שכל הבדיקות יוצאות תקינות אבל אתה מטפס על הקירות מכאבים. אני הולך עם קב אחד ולעיתים גם קביים... כשמזג האוויר משתנה אני מרגיש את זה. לעזאזל אני ברומטר מהלך.

 

ציינתי נשוי באושר והכותרת היא מתוך הייאוש. נראה כאוקסימורון אך כך הם חיי. אני יכול להגיד בצואה הכי אמיתית שאני מרגיש בר מזל שהיכרתי את אשתי לפני 13 שנים. לא מכיר הרבה נשים שהיו מוכנות לסבול את הנכות הזאת במשך כ"כ הרבה זמן. מצד שני המחלה הזאת הפכה אותי לאדם מריר, קל לכעוס וחסר סבלנות לסביבה שלו ולעצמו. אשתי סובלת מכך, וגם הילדים שלי והאמת הם לא צריכים. זה שאני נמצא בחרא הזה לא אומר שאני צריך לזרוק את הרפש עליהם.

 

התחלתי טיפול השבוע במדבקות נרקוטיות בשם פנטה משהו.... אמורות להיות חזקות יותר מבוטרנס (מדבקות נרקוטיות אחרות שהדבקשתי על עצמי שהפסקתי להגיב להן. מהייאוש החלטתי להוריד את המדבקה המפגרת כי אין שיפור. אמורים להחליף כל 3 ימים וזאת המדבקה השנייה מתוך 3.

 

אשתי אומרת לי לפעמים שאני צריך אולי ללמוד לחיות עם זה. אולי זה נכון יחד עם זאת זה כ"כ לא נכון כי הכאבים פשוט בלתי נסבלים. אמרו לי פעם שליריקה אמורה לעזור אך ככל הנראה בגלל כבד שומני שיש לי אי אפשר.

 

לא יודע מה לעשות והגיע כבר הזמן לעלות למעלה, לראות סרט ולישון.

אז זהו בינתיים....

 

 

 

 

1 תגובות